Oficialus aprašymas

EFMD Equis Accredited

Mūsų fakultetas gali pasigirti dideliais nacionaliniais ir tarptautiniais mokslo ir studijų tinklais. Nacionaliniu mastu mes turime glaudžius ryšius su verslo pasauliu reguliariai rengdami seminarus su "pramonės kapitonais" tiek fakultete, tiek "draugiškų" susitikimų metu, bet ir už fakulteto ribų kartu su "Vlerick Leuven Gent Management" Mokykla Tarptautiniu mastu mes turime studentų mainų programas su pirmaujančiais užsienio universitetais, tokiais kaip Pensilvanijos universiteto Wharton mokykla, Čikagos verslo mokykla ir JAV Kornelio universitetas, Britų Kolumbijos universitetas, Karalienės universitetas, Toronto universitetas ir Monrealio universitete Kanadoje, Indijos Kalkutos ir Bangalore IIM, Kinijos universitete ir Honkongo miesto universitete, Singapūro vadybos universitete ir 65 universitetuose Europoje.

Pastaraisiais metais keli savarankiški vizitų komitetai pripažino aukštą mūsų švietimo ir mokslinių tyrimų kokybę mūsų fakultete. Mūsų švietimo ir mokslinių tyrimų srityje mes stengiamės reaguoti į socialines tendencijas, tokias kaip kredito krizė, globalizacija ir Kinijos vaidmuo mūsų pasaulio ekonomikoje. Studentų konsultavimas, tvarus aukštasis išsilavinimas ir išsamūs moksliniai tyrimai yra mūsų trys pagrindiniai ramsčiai.

Galiausiai, naudinga trumpai aptarti mūsų unikalią vietą. Mūsų dėstytojai yra įsikūrę Leuveno istorinio centro širdyje, kuriai būdinga daugiau nei 575 metų universitetų tradicija, tačiau pilna dinamiškumo, pažangių menininkų ir studentų. Mūsų fakultetas yra kelios minutės pėsčiomis nuo naujo Heverlee tyrimų parko, kartais vadinamo Belgijos "Silicio slėnis". Briuselio institucijos, tokios kaip Europos Sąjunga, niekada nėra toli, tiek pažodžiui, tiek netiesiogiai. Keletas kolegų konsultuoja Europos departamentus ir daugelį absolventų dirba Europos institucijose.

Mūsų misija ir vertybės

MISIJOS PAREIŠKIMAS

Pagrindinės Ekonomikos ir verslo fakulteto misijos yra švietimas ir moksliniai tyrimai.

"FEB" švietimo tikslas - paruošti studentus sėkmingam verslo siekiui ir karjerai verslo pasaulyje, nacionalinės ir tarptautinės viešosios politikos formavimo ar mokslinių tyrimų srityje. Norėdami tai pasiekti, FEB siūlo aukštos kokybės moksliniais tyrimais grindžiamas studijų programas ekonomikos ir verslo srityse, nuo bakalauro iki doktorantūros.

Antra, FEB nori skatinti mokslinius tyrimus, turinčius didelį akademinį ir visuomeninį poveikį bei didelį matomumą verslo pasaulyje.

FEB ambicija yra būti pirmaujanti mokymosi ir mokslinių tyrimų bendruomenė Europoje ir puikiai mokytis įvairiuose moksleiviams skirtų mokslinių tyrimų pakopose, taigi nusipelno aukšto rango tarp Europos ekonomikos ir verslo mokyklų.

Siekdama šių dvigubų pagrindinių tikslų, FEB nori sukurti darbuotojams ir studentams palankią aplinką, kurioje jie gali laisvai kurti savo novatorišką, etišką ir verslininkišką patirtį švietimo, mokslinių tyrimų ir verslo srityse, kartu pabrėžiant ekonominės politikos ir verslo vaidmenį didesnę visuomenę ir išlaikyti visuotinį dėmesį per tarptautinius mainus ir bendradarbiavimą.

VARIKLIAI

Vykdydama savo misiją ir viziją FEB yra įsipareigojusi:

  • Griežtai laikome, ką mokome, ką mes tyrinėjame ir mokome, ką mes atliekame.
  • Inovatyvus švietimas ir verslumas bei siekis žaisti mokslinių tyrimų bendruomenės priešakyje.
  • Kolegialus mūsų valdymo stilius ir link mūsų atitinkamų vidinių ir išorinių suinteresuotųjų šalių.
  • Susijęs su mūsų dedikliu praktiškai pagrįstų įrodymų išversti į įrodymais pagrįstą praktiką ir skatinti mokslinius tyrimus, turinčius didelį akademinį ir visuomeninį poveikį, ir didelį matomumą verslo pasaulyje.
  • Socialiai atsakingas už savo vaidmenį kaip atviras centras diskusijoms apie verslo, ekonominius, visuomeninius ir etinius klausimus su tarptautiniu ir tarpkultūriniu aspektais.
  • Remiantis KU Leuveno tapatybe ir misija, FEB pritaria ir remia žmogaus teisių vertybes, socialinį teisingumą ir pagarbą individų, bendruomenių ir idėjų įvairovei.

Ateikite studijuoti KU LEUVEN

Sveiki atvykę į Katholieke Universiteit Leuven, vieną iš seniausių Europos universitetų. Mes siūlome aukštos kokybės švietimą, pagrįstą pažangiausiais tarptautiniais moksliniais tyrimais ir puikiais, įvairiais studentų patogumais. Leuvenas yra vaizdingas istorinis miestas, bet tas, kuris triukšmingas su gyvenimu ir gyvena studento ritmu.

Įsikūręs Belgijoje, Vakarų Europos širdyje, KU Leuvenas buvo mokymosi centras beveik šešis šimtmečius. Šiandien tai yra didžiausias Belgijos universitetas, įsteigtas 1425 m., Vienas seniausių ir labiausiai žinomų Europos universitetų. KU Leuvenas, kaip pagrindinis Europos mokslinių tyrimų universitetas ir Europos mokslinių tyrimų universitetų lygos (LERU) įkūrėjas, siūlo platų tarptautinių magistro programų spektrą, kurį remia aukštos kokybės inovaciniai, tarpdisciplininiai tyrimai.

Nuo pat įkūrimo KU Leuven buvo įsikūręs mieste, kuris dalijasi savo pavadinimu. "Leuven" yra malonus, saugus ir triukšmingas studentų miestas, kuriame šimtmečius turtinga istorija atitinka pažangiausius mokslus. Universitetas taip pat siūlo studijų programas 11 universitetuose Belgijoje, įskaitant Briuselį, Gentą ir Antverpeną.

Misijos ataskaita

KU Leuven vykdo savo misiją, teikdamas aukštos kokybės tarpdisciplininius mokslinius tyrimus ir švietimą su katalikų parašu.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Olandų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

KU Leuven: Faculty of Economics and Business

Tai anglų kalbos programa 120 ECTS, kuri rengia studentus karjeros aktuarinio mokslo, finansų inžinerijos ar kiekybinio rizikos valdymo finansų institucijose. ... [+]

Programos pavadinimas ir anglų kalbos atitikmuo buvo patvirtinti Komisijos aukštojo mokslo Flandrijoje 2018 m. Sausio 19 d. Tikimasi, kad Flandrijos vyriausybė galutinai patvirtins programą iki 2018 m. Kovo mėn. Pradžios.

Tai anglų kalbos programa 120 ECTS, kuri rengia studentus karjeros aktuarinio mokslo, finansų inžinerijos ar kiekybinio rizikos valdymo finansų institucijose.

Ši magistro programa suteikia:

pagrindinis mokymas aktuarinės inžinerijos, draudimo, finansinių produktų, finansinės matematikos ir inžinerijos srityse, finansų ir draudimo duomenų analizė, finansų įstaigų rizikos valdymas;pažangūs kursai, kuriuose parodyta naujausia šios srities tendencija;teorinių kursų ir skaičiavimo mokymo mišinys;įvadas į praktinius aspektus, remiantis tiesiogine patirtimi iš mūsų darbuotojų, svečių dėstytojų ir stažuotės (6 ECTS);daugiadalykis metodas, kai techniniai, kiekybiniai kursai yra susiję su kursų (finansų ir draudimo) reguliavimu, rizikos ribojimo režimais, ekonomika ir ataskaitų rengimu.... [-]
Belgija Leuven Antwerp Brussels
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
KU Leuven: Faculty of Economics and Business

Ekonomikos mokslų magistro laipsnis - tai vienerių metų magistro programa, orientuota į studentus, turintiems didelių socialinių ir mokslo sričių interesų, kurie gali kri ... [+]

Ekonomikos mokslų magistro laipsnis - tai vienerių metų magistro programa, orientuota į studentus, turintiems didelių socialinių ir mokslo sričių interesų, kurie gali kritiškai ir kūrybiškai mąstyti.

Kas yra "Ekonomikos magistras"?

Ekonomikos magistro programa suteikia studentams bakalauro laipsnį teorinį pagrindą, leidžiantį jiems pateikti pagrįstus atsakymus į socialinius ir ekonominius klausimus. Kaip ekonomistas, stebėsite įvairius žaidėjus (asmenis, įmones, vidaus ir užsienio vyriausybes) ir jų sąveiką pasaulio ekonomikoje. Galėsite interpretuoti bendrą ekonominę padėtį platesniame socialiniame ir teisiniame kontekste.

Programa susideda iš dviejų pagrindinių programų ir magistro baigiamojo darbo.... [-]

Belgija Leuven Antwerp Brussels
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
KU Leuven: Faculty of Economics and Business

Informacijos vadybos magistras siūlo ne techninį mokymą informacijos valdymui. Pagrindinis dėmesys skiriamas veiksmingam ir veiksmingam informacinių technologijų taikymui ... [+]

Informacijos vadybos magistras siūlo ne techninį mokymą informacijos valdymui. Pagrindinis dėmesys skiriamas veiksmingam ir veiksmingam informacinių technologijų taikymui ir valdymui įvairiose verslo srityse (pvz., Finansų, rinkodaros, žmogiškųjų išteklių, gamybos, logistikos ir tt).

Kas yra "Informacijos vadybos magistras"?

Ši programa suteikia studentams bakalauro arba magistro laipsnį pažangų ne techninį mokymą informacijos valdymo srityje, akcentuodama efektyvų ir efektyvų informacinių technologijų taikymą ir valdymą įvairiuose verslo kontekstuose (pvz., Finansų, rinkodaros, žmogiškųjų išteklių, gamybos ir logistikos, ir tt). Po pagrindinio mokymo technologijų srityje programa plačiau nagrinėja konkrečias valdymo problemas, ypač norint plėtoti įgūdžius, reikalingus analizuoti informacijos poreikius, kurti ir valdyti informacines sistemas ir tikslinti IT strategiją kaip neatskiriamą bendros verslo strategijos dalį. .... [-]

Belgija Leuven Antwerp Brussels
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
KU Leuven: Faculty of Economics and Business

Pažangių studijų magistro ekonomika (MASE) yra pažangi anglų kalbos programa, kuri priima studentą su pradiniu aukštąjį išsilavinimą ekonomikos laipsnį toliau į mokslinių ... [+]

Pažangių studijų magistro ekonomika (MASE) yra pažangi anglų kalbos programa, kuri priima studentą su pradiniu aukštąjį išsilavinimą ekonomikos laipsnį toliau į mokslinių tyrimų sieną ekonomika.

Kas yra "Ekonomikos magistro laipsnį"?

Pažangių studijų magistro ekonomika suteikia studentams gilesnių žinių konkrečiose taikymo srityse, suteikia jiems pažangias teorines ir empirines priemones analizuoti konkrečias ekonomines problemas ir supažindina jas su dabartine mokslinių tyrimų praktika ekonomikoje.

MASE siūlo įvairių aukštojo mokslo lygių kursus iš įvairių ekonomikos sričių. Programos tikslas - padėti jums rasti daug žadančią mokslinių tyrimų temą ir paskatinti jus kurti savo tyrimus šia tema. Šis tyrimas veda prie MASE disertacijos, kuri daugeliui studentų galiausiai tampa pirmuoju daktaro disertacijos skyriumi.... [-]

Belgija Leuven Antwerp Brussels
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
KU Leuven: Faculty of Economics and Business

Tarptautinio verslo ekonomikos ir vadybos magistras yra speciali programa neekonominiams absolventams. Tai suteikia galimybę suprasti visas pagrindines verslo ekonomikos ... [+]

Tarptautinio verslo ekonomikos ir vadybos magistras yra speciali programa neekonominiams absolventams. Tai suteikia galimybę suprasti visas pagrindines verslo ekonomikos ir vadybos disciplinas akademiniu lygmeniu.

Kas yra "Tarptautinio verslo ekonomikos ir vadybos magistras"?

Tarptautinio verslo ekonomikos ir vadybos magistras (MIBEM) yra magistrantūros programa turėtojams laipsnį ne verslo ekonomikos ar valdymo disciplina. Jis rengia karjerą tarptautiniame versle per verslo ekonomikos įžvalgų, žinių ir valdymo įgūdžių įgijimą.

Mokymo programa pristato praktinę ir į verslą orientuotą perspektyvą, bet vis tiek rūpestingai remiasi mokslo, pagrindinių tarptautinių verslo ekonomikos ir valdymo klausimais.... [-]

Belgija Leuven Antwerp Brussels
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
KU Leuven: Faculty of Economics and Business

Programa akcentuoja pagrindinių žinių ir įgūdžių įgijimą vienoje specializacijos srityje, susijusiose su verslo pasauliu, tokiu kaip tarptautinis verslas, strategija ir i ... [+]

Programa akcentuoja pagrindinių žinių ir įgūdžių įgijimą vienoje specializacijos srityje, susijusiose su verslo pasauliu, tokiu kaip tarptautinis verslas, strategija ir inovacijos, verslumas, finansų ekonomika ir rinkodara. Sujungus pagrindinių ir nepilnamečių pasirinkimą, galite tiksliai suderinti savo asmeninę gradacijos profilį pagal savo interesus.

Koks yra "Verslo ekonomikos magistras"?

Užbaigus verslo ekonomikos magistro laipsnį, galėsite savarankiškai ir kritiškai taikyti mokslo sistemas, kad galėtumėte nuolat vystytis dinamiškoje visuomenėje. Sujungę šią programą su pradinėmis specializacijomis iš savo bakalauro programos, gilinsite į įvairias sritis. Programa susideda iš pagrindinės ir smulkaus disciplinos pasirinkimo, kuris leidžia tiksliai suderinti asmeninę baigimo profilį ir taikyti įvairiose srityse taikomus mokslinių tyrimų ir įrodymais pagrįstų valdymo praktiką bei priemones. Jūs gausite patirties, pasirinkdami geriausią valdymo praktiką šiuolaikinėje nestabilioje, sudėtingoje ir dviprasmėje verslo aplinkoje. Programa suteikia jums tiek verslumo, tiek pradinio valdymo, tiek valdymo ir strateginio sprendimų priėmimo įsteigtose organizacijose.... [-]

Belgija Leuven Antwerp Brussels
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
KU Leuven: Faculty of Economics and Business

Verslo inžinierius yra tarpdisciplininis vadybininkas, kuris vadovauja įmonėms kiekybiniu ir valdymo požiūriu. Tuo tikslu vadovavimo ir analitiniai įgūdžiai yra derinami ... [+]

Verslo inžinierius yra tarpdisciplininis vadybininkas, kuris vadovauja įmonėms kiekybiniu ir valdymo požiūriu. Tuo tikslu vadovavimo ir analitiniai įgūdžiai yra derinami su giliu supratimu apie tai, kaip veikia verslo ir (technologiniai) naujovių procesai. Ši disciplinų integracija leidžia verslo inžinieriams sugebėti formuoti bendrovių ir organizacijų ateitį.

Kas yra "Verslo inžinerijos magistras"?

Verslo inžinierius yra apmokytas analizuoti ir spręsti verslo problemas kiekybiniu ir valdymo požiūriu. Programa priklauso verslo ekonomikos sričiai ir yra orientuota į valdymą: studentai mokosi, kaip įmonės veikia, kaip turi būti suplanuoti verslo procesai ir kaip optimaliai organizuoti verslo veiklą. Vadybinis dėmesys susideda iš stiprių analitinių įgūdžių ir gilaus supratimo, kaip veikia verslo ir (technologiniai) naujovių procesai. Ši disciplinų integracija yra labai svarbi tiek gamybos aplinkai, tiek paslaugų įmonėms (pvz., Konsultacijoms ar IKT).... [-]

Belgija Leuven Antwerp Brussels
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
KU Leuven: Faculty of Economics and Business

Mūsų modernioje visuomenėje nė viena organizacija negali veikti be informacinių sistemų. Verslo ir informacinių sistemų inžinerijos programos magistro programoje jūs moko ... [+]

Mūsų modernioje visuomenėje nė viena organizacija negali veikti be informacinių sistemų. Verslo ir informacinių sistemų inžinerijos programos magistro programoje jūs mokomi tiek verslo vadybos, tiek informacinių sistemų tarptautiniame kontekste.

Kas yra "Verslo ir sistemų inžinerijos magistras"?

Kaip informacinių sistemų inžinerijos verslo inžinierius, jūs vis dar esate verslo inžinierius visame pasaulyje: galite analizuoti ir optimizuoti įvairius verslo procesus (rinkodara, gamyba, logistika, finansai ir kt.). Jūs suprantate, kaip veikia bendrovė, ir atsižvelgiate į ekonominius, organizacinius ir žmogiškuosius verslo aspektus. Kaip informacinių sistemų inžinerijos verslo inžinierius, jūs taip pat išversti šiuos verslo administravimo elementus į informacines sistemas, kurios palaiko sprendimų priėmimo procesą. Galite svarstyti sprendimus dėl informacinių technologijų visai bendrovei, nuspėti jų strategines pasekmes ir atlikti (bendrojo) valdymo pareigas.... [-]

Belgija Leuven Antwerp Brussels
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Faculty of Economics and Business, KU Leuven

Address
Naamsestraat 69 box 3500 3000 Leuven Belgium
Leuven, Flanders, Belgija
Address
Korte Nieuwstraat 33 2000 Antwerpen BELGIUM
2000 Antwerpen Antwerp, Flanders, Belgija
Address
Warmoesberg 26 1000 Brussels BELGIUM
1000 Brussels Brussels, Belgija