Evangelische Theologische Faculteit, Leuven

Įvadas

Oficialus aprašymas

Profilis ETF

Evangelische Theologische Faculteit (ETF), esanti Leuvenas, yra unikali aukštojo mokslo universiteto įstaiga. Mes įsikūrę seniausiajame universiteto mieste Beneliukse, šalyje, kurioje protestantai yra tik maža mažuma. Tuo pačiu metu, kaip viena iš nedaugelio evangelinių aukštojo mokslo institucijų Europoje, ETF turi poveikį, kuris pasiekia toli už mūsų nacionalinių sienų.

Misija

ETF siekia gilinti, stiprinti ir aprūpinti tarptautinį evangelinį judėjimą akademiniu lygiu. Štai kodėl mūsų fakultetas yra paskirties vieta visiems, norintiems moksliškai parengti savo vaidmenis bažnyčiose, religinį išsilavinimą, krikščionių organizacijas ir misijos sritį. ETF padeda moksliniais tyrimais, publikacijomis ir mokymu visą gyvenimą prisidėti prie teologinės evangelikų judėjimo atspindyse Belgijoje, Nyderlanduose ir visame pasaulyje. Todėl ETF uždavinys yra visas jo veiklas tarnauti Dievui ir mūsų artimui.

Vizija

ETF nori aprūpinti žmones savo vieta Bažnyčioje ir visuomenei, siekiant paskleisti gerąsias žinias apie Jėzų Kristų pasaulyje. Mūsų požiūris yra Biblija pagrįstas , akademiniu lygiu ir kultūriniu požiūriu praturtinantis .

Biblija

Reformacijos tradicijoje ir atsižvelgiant į pasaulinį evangelikų judėjimą, mes tyrinėjome Bibliją kaip pagrindinį ir autoritetingą krikščioniškojo gyvenimo ir mąstymo šaltinį. Dėmesys, kurį praleidžiame į Raštus, nepanaikina tradicijų, priežasčių ir patirties svarbos. Bet Bibliją suvokti kaip Dievo žodį, pabrėžia Senojo ir Naujojo Testamento mokslinės eksemeksijos svarbą. Tai taip pat reiškia, kad Biblija užima svarbią vietą mūsų švietime, tyrimuose ir mūsų tarnybose.

Akademinė ir naujausia

Mes esame įsitikinę, kad svarbu moderni ir moksliškai pagrįsta išsilavinimas ir siūlo pripažintus laipsnius akademiniu lygmeniu (bakalauras, magistras ir daktaro laipsnis). Tuo pačiu metu mes skatiname dvasinį ugdymą kartu su lyderystės įgūdžių ugdymu.

Tarpinstitucinė ir tarptautinė

Įstaigoje mokosi ir dirba žmonės iš įvairių šalių / žemynų ir bažnyčios. Ši multikultūrinė atmosfera praturtina formavimą, plečia horizontą ir rengia studentus, dirbančius, gyvenančius ir tikinčius kartu tarpkultūrinėje visuomenėje ir bažnyčios kontekste.

Leuvenas

ETF yra Heverlee, senovinio senamiesčio, bet gyvybiškai svarbaus Leuveno miesto priemiesčiuose. "Leuven" yra tik akmenys, išsiskiriantys iš Briuselio, Europos širdies ir netoli nacionalinio oro uosto. "Leuveno" istorija kaip universiteto miestas prasideda 1425 m., Kai buvo įkurtas universitetas. Erasmus, Vesalius ir Mercator yra vieni iš puikių protų, kurie mokėsi čia. Senųjų universitetų mažuose kraštuose puošia beveik kiekvieną kampą pastatai, o miesto gyvenimas žiemą per akademinius metus, nes čia gyvena daugiau nei 55 000 studentų. Tikslinga, kad "Leuven" yra žinomas kaip studentų miestas Belgijoje.

"Leuven" turi daug turtų: gražus istorinis miesto centras su perlais, tokiais kaip 1439 m. Pastatyta miesto rinka arba dar senesni "Grand Béguinage". Bet taip pat yra naujas muziejus M, botanikos sodas, žavios parduotuvių gatvės, restoranai ir lauko kavinės. Čia rasite daugybę galimybių mėgautis kultūra, gamta ir sportu . Levene yra keletas mažų protestantų evangelikų bažnyčių. Apylinkėse rasite dar daugiau.

Liuvene lengva nuvažiuoti dviračiu ar viešuoju transportu. Liuvenas taip pat lengvai pasiekiamas : miestas yra dviejų pagrindinių greitkelių sankirtos, miesto gatvėje yra traukinių stotis, o Briuselio oro uostas yra už 15 km.

Faktai ir skaičiai

Evangelische Theologische Faculteit 2015 m. Vasario mėn., Išreikštas kai kuriais skaičiais:

203 moksleiviai

  • 80 bakalauro studijų
  • 71 magistro (įskaitant specialią mokymo mokymo programą)
  • 52 doktorantai
  • 19 tautybių / šalių </ li>

60 darbuotojų

  • 34 nepriklausomi dėstytojai (dėstytoja, docentė, profesorė)
  • 12 padėjėjų akademiniam personalui (asistentas, daktaro disertacijos mokslininkas, praktikuojantis asistentas)
  • 5 specialus akademinis personalas (svečių dėstytojai, kviestiniai mokslininkai, vyresnieji mokslininkai)
  • 9 administracinis ir techninis personalas
  • 11 savanorių, iš kurių 4 misionieriai

Daugiau nei 1000 absolventų

Daugiau nei 100 leidinių 2014 m

62 daktaro laipsniai

6 departamentai

16 partnerių institucijų

70 studentų, gyvenančių miesteliu

Vietos

Leuvenas

Address
Evangelische Theologische Faculteit
Sint-Jansbergsesteenweg 95-97

3001 Leuvenas, Flandrija, Belgija