Oficialus aprašymas

Belgijos ir Italijos prekybos rūmai buvo įkurta 1950 metais puoselėti ryšius tarp Belgijos ir Italijos. Tai nuoroda par excellence taškas bet kuriai bendrovei, nori skatinti savo verslą ir plėsti savo tinklą Italijoje ir Belgijoje ir yra Briuselio centre, šalia Europos institucijų.

Rūmai iš tiesų siūlo platų reklamos paslaugų, mokymai, paramos ir konsultavimo, kuri atstovauja pranašumą savo nariams. Nuo 2009 Belgijos ir Italijos prekybos rūmai, dalyvauja, kaip lyderio, arba kaip partneris, skirtingose ​​ES konkursuose ir projektuose.

Jau daugiau nei dešimt metų, Belgijos ir Italijos prekybos rūmai, Bendradarbiaudama su Institutas Europos studijų Louvain-La-Neuve universiteteSuteikia 30 studentams galimybę suprasti ir patirti Europą ir projektus su Tarptautiniu magistras Europos studijų, kuris vyksta du kartus per metus, nuo balandžio iki liepos nuo rugsėjo iki gruodžio, Briuselyje, Europos sostinė.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

Belgian-Italian Chamber of Commerce and the IEE of University of Louvain-La Neuve

IMES - Politikos patarėjas ir projektų konsultantas - Magistrantas intensyvus kursas apie Europos institucijų, politikos ir fundings, redagavimo pasiūlymai, projekto cikl ... [+]

IMES (www.europeanmaster.net) yra magistro intensyvus kursas apie Europos institucijas, politikos kryptis ir fundings su konkrečių modulių finansavimo programų duomenys, pasiūlymo projektą ES projekto valdymo.

Šis intensyvus Meistras organizuojamas 3 mėnesių grafiką, todėl studentai gali įgyti specifines kompetencijas ir įgūdžius per trumpą laiką. Meistras Mokymo metodika yra praktika orientuotas požiūris, kuriuo siekiama perduoti žinias per mokymąsi darant viską procese. Apie 30 studentų iš įvairių šalių ir įvairių švietimo sričių turi galimybę patys dalyvauti kiekvienam numeryje Master; Todėl, visi užsiėmimai vyksta anglų kalba ir tai yra įvairių kultūrų mokymosi patirtis, kuri taip pat praturtinti asmens gebėjimai dirbti Europos kontekste.... [-]

Belgija Briuselis
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

European Studies in Brussels! It's a most exciting story!