KU Leuven: Faculty of Economics and Business

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mūsų fakultetas gali pasigirti dideliais nacionaliniais ir tarptautiniais mokslo ir studijų tinklais. Nacionaliniu mastu mes turime glaudžius ryšius su verslo pasauliu reguliariai rengdami seminarus su "pramonės kapitonais" tiek fakultete, tiek "draugiškų" susitikimų metu, bet ir už fakulteto ribų kartu su "Vlerick Leuven Gent Management" Mokykla Tarptautiniu mastu mes turime studentų mainų programas su pirmaujančiais užsienio universitetais, tokiais kaip Pensilvanijos universiteto Wharton mokykla, Čikagos verslo mokykla ir JAV Kornelio universitetas, Britų Kolumbijos universitetas, Karalienės universitetas, Toronto universitetas ir Monrealio universitete Kanadoje, Indijos Kalkutos ir Bangalore IIM, Kinijos universitete ir Honkongo miesto universitete, Singapūro vadybos universitete ir 65 universitetuose Europoje.

Pastaraisiais metais keli savarankiški vizitų komitetai pripažino aukštą mūsų švietimo ir mokslinių tyrimų kokybę mūsų fakultete. Mūsų švietimo ir mokslinių tyrimų srityje mes stengiamės reaguoti į socialines tendencijas, tokias kaip kredito krizė, globalizacija ir Kinijos vaidmuo mūsų pasaulio ekonomikoje. Studentų konsultavimas, tvarus aukštasis išsilavinimas ir išsamūs moksliniai tyrimai yra mūsų trys pagrindiniai ramsčiai.

Galiausiai, naudinga trumpai aptarti mūsų unikalią vietą. Mūsų dėstytojai yra įsikūrę Leuveno istorinio centro širdyje, kuriai būdinga daugiau nei 575 metų universitetų tradicija, tačiau pilna dinamiškumo, pažangių menininkų ir studentų. Mūsų fakultetas yra kelios minutės pėsčiomis nuo naujo Heverlee tyrimų parko, kartais vadinamo Belgijos "Silicio slėnis". Briuselio institucijos, tokios kaip Europos Sąjunga, niekada nėra toli, tiek pažodžiui, tiek netiesiogiai. Keletas kolegų konsultuoja Europos departamentus ir daugelį absolventų dirba Europos institucijose.

Mūsų misija ir vertybės

MISIJOS PAREIŠKIMAS

Pagrindinės Ekonomikos ir verslo fakulteto misijos yra švietimas ir moksliniai tyrimai.

"FEB" švietimo tikslas - paruošti studentus sėkmingam verslo siekiui ir karjerai verslo pasaulyje, nacionalinės ir tarptautinės viešosios politikos formavimo ar mokslinių tyrimų srityje. Norėdami tai pasiekti, FEB siūlo aukštos kokybės moksliniais tyrimais grindžiamas studijų programas ekonomikos ir verslo srityse, nuo bakalauro iki doktorantūros.

Antra, FEB nori skatinti mokslinius tyrimus, turinčius didelį akademinį ir visuomeninį poveikį bei didelį matomumą verslo pasaulyje.

FEB ambicija yra būti pirmaujanti mokymosi ir mokslinių tyrimų bendruomenė Europoje ir puikiai mokytis įvairiuose moksleiviams skirtų mokslinių tyrimų pakopose, taigi nusipelno aukšto rango tarp Europos ekonomikos ir verslo mokyklų.

Siekdama šių dvigubų pagrindinių tikslų, FEB nori sukurti darbuotojams ir studentams palankią aplinką, kurioje jie gali laisvai kurti savo novatorišką, etišką ir verslininkišką patirtį švietimo, mokslinių tyrimų ir verslo srityse, kartu pabrėžiant ekonominės politikos ir verslo vaidmenį didesnę visuomenę ir išlaikyti visuotinį dėmesį per tarptautinius mainus ir bendradarbiavimą.

VARIKLIAI

Vykdydama savo misiją ir viziją FEB yra įsipareigojusi:

  • Griežtai laikome, ką mokome, ką mes tyrinėjame ir mokome, ką mes atliekame.
  • Inovatyvus švietimas ir verslumas bei siekis žaisti mokslinių tyrimų bendruomenės priešakyje.
  • Kolegialus mūsų valdymo stilius ir link mūsų atitinkamų vidinių ir išorinių suinteresuotųjų šalių.
  • Susijęs su mūsų dedikliu praktiškai pagrįstų įrodymų išversti į įrodymais pagrįstą praktiką ir skatinti mokslinius tyrimus, turinčius didelį akademinį ir visuomeninį poveikį, ir didelį matomumą verslo pasaulyje.
  • Socialiai atsakingas už savo vaidmenį kaip atviras centras diskusijoms apie verslo, ekonominius, visuomeninius ir etinius klausimus su tarptautiniu ir tarpkultūriniu aspektais.
  • Remiantis KU Leuveno tapatybe ir misija, FEB pritaria ir remia žmogaus teisių vertybes, socialinį teisingumą ir pagarbą individų, bendruomenių ir idėjų įvairovei.

Ateikite studijuoti KU LEUVEN

Sveiki atvykę į Katholieke Universiteit Leuven, vieną iš seniausių Europos universitetų. Mes siūlome aukštos kokybės švietimą, pagrįstą pažangiausiais tarptautiniais moksliniais tyrimais ir puikiais, įvairiais studentų patogumais. Leuvenas yra vaizdingas istorinis miestas, bet tas, kuris triukšmingas su gyvenimu ir gyvena studento ritmu.

Įsikūręs Belgijoje, Vakarų Europos širdyje, KU Leuvenas buvo mokymosi centras beveik šešis šimtmečius. Šiandien tai yra didžiausias Belgijos universitetas, įsteigtas 1425 m., Vienas seniausių ir labiausiai žinomų Europos universitetų. KU Leuvenas, kaip pagrindinis Europos mokslinių tyrimų universitetas ir Europos mokslinių tyrimų universitetų lygos (LERU) įkūrėjas, siūlo platų tarptautinių magistro programų spektrą, kurį remia aukštos kokybės inovaciniai, tarpdisciplininiai tyrimai.

Nuo pat įkūrimo KU Leuven buvo įsikūręs mieste, kuris dalijasi savo pavadinimu. "Leuven" yra malonus, saugus ir triukšmingas studentų miestas, kuriame šimtmečius turtinga istorija atitinka pažangiausius mokslus. Universitetas taip pat siūlo studijų programas 11 universitetuose Belgijoje, įskaitant Briuselį, Gentą ir Antverpeną.

Misijos ataskaita

KU Leuven vykdo savo misiją, teikdamas aukštos kokybės tarpdisciplininius mokslinius tyrimus ir švietimą su katalikų parašu.

Vietos

Leuvenas

Address
Naamsestraat 69 box 3500
3000 Leuven
Belgium

Leuvenas, Flandrija, Belgija

Antverpenas

Address
Korte Nieuwstraat 33
2000 Antwerpen
BELGIUM

2000 Antwerpen Antverpenas, Flandrija, Belgija

Briuselis

Address
Warmoesberg 26
1000 Brussels
BELGIUM

1000 Brussels Briuselis, Belgija

Akreditacijos

EFMD Equis Accredited

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: