KU Leuven: Faculty of Engineering Science

Įvadas

Oficialus aprašymas

KU Leuveno Inžinerijos fakulteto misija yra ugdyti kokybiškus inžinierius visuomenės naudai

Fakultetas suteikia kiekvieno atskiro studento intelektinį ir žmogiškąjį kapitalą aukštesniu lygmeniu, siūlydamas jam mokslinius ir inžinerinius pagrindus moksliniais tyrimais. Fakultetas skatina studentus mokytis gilesnio mokymosi, sprendžiant ir iššūkius jų "drausminės ateities savęs", kad jie suprastų, ko nori tapti profesionaliu (Berufo) ir apskritai visuomenės nariu (Bildung). Siekdamas paskatinti studentų disciplinos ateities savarankiškumą, fakultetas teikia daugiadisciplines programas, kurios supažindina studentus su inžinerine profesija ir susijusiomis disciplinomis. Mes vertiname ir žinių gilumą, ir argumentacijos plėtojimą, bendravimo ir problemų sprendimo gebėjimus, kad parengtume mokinius visą gyvenimą. Mūsų moksliniais tyrimais orientuotas švietimas grindžiamas tyrimų programomis, kurios yra apibrėžtos ir kuriamos glaudžiai bendradarbiaujant su pripažintomis tarptautinėmis bendraamžiais ir su pramone.

Strategija. Šie strateginiai tikslai leidžia KU Leuveno Inžinerijos fakultetui realizuoti savo misiją, kuria siekiama parengti studentus ateities pasauliui, kai socialiniai, aplinkosauginiai ir žmogiškieji aspektai atlieka svarbų vaidmenį dėl sudėtingų techninių ir socialinių problemų, dėl kurių reikia daugiadisciplininis požiūris. Tai reiškia mokyti studentus, kaip mokytis, pasiruošti mokytis visą gyvenimą, "Bildung" ir "Beruf", kurie papildo du elementus, kuriuose "Bildung" sudaro vertybių, kultūros ir pilietiškumo ugdymas, o "Beruf" dėmesys skiriamas verslumo, profesinių ir vadovavimo įgūdžių ugdymui.

Švietimas

SO1. Apibrėžti programos rezultatus, atitinkančius tarptautinius inžinerinio švietimo standartus.

SO2. Siūlyti programas, kurios teikia plačiai išsilavinusius inžinierius, pagrįstus matematikos, mokslo ir technologijų pagrindais, kurie gali išplėsti savo dizaino viziją humanitarinių mokslų pagrindu ir parodyti stiprius analitinius įgūdžius, praktinę išradingumą, gerus bendravimo įgūdžius ir yra susipažinę su verslo ir valdymo principais. Fakulteto tikslas - šviesti inžinierius kaip bendruomenės specialistai, dirbantys sudėtingose ​​aplinkose.

SO3. Susisiekti su mūsų studentais mūsų bakalauro programoje su įvairiais inžinerijos disciplinomis per daugiadisciplininį ugdymą, kol jie specializuojasi magistro darbe. Inžinerijos bakalauro daugiadisciplinis pobūdis: Architektūros programa formuojama intensyviai derinant technines statybos mokslus, architektūros teoriją ir architektūros dizaino klases. Daugialypis inžinerijos programos bakalauro laipsnis yra pasiekiamas per pagrindinius ir nepilnamečius dviejų skirtingų disciplinų derinį, kai susipažįsta su visomis galimybėmis per pirmuosius tris bendrojo semestro metus.

SO4. Suteikti aplinką, kurioje studentams suteikiami esminiai ištekliai, siekiant ugdyti jų dizaino ir problemų sprendimo gebėjimus bei gebėjimus spręsti, tirti ir išspręsti realias problemas tiek bakalauro, tiek magistro laipsniais.

Tyrimai / Pramonė

SO5. Atlikti tarptautiniu mastu pripažintus ir atitinkamus tyrimus, tiek teorinius, tiek teorinius, kurie teigiamai veikia mūsų švietimą, profesiją ir visuomenę. Fakultete yra daug mokslinių grupių, kurios yra tarptautiniu mastu pripažintos savo srityje, todėl dėstytojai gali rengti aukštos kvalifikacijos inžinierių studentus tiek bakalauro ir magistro programose. Studentai gauna moksliniais tyrimais pagrįstą išsilavinimą per akademinę patirtį, susipažinusią su moksliniais tyrimais ir įgyvendinimu praktikoje.

SO6. Skatinti mokslinių ir techninių žinių skleidimą įmonėms ir visuomenei, aktyviai ieškant projektų bendradarbiaujant su pramonės atstovais, valdžios institucijomis ir visuomeninėmis organizacijomis bei siūlant tęstinį tolesnį švietimą ir mokymą naujausiuose šios srities įvykiuose.

Internacionalizacija

SO7. Plėtoti tarptautinę atvirą politiką ir atmosferą; pasiūlyti įvairias tarptautinės patirties galimybes; parengti studentus karjerai tarptautiniame kontekste; pritraukti studentus, turinčius reikiamą akademinį išsilavinimą įvairiose tarptautinėse programose.

SO8. Siūlyti skatinamąją tarptautinių trumpalaikių ir ilgalaikių lankytojų mokslinių tyrimų aplinką ir skatinti savo mokslininkų tarptautinį mobilumą.

Kontekstas

SO9. Investuoti į moderniausią išsilavinimą.

SO10. Profesionalizuoti dėstytojus ir dėstytojus (TA) per nuolat besikeičiančią programą, atsižvelgiant į didėjantį skirtingų dėstytojų asistentų išsilavinimą ir įvairius mokymosi metodus.

SO11. Siekti nuolatinio mūsų programų tobulinimo remiantis aiškia vidaus kokybės užtikrinimo politika.

SO12. Pritraukti studentus, turintiems tinkamą akademinį išsilavinimą, tiek pirmojo kurso bakalauro studentus, tiek studentus su šaliais įstojusiems studentams, atsižvelgiant į įvairovę, įskaitant lyčių pusiausvyrą.

SO13. Skatinti STEM (mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos) visuomenėje, ypač vidurinėse ir net pradinėse mokyklose.

Ateikite studijuoti KU LEUVEN

Sveiki atvykę į Katholieke Universiteit Leuven, vieną iš seniausių Europos universitetų. Mes siūlome aukštos kokybės švietimą, pagrįstą pažangiausiais tarptautiniais moksliniais tyrimais ir puikiais, įvairiais studentų patogumais. Leuvenas yra vaizdingas istorinis miestas, bet tas, kuris triukšmingas su gyvenimu ir gyvena studento ritmu.

Įsikūręs Belgijoje, Vakarų Europos širdyje, KU Leuvenas buvo mokymosi centras beveik šešis šimtmečius. Šiandien tai yra didžiausias Belgijos universitetas, įsteigtas 1425 m., Vienas seniausių ir labiausiai žinomų Europos universitetų. KU Leuvenas, kaip pagrindinis Europos mokslinių tyrimų universitetas ir Europos mokslinių tyrimų universitetų lygos (LERU) įkūrėjas, siūlo platų tarptautinių magistro programų spektrą, kurį remia aukštos kokybės inovaciniai, tarpdisciplininiai tyrimai.

Nuo pat įkūrimo KU Leuven buvo įsikūręs mieste, kuris dalijasi savo pavadinimu. "Leuven" yra malonus, saugus ir triukšmingas studentų miestas, kuriame šimtmečius turtinga istorija atitinka pažangiausius mokslus. Universitetas taip pat siūlo studijų programas 11 universitetuose Belgijoje, įskaitant Briuselį, Gentą ir Antverpeną.

Misijos ataskaita

KU Leuven vykdo savo misiją, teikdamas aukštos kokybės tarpdisciplininius mokslinius tyrimus ir švietimą su katalikų parašu.

Vietos

Leuvenas

Address
Kasteelpark Arenberg 1 bus 2200
3001 Leuvenas, Flandrija, Belgija