Oficialus aprašymas

2014, steigėjai Jos Verschueren ir Simon Van Kerckhoven atėjo su idėja sukurti akademinį kursą futbolo Verslas. Tai buvo dviejų metų kelionės pradžioje.

Oficialus atidarymas

Tai kelionė baigėsi rugsėjo 26 2016 su oficialaus atidarymo Tarptautinės futbolo verslo instituto ar IFBI mūsų naujuose namuose universiteto įkūrimo, Briuselio širdyje. Ačiū dvejus metus labai sunkaus darbo ir įkūrėjų Robert Kuijpers Walter Mortelmans paramos, dabar įmanoma jauniems bakalaurai ir jauni meistrai nusimesti savo karjerą futbolo pramonėje.

Namų klasės ir stiliaus

Tarptautinis Futbolas Verslo institutas randa savo namus universiteto fondo Briuselyje. Autentiškas pastatas sostinės širdyje, įkurta 1920 metais remti aukštąjį mokslą ir mokslinius tyrimus. Tai vieta, tarptautinių akademikų rinkti ir susitikti su pilietinės visuomenės atstovais.

yr8l

Iš vietą stiliaus kalba pats už save. Tai vieta, kvėpuoja klasę ir tobulinimas, ir suteikia IFBI su visais būtinais patalpoms. Auditorija už dalyviams sekti kasdien paskaitas ir sritis, susitikti, mokytis, priešpiečiai ir atsipalaiduoti.

Išskirtinis nustatymas, kad veidrodžiai įvaizdį ir charakterį mūsų instituto ir siūlo mūsų dalyviai puiki vieta mokytis ir remtis savybes kaip ateities futbolo verslo vyrams ir moterims.

Klejdi Zenelaj absolventas IFBI 16-17

"Aš sužinojau, kaip žaisti futbolą be rutulio. Fantastiška vieta mokytis, fantastiški žmonės dirbti. Vieni metai šioje programoje suteikė man futbolo industrijos tinklą, kurio niekada negalėjau įsivaizduoti. Verta žinoti verta. Dėkoju visiems už geriausius mano gyvenimo metus ".
Jaideep Chakrabarty absolventas IFBI 16-17

"Ar kada nors esi Camp Nou? Ar kada nors lankėtės FIFA ir UEFA salėse? Ar kada nors žiūrėjote į Europos taurės finalą LIVE? Aš turiu. Svajojo apie tai daryti ir dėka IFBI, aš juos įvykdžiau. Per pastaruosius metus turėjau tokią siaubingą patirtį, kad aš puoselėsiu visą savo gyvenimą. Ačiū IFBI. Tu esi ypatingas. "

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

International Football Business Institute

Viskas prasideda nuo verslo širdies ir futbolo aistros. IFBI siūlo dalyviams unikalų vykdomąjį vadovą, kuris specializuojasi futbolo verslo srityje. Kursų metu studentai ... [+]

Tarptautinis vykdomasis futbolo verslo magistras

International Football Business Institute (IFBI) organizuotas ir koordinuotas International Football Business Institute Briuselio universiteto magistro laipsnis - Vrije Universiteit Brussel.

Programos apžvalga

Socialinis futbolo poveikis negali būti nepakankamai įvertintas. Nė vienas kitas sportas kas savaitę nesiliečia su tiek daug žmonių. Futbolas ir aistra yra du žodžiai, kuriuos sunku atskirti, tačiau jų nepakanka, kad profesionaliai sportuotų. Darbas futbolo pramonėje reikalauja žinių, įsitraukimo, įsipareigojimo ir mokymo. Mes stengiamės ypač panaudoti šį paskutinį komponentą, mokymą, siekiant padėti jauniems, talentingiems specialistams siekti perspektyvios karjeros tarptautinėje futbolo verslo pramonėje.... [-]

Belgija Brussels
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Our students about the EVS Experience Tour to Switzerland

IFBI - International Football Business Institute
Address
Egmontstraat 11
1000 Brussels, Belgija
Interneto svetainė
Telefonas
+32 495 15 04 66