EIT Food

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kaip Europos inovacijų ir technologijų instituto (EIT) žinių ir inovacijų bendrija (ŽIB) EIT Food jungia partnerius iš pirmaujančių įmonių, universitetų, mokslinių tyrimų centrų ir institutų 13 Europos šalių ir visos maisto produktų vertės grandinės.

EIT Food yra visos Europos partnerystė, orientuota į vartotoją, siekiant suteikti novatoriams, verslininkams ir studentams galimybę plėtoti pasaulinio lygio socialinių problemų sprendimus, paspartinti naujoves, kurti darbo vietas ir didinti Europos konkurencingumą.

Partnerystės tikslas - sukurti aukštos kvalifikacijos maisto produktų sektorių, kuris bendradarbiauja su vartotojais, kad aprūpintų produktais, paslaugomis ir naujomis technologijomis, kurios visiems Europos piliečiams suteiktų sveikesnį gyvenimo būdą.

Kaip viena iš didžiausių su maistu susijusių iniciatyvų visame pasaulyje. EIT Food nori, kad Europa vadovautų pasaulinei inovacijų ir gamybos inovacijų revoliucijai. EIT Food tikslas yra pertvarkyti mūsų maisto produktų gamybą, tiekimą, vartojimą ir perdirbimą, taip pat sukurti ateities ir veiksmingą maisto sektorių, kuris palaikytų tvarią ir aplinką tausojančią bioekonomiką.

Mūsų "Consumer-Centric" metodas

EIT Food susieja žinių trikampio ramsčius - inovacijas, švietimą, verslo kūrimą - į vartotoją orientuoto požiūrio, kuris suteikia Europos piliečiams galimybę tapti tikrų pokyčių agentais.
EIT Food įtrauks vartotojus į pokyčių procesą, pagerins mitybą ir padidins maistą naudojančios sistemos efektyvumą, saugumą, skaidrumą ir patikimumą.
EIT Food adresuoja ir jungia pirmaujančias verslo įmones bei verslininkus, tyrėjus ir novatorius, studentus, akademikus ir kiekvieną Europos pilietį, kad būtų kuriami pasaulinio lygio visuomenės uždavinių sprendimai ir sukuriamas ateities ir veiksmingas maisto sektorius.

EIT Food turi šešis strateginius tikslus:

  1. Įveikti mažą vartotojų pasitikėjimą Maistas palaiko Europos piliečius pereinant prie pažangios maisto sistemos, kuri yra įtraukiška ir raminanti.
  2. Sveikesnei maistui sukurkite vartotojui vertinamą maistą. EIT Food leidžia žmonėms pasirinkti pagrįstus ir prieinamus asmeninius mitybos planus.
  3. Sukurkite į vartotoją orientuotą susijusią maistą. " EIT Food sukuria skaitmeninį maisto tiekimo tinklą su vartotoju ir pramone kaip lygiaverčius partnerius.
  4. Didinti tvarumą per išteklių valdymą " EIT Food kuria sprendimus transformuoti tradicinį modelį "gaminti-naudoti-disponuoti" į apykaitinę bioekonomiką.
  5. Mokyti užsiimti, kurti naujoves ir iš anksto EIT Food teikia" maisto sistemos "įgūdžius daugiau nei 10 000 studentų, verslininkų ir specialistų per pažangias mokymo programas.
  6. Katalizuojant maisto verslą ir inovacijas, EIT Food skatina inovacijas visuose verslo kūrimo etapuose.

Juo siekiama didinti sektoriaus įgūdžius ir verslumą bei atverti mažųjų ir vidutinių įmonių (MVĮ) galimybes, kurios pagreitins naujoves, sukuria darbo vietas, naudos įmonėms ir padidins Europos konkurencingumą.

Tai bus pasiekta:

  • Naujų talentų kūrimas: " EIT Food švietimo programos pritraukia ir įtraukia naujų talentų dėka novatoriško kurso turinio, kuris yra skirtas tam, kad įveiktų "specialiųjų" žinių ir įgūdžių "silosus" konkrečiose maisto sistemos srityse. EIT Food " pristatys naujus mokymosi metodus, verslumo priemones ir verslo praktiką, suteikiančią studentams, profesionalams ir vadovams visais karjeros etapais tapti verslumo čempionais Europos maisto sektoriuje.
  • Verslo kūrimo ir pagreičio rėmimas. EIT Food " padidins ES maisto sektoriaus konkurencingumą ir užtikrins, kad Europa išliktų pirmąja pasaulio maisto ir gėrimų eksportuotoja. EIT Food aktyviai remia verslininkus, pertvarkydamas savo idėjas į verslą per visą veiklos pradžios ciklą ir aiškiai apibrėžiant jų rinką. Tai generuoja būsimus verslininkus maisto sektoriuje, kurie įgyvendins savo siekius pagerinti mitybą, užtikrinti maisto saugumą ir skatinti tausų išteklių naudojimą.
  • Sveikiems mitybams gaminti vartotojams vertinamas maistas: " EIT Food " kuria novatoriškas priemones ir technologijas, kurios palaiko individualų mitybos profilį, kartu su savarankišku individualių dietų poveikio įvertinimu, naudojant neinvazinę namų diagnostiką, mobiliuosius įrenginius ir individualų treniruotę internetu. Tai padės sušvelninti dabartinį atotrūkį tarp žmonių ketinimų ir realaus elgesio link sveikesnio maisto ir pagerins žmonių sveikatą visoje Europoje.

Per pirmuosius septynerius metus partneriai investuos beveik 1200 milijonų eurų, o EIT finansuos iki 400 milijonų eurų. Be to, tikimasi pritraukti didelį finansavimą iš kitų privačiojo ir viešojo sektoriaus investicijų šaltinių, dauginant ETI investicijas.

Vietos

Leuvenas

EIT Food

Address
Ubicenter A Philipssite 5 box 34
Leuven (3001 Heverlee)

3001 Leuvenas, Flandrija, Belgija
Interneto svetainė
Telefonas
+32 (0) 16 170 000