KASK & Conservatorium / School of Arts Gent

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kas mes esame?

Karališkoji dailės akademija (KASK) ir karališkojoje konservatorijoje, yra Menų universitetas College Gento mokyklą. Mokyklos vienija talentingus ir motyvuotus studentus su žymiais pedagogams, aktyvių menininkų, dizainerių ir teoretikų meno ir dizaino iš viso pasaulio. Misija mokykloje apibrėžia savo pagrindinius uždavinius: plėtoti meno, švietimo ir mokslinių tyrimų tarptautinės perspektyvos.

Įvairus asortimentas meninių disciplinų Kask ir konservatorijoje, daro abipusiškai įkvepiančių ir gana atvirų mokymo programas. Kaip tarpdiscipliniškumą menų tampa vis svarbesnis, yra kambarys kryžminio apvaisinimo mūsų mokymo programą. Be to, studentai bus supažindinti su kai kurie iš daugelio teorinių ir meninių tyrimų projektus mūsų dėstytojai yra užsiimančių.

Į Kask & Conservatory miesteliai įsikūrę Gento epicentre. Gentas yra labai imlūs tarptautinėje meno scenoje ir ypač svetingi studentams. Be to, kad įdėtos šiame meniškai turtingu aplinkoje, pati mokykla yra kultūros aktorius, organizuojant parodas, koncertus, festivalius, paskaitas ir filmų bei bendradarbiavimą gaminant tarptautinio meno žurnalas.

istorija

Dabartinė menų mokykla vienija du senovinius ir žinomų įstaigų. Karališkoji dailės akademija (KASK) buvo įkurta prieš 260 metų ir yra vienas iš seniausių aukštojo mokslo institucijų Gente. Ji buvo įkurta 1751 m menininko Philippe-Carel Marissal. Per savo studijas Paryžiuje, Marissal buvo sužavėtas akademijoje. Pagal Austrijos taisyklė, "Royal" bruožas buvo suteiktas Gento akademijos Empress Maria Theresia 1771. Piešimo, tapybos, skulptūros ir grafikos srityse toliau vykdyti centrinę vietą programą. Bėgant metams, Akademija pridėjo naujų sričių, pavyzdžiui, įrengimo ir medijų meno, fotografijos, animacijos ir kino, taip pat dizaino, dramos ir kraštovaizdžio sodo.

Karališkoji konservatorija, įkūrė Joseph-Martin Mengal 1835, yra daugiau nei 150 metų. Tiesiog kaip Marissal, Mengal taip pat studijavo Paryžiuje. Vėliau jis klajojo po Europą su Napoleono armija. Pagal šį laikotarpį Mengal rašė patriotinius dainas, taip pat romansai ir operų. Jis atsirado kaip ragų specialistas. Mengal mokyklos iš karto dalyvavo 300 studentų 1835, po kelerių metų buvo 800 mokiniai. Kiekvienas 10 metų ir vyresni, buvo laukiami.

20-ojo amžiaus, oranžerija mokymo išsivystė į aukštojo meninio ugdymo ir akademiniu lygmeniu kandidatų, vidurinės mokyklos diplomą ir aukos buvo išplėsta, kad apimtų džiazo, pop muzika, muzikos gamybą ir muzikos instrumento konstrukciją.

KASK ir karališkojoje konservatorijoje buvo departamentai universiteto koledžo Gento nuo 1995 m. Su daugiau nei 18.000 studentų, universiteto koledžas Gentas yra didžiausia University College Flandrijoje. Tai turi privalumų masto kuriant veiksmingą administravimą, infrastruktūrai valdyti, plėtoti mokslinius tyrimus ir siūlo socialinius įrenginius. Pateikimas meno programas struktūros, kaip menų mokyklos aktyviai garantuoja konkrečios kokybės meno programų praktika. Dailės mokykla tai daro per HoGent ir glaudžiai bendradarbiaujant su Gento universitete. Stiprus plėtra meninės ir teorinių tyrimų per dailės mokyklos, ir dirbtuvėse, kad skiepų ant naujų technologinių žiniasklaidos ir naujų meninių formų sukūrimas, liudija prie tvirta ketinimą pagerinti programų kokybę ir atspindi į dinamiką meninis laukas veiksmų programų.

Žalioji Įrašo

Žalioji Track tinklas, kurį sudaro daugiau nei 40 organizacijų, kaip meno ir kultūros sektoriuje, kuris jėgas dirbti aplink ekologijos ir tvarumo. Menų Gento Mokykla buvo šios organizacijos dalis nuo 2014 ir prisideda prie tų idealų įvairiais būdais.

Kaip mokykloje, mes įsipareigojame auklėti savo studentus į priėmimo juos labiau sąmoningas apie aplinką. Mes padaryti kursuose, bet ir visoje pačios mokyklos politiką. Mes siekiame tvaraus politikos ir bandyti nepamiršti mūsų ekologinį pėdsaką, kiek įmanoma.

Mes skatinti studentų ir dėstytojų į kūrybinį požiūrį tvarių, ekologiškų medžiagų ir procesų. Šis rezultatas bus naujos kartos menininkų, kuriam taikomi šie idealai ateiti natūraliai.

Dėka mūsų aljansą su Žaliosios Sekti mes taip pat galime pasipelnyti iš žinių ir patirties iš kitų narių ir turėti prieigą prie plataus partnerių tinklą ir aplink Gente.

gent.greentrack.be

Vietos

Gente

Address
The Royal Academy of Fine Arts in Ghent
Campus Bijloke
Jozef Kluyskensstraat 2

9000 Gente, Flandrija, Belgija