Institute for European Studies (IES), Vrije Universiteit Brussel

Įvadas

Oficialus aprašymas

Europos studijų institutas yra savarankiška departamentas Briuselio laisvojo universiteto. Ji buvo sukurta 2001 metais per iniciatyvos ėmėsi Flandrijos vyriausybės. Kaip Jean Monnet kompetencijos centro, IES moko Patyręs meistras programas, ir dėmesys sutelkiamas į tarpdisciplininių mokslinių tyrimų Europos studijų, ypač dėl ES vaidmens tarptautinėje aplinkoje. Per šią sritį, IES suteikia akademinių paslaugas mokslininkai, politikos formuotojai ir plačioji visuomenė.

Institutas centrinis vietą Briuselyje, Europos sostinėje, daro tai ideali darbo vieta tiek studentams, tiek nustatytų mokslininkų, norinčių atlikti mokslinius tyrimus tarptautinio ir tarpdisciplininio aplinkoje. IES suteikia taip pat yra ideali forumą konferencijas ir seminarus Europos klausimais.

Iš IES misija yra trejopas:

  1. Teikti pažangias Išsilavinimas: per savo LL.M tarptautinės ir Europos teisės magistro Europos integracijos ir plėtros organizacija ("EUROMASTER"), jos metinį vasaros mokyklos dėl Europos sprendimų priėmimo procese ir jo 3 E-mokymasis modulių Europos teisės, įstaigos ir informacijos šaltiniai.
  2. Atlikti mokslinius tyrimus: moksliniai tyrimai koordinuoja IES akademinio direktorius ir vykdo doktorantūros mokslininkams, taip pat po doktorantūros vyresniųjų mokslo darbuotojų, kurie veda mokslinių tyrimų grupes.
  3. Teikti mokslines paslaugas Europos studijų srityje: organizuoti kasmetines konferencijas, seminarus ir reguliariai pakartotinai paskaitų seriją ir atliekant užsakė tyrimus.

Institutas glaudžiai bendradarbiauja su daugeliu universitetų ir mokslinių tyrimų institucijų Belgijoje, Europoje ir tarptautiniu mastu. Šios partnerystės ir nuolatinis keitimasis naujų idėjų praktikų ir mokslininkų leidžia IES stiprinti savo mokslinių tyrimų tikslus ir gamina aukšto lygio mišinys konceptualaus ir praktinio ekspertizės con visos pagrindinės ES politikos sritis.

Strategijos studijos

Moksliniai tyrimai IES dėmesys skiriamas ES tarptautiniu mastu. Jame nagrinėjami ES institucijas, politiką ir teisę per globalizacijos ir tarptautinės teisės ir politikos kontekste. Mokslinių tyrimų projektai analizuoti ES vaidmenį kaip pasaulinės veikėjos, ir tarp vidinių ir išorinių matmenų ES politikos sąveika. Jie taip pat spręsti tarpusavio santykių tarp ES ir tarptautinėmis organizacijomis. Siekiant šio tikslo, institutas skatina tarpdisciplininį požiūrį, kuris sujungia teisinę, ekonominę, socialinę ir politinę patirtį. Jame pagrindinis dėmesys skiriamas ateitį tyrimų, kurie gamina su politika susijusius rezultatus interesų politinių sprendimų priėmėjų ir akademinės bendruomenės.

Pagrindinės tyrimų temos

Nors IES tyrimas iš esmės apima platų Europos studijų, institutas daugiausia dėmesio savo išteklius besikeičiančioje rinkinys tyrimų klasterį:

  • Aplinka ir darnus vystymasis
  • Migracija, įvairovė ir teisingumas
  • Tarptautinis saugumas
  • Europos ekonomikos valdysenos

Šios grupės yra puoselėjama būdu pradėti savo mokslinių tyrimų projektus (daugiausia doktorantūros lygio), taip pat surinkti lėšų iš išorės rėmėjų.

Vietos

Briuselis

Institute for European Studies

Address
Pleinlaan 5, 1st floor

B-1050 Briuselis, Belgija
Interneto svetainė
Telefonas
+32 2 614 80 01