Oficialus aprašymas

KU Leuveno Inžinerijos fakulteto misija yra ugdyti kokybiškus inžinierius visuomenės naudai

Fakultetas suteikia kiekvieno atskiro studento intelektinį ir žmogiškąjį kapitalą aukštesniu lygmeniu, siūlydamas jam mokslinius ir inžinerinius pagrindus moksliniais tyrimais. Fakultetas skatina studentus mokytis gilesnio mokymosi, sprendžiant ir iššūkius jų "drausminės ateities savęs", kad jie suprastų, ko nori tapti profesionaliu (Berufo) ir apskritai visuomenės nariu (Bildung). Siekdamas paskatinti studentų disciplinos ateities savarankiškumą, fakultetas teikia daugiadisciplines programas, kurios supažindina studentus su inžinerine profesija ir susijusiomis disciplinomis. Mes vertiname ir žinių gilumą, ir argumentacijos plėtojimą, bendravimo ir problemų sprendimo gebėjimus, kad parengtume mokinius visą gyvenimą. Mūsų moksliniais tyrimais orientuotas švietimas grindžiamas tyrimų programomis, kurios yra apibrėžtos ir kuriamos glaudžiai bendradarbiaujant su pripažintomis tarptautinėmis bendraamžiais ir su pramone.

Strategija. Šie strateginiai tikslai leidžia KU Leuveno Inžinerijos fakultetui realizuoti savo misiją, kuria siekiama parengti studentus ateities pasauliui, kai socialiniai, aplinkosauginiai ir žmogiškieji aspektai atlieka svarbų vaidmenį dėl sudėtingų techninių ir socialinių problemų, dėl kurių reikia daugiadisciplininis požiūris. Tai reiškia mokyti studentus, kaip mokytis, pasiruošti mokytis visą gyvenimą, "Bildung" ir "Beruf", kurie papildo du elementus, kuriuose "Bildung" sudaro vertybių, kultūros ir pilietiškumo ugdymas, o "Beruf" dėmesys skiriamas verslumo, profesinių ir vadovavimo įgūdžių ugdymui.

Švietimas

SO1. Apibrėžti programos rezultatus, atitinkančius tarptautinius inžinerinio švietimo standartus.

SO2. Siūlyti programas, kurios teikia plačiai išsilavinusius inžinierius, pagrįstus matematikos, mokslo ir technologijų pagrindais, kurie gali išplėsti savo dizaino viziją humanitarinių mokslų pagrindu ir parodyti stiprius analitinius įgūdžius, praktinę išradingumą, gerus bendravimo įgūdžius ir yra susipažinę su verslo ir valdymo principais. Fakulteto tikslas - šviesti inžinierius kaip bendruomenės specialistai, dirbantys sudėtingose ​​aplinkose.

SO3. Susisiekti su mūsų studentais mūsų bakalauro programoje su įvairiais inžinerijos disciplinomis per daugiadisciplininį ugdymą, kol jie specializuojasi magistro darbe. Inžinerijos bakalauro daugiadisciplinis pobūdis: Architektūros programa formuojama intensyviai derinant technines statybos mokslus, architektūros teoriją ir architektūros dizaino klases. Daugialypis inžinerijos programos bakalauro laipsnis yra pasiekiamas per pagrindinius ir nepilnamečius dviejų skirtingų disciplinų derinį, kai susipažįsta su visomis galimybėmis per pirmuosius tris bendrojo semestro metus.

SO4. Suteikti aplinką, kurioje studentams suteikiami esminiai ištekliai, siekiant ugdyti jų dizaino ir problemų sprendimo gebėjimus bei gebėjimus spręsti, tirti ir išspręsti realias problemas tiek bakalauro, tiek magistro laipsniais.

Tyrimai / Pramonė

SO5. Atlikti tarptautiniu mastu pripažintus ir atitinkamus tyrimus, tiek teorinius, tiek teorinius, kurie teigiamai veikia mūsų švietimą, profesiją ir visuomenę. Fakultete yra daug mokslinių grupių, kurios yra tarptautiniu mastu pripažintos savo srityje, todėl dėstytojai gali rengti aukštos kvalifikacijos inžinierių studentus tiek bakalauro ir magistro programose. Studentai gauna moksliniais tyrimais pagrįstą išsilavinimą per akademinę patirtį, susipažinusią su moksliniais tyrimais ir įgyvendinimu praktikoje.

SO6. Skatinti mokslinių ir techninių žinių skleidimą įmonėms ir visuomenei, aktyviai ieškant projektų bendradarbiaujant su pramonės atstovais, valdžios institucijomis ir visuomeninėmis organizacijomis bei siūlant tęstinį tolesnį švietimą ir mokymą naujausiuose šios srities įvykiuose.

Internacionalizacija

SO7. Plėtoti tarptautinę atvirą politiką ir atmosferą; pasiūlyti įvairias tarptautinės patirties galimybes; parengti studentus karjerai tarptautiniame kontekste; pritraukti studentus, turinčius reikiamą akademinį išsilavinimą įvairiose tarptautinėse programose.

SO8. Siūlyti skatinamąją tarptautinių trumpalaikių ir ilgalaikių lankytojų mokslinių tyrimų aplinką ir skatinti savo mokslininkų tarptautinį mobilumą.

Kontekstas

SO9. Investuoti į moderniausią išsilavinimą.

SO10. Profesionalizuoti dėstytojus ir dėstytojus (TA) per nuolat besikeičiančią programą, atsižvelgiant į didėjantį skirtingų dėstytojų asistentų išsilavinimą ir įvairius mokymosi metodus.

SO11. Siekti nuolatinio mūsų programų tobulinimo remiantis aiškia vidaus kokybės užtikrinimo politika.

SO12. Pritraukti studentus, turintiems tinkamą akademinį išsilavinimą, tiek pirmojo kurso bakalauro studentus, tiek studentus su šaliais įstojusiems studentams, atsižvelgiant į įvairovę, įskaitant lyčių pusiausvyrą.

SO13. Skatinti STEM (mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos) visuomenėje, ypač vidurinėse ir net pradinėse mokyklose.

Ateikite studijuoti KU LEUVEN

Sveiki atvykę į Katholieke Universiteit Leuven, vieną iš seniausių Europos universitetų. Mes siūlome aukštos kokybės švietimą, pagrįstą pažangiausiais tarptautiniais moksliniais tyrimais ir puikiais, įvairiais studentų patogumais. Leuvenas yra vaizdingas istorinis miestas, bet tas, kuris triukšmingas su gyvenimu ir gyvena studento ritmu.

Įsikūręs Belgijoje, Vakarų Europos širdyje, KU Leuvenas buvo mokymosi centras beveik šešis šimtmečius. Šiandien tai yra didžiausias Belgijos universitetas, įsteigtas 1425 m., Vienas seniausių ir labiausiai žinomų Europos universitetų. KU Leuvenas, kaip pagrindinis Europos mokslinių tyrimų universitetas ir Europos mokslinių tyrimų universitetų lygos (LERU) įkūrėjas, siūlo platų tarptautinių magistro programų spektrą, kurį remia aukštos kokybės inovaciniai, tarpdisciplininiai tyrimai.

Nuo pat įkūrimo KU Leuven buvo įsikūręs mieste, kuris dalijasi savo pavadinimu. "Leuven" yra malonus, saugus ir triukšmingas studentų miestas, kuriame šimtmečius turtinga istorija atitinka pažangiausius mokslus. Universitetas taip pat siūlo studijų programas 11 universitetuose Belgijoje, įskaitant Briuselį, Gentą ir Antverpeną.

Misijos ataskaita

KU Leuven vykdo savo misiją, teikdamas aukštos kokybės tarpdisciplininius mokslinius tyrimus ir švietimą su katalikų parašu.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Olandų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

KU Leuven: Faculty of Engineering Science

... [+]

Per Erasmus Mundus programos keturi pagrindiniai švietimo įstaigų Europoje pasiūlyti bendrą Erasmus Mundus magistro nanomokslo ir nanotechnologijų. Partneris institucijos:

KU Leuven, Belgija (koordinatorius) Chalmers, Tekniska Bakalauras, Švedija Rezultatai

Žinios ir supratimas

[-]
Belgija Leuven
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
KU Leuven: Faculty of Engineering Science

Mes gyvename skaitmeniniame pasaulyje. ... [+]

Mes gyvename skaitmeniniame pasaulyje.

Kas yra kompiuterių mokslo magistras apie?

Ši magistrantūros bus išmokyti jus tapti kuriant ekspertų ir išankstinių profesionaliam naudojimui kompiuterių ir programinės įrangos sistemas. Šiandien, šios sistemos yra būtinos beveik visų sričių mūsų visuomenėje: pramonėje, viešajame sektoriuje, sveikatos ir daug socialinių programų, skirtų galutiniams vartotojams.

Jums bus įsigyti visus reikiamus įgūdžius spręsti sudėtingus mokslinius klausimus, formuluoti savo mokslinių tyrimų tikslus ir sėkmingai jų siekti.

Jums bus mokomi bendravimo įgūdžių ir skatino įsigyti platų visuomenės nuomonę apie kompiuterių mokslo ir technologijų šiandien EEE. ... [-]

Belgija Leuven
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
KU Leuven: Faculty of Engineering Science

... [+]

Jis baigė su profesionaliu stažuotės, kuria siekiama supažindinti studentus su paveldo praktika pasaulyje.

Profesinė patirtis (rekomenduojama) Kalbų (rekomenduojama; reikalinga anglų) įsigijo ir sukūrė pakankamai žinių visose pagrindinių sričių konservavimo ir restauravimo; įsigijo specialių žinių tose išsaugojimo ir restauravimo temomis, kurios yra arčiausiai studento pačių (pirmą) drausmės; įsigijo būtiną bendrą kalbą, reikalingą tarpdisciplininio bendravimo restauravimo ar paveldo valdymo projektą, kad būtų iš anksto profesinę praktiką ir / arba mokslinius tyrimus paveldo išsaugojimo srityje.

Absolventai šiuo metu dirba kaip nepriklausomi specialistai konservavimo ir restauravimo architektūros paveldo visame pasaulyje. ... [-]

Belgija Leuven
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
KU Leuven: Faculty of Engineering Science

... [+]

Fakultete taip pat turi puikias profesines ryšius su pramonės lyderiais.

Tikslai Priklausomai nuo pasirinkto varianto, studentas turi išsamių žinių apie vieną iš šių sričių: Elektronika ir integriniai grandynai, daugiausia dėmesio skiriant projektuojant elektroninių komponentų ir sistemų. Įterptosios sistemos ir daugialypės terpės, daugiausia dėmesio skiriant projektuojant programas elektroninių sistemų. Ar kūrybiškai taikyti, plėsti, gilinti ir integruoti žinias apie įvairių sričių elektrotechnika. Gali savarankiškai įgyti žinių ir technologijų statusą, reikalingą problemų sprendimo procesą. Gali rasti, apdoroti ir įvertinti litera... [-]
Belgija Leuven
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
KU Leuven: Faculty of Engineering Science

... [+]

Tikslai Absolventas gali užduoti tinkamus klausimus, susijusius žinutę energetikos srityje argumentus ir priimti motyvuotą poziciją. Jis iš dalies atsižvelgia į socialinį kontekstą. Absolventas gali kreiptis metodus motyvavimas disciplinos (pvz sąveiką komponentų elektros sistemos kaip stabilumo, energetikos ir žiupsnelis analizės termodinamikos, rinkos jėgų ir integruoti atsinaujinančius energijos šaltinius bazę) ir sugeba atpažinti ir paneigti paklydi , [-]
Belgija Leuven
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
KU Leuven: Faculty of Engineering Science

... [+]

Jis turi stiprią mokslinių tyrimų bazę, su daug dėmesio skiriant moksliniu pagrindimu, kad žmogaus gyvenviečių, tikroje į kosmosą kaip šaltinį pagrindinį vaidmenį (miesto transformacijas) drausmės ir kaip integracijos terpėje. Yra platus tinklas absolventai ir garso reputacija skatinant aktyvų sistemą bendradarbiavimą remiant dizaino studija temomis, Baigiamasis darbas pranešimus ir tt pasirinkimą Tai analitiniai gebėjimai papildo svarbų sintetinės įgūdžių suvokti, kurti ir išreikšti intervencijas įvairiais apimties lygį.

Požiūris:

Tolesni tyrimai [-]
Belgija Leuven
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
KU Leuven: Faculty of Engineering Science

... [+]

Du pastarieji paketai apima pramonės stažuotes. Šios temos paprastai integruotas į pažangiausius mokslinių tyrimų projektą, bendradarbiaujant su kitomis institucijomis ir / ar pramonės įmonėse. Mokestis už mokslą Prožektorius Absolventas: žino apie medžiagas, Krovimas inovacijų svarbą ir į medžiagų inžinierius besikeičiančioje visuomenėje vaidmenį. Tolesni tyrimai Medžiagos yra iš mūsų gyvenimo kokybę bei ekonominę gerovę širdį ir tai toliau bus artimiausioje ateityje atveju, ypač atsižvelgiant į poreikį kurti tvarią pasaulį ir protingai naudoti savo išteklius. ... [-]
Belgija Leuven
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
KU Leuven: Faculty of Engineering Science

... [+]

Tarptautinis Stiprybės

Tikslas yra parengti studentus įvairių disciplinų kontekste, ty sprendimų techninių problemų įvairialypėje aplinkoje, kur matematika vaidina svarbų vaidmenį dizainas. Visų pirma, dėmesys tenka techninių įgūdžių proceso kontrolės, skaitinio modeliavimo, duomenų gavybos, kriptografija ir vizualizacija kontekste.

[-]
Belgija Leuven
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
KU Leuven: Faculty of Engineering Science

... [+]

Mokestis už mokslą

Laikikliai 4 metų magistro laipsnį pramoninės inžinerijos ir gamtos mokslų (fizikos, chemijos ir tt), privalo imtis stojamąjį egzaminą dydžio su medžiaga, kuriai taikoma "padarinių kursai" lygiavertis su didžiausia apkrova 30 ECTS.

išsamų supratimą apie branduolinių fizinius procesus; išsamių žinių apie procedūras ir metodus, reikalingus kontroliuoti branduolines procesus; kompetencija kurti ir išlaikyti struktūras kontroliuoja branduolinius procesus; [-]
Belgija Leuven
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
KU Leuven: Faculty of Engineering Science

... [+]

Daugelyje šalių, yra nuolatinis ir vis didėjantis poreikis mokslininkų ir inžinierių, kurie yra kompetentingi ir apmokyti ne akademinio lygio saugumo inžinerijos ir saugos valdymo srityje. Taip yra dėl didėjančio sudėtingumo pramoninės gamybos procesų ir daugėja taisykles ir reglamentus tiek Europoje, tiek tarptautiniu mastu.

Be to, kai kuriose šalyse (įskaitant Belgiją), bendrovės nepriklausančių tam tikro dydžio, sprendžiančios konkrečius rizikos reikalaujamos įstatymų samdyti ar net samdyti sertifikuotą prevencijos klausimais. Šis sertifikatas gali būti įgytas prevencijos galimybe ir mokslo saugos inžinerijos (Certificaat Preventieadviseur niveau 1) Master.... [-]

Belgija Leuven
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
KU Leuven: Faculty of Engineering Science

... [+]

Stažuotės [-]
Belgija Leuven
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
KU Leuven: Faculty of Engineering Science

... [+]

Be to, absolventai galės sutelkti dėmesį į strateginį projektą į visumą. Tai yra, jie galės tiesiogiai kištis į tai, kas politiškai ir ekonomiškai įmanoma, tačiau daryti tai laiku ir masto poveikį, viršija HIC et nunc. Tai apima paieškos, atrankos ir įvertinti informacijos šaltinius. Tai analitiniai gebėjimai papildo su gebėjimu įsivaizduoti, kurti ir išreikšti intervencijas įvairiais apimties lygį.

Požiūris

Tolesni tyrimai [-]
Belgija Leuven
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
KU Leuven: Faculty of Engineering Science

Mechaninė inžinerija yra labai plati sritis studijų inžinerinių mokslų. Jis apima beveik visas disciplinas technologija. Bet koks prietaisas ar gaminys, naudojamas modern ... [+]

Mechaninė inžinerija yra labai plati sritis studijų inžinerinių mokslų. Jis apima beveik visas disciplinas technologija.

[-]
Belgija Leuven
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
KU Leuven: Faculty of Engineering Science

... [+]

Kas yra chemijos inžinerijos magistras viskas apie?

Studentai taip pat mokosi imtis aplinkosaugos ir saugos klausimus į sąskaitą per visus proceso etapus.

Net daugiau nei kitų specialistų, jums bus prašoma išspręsti problemas labai įvairaus pobūdžio. Įžvalgos procesų nano ir mikro mastu yra labai svarbūs kuriant naujus produktus ir / arba (mega apimties) technologijas.

Įgyti dizaino patirtį, studentai išnaudoti skirtingus žinių domenus ir išsamius bendrų projektų.

Jis suteikia apie 90.000 tiesioginis ir daugiau nei 150.000 netiesioginių darbo vietų.

[-]
Belgija Leuven
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
KU Leuven: Faculty of Engineering Science

Tiriant tikrąją prigimtį žvalgybos yra vienas iš šiandienos įdomiausių tyrimų būdų. Išankstiniai pažintinių procesų ir modelių, natūralios kalbos ir suvokimas, žmogaus ži ... [+]

Tiriant tikrąją prigimtį žvalgybos yra vienas iš šiandienos įdomiausių tyrimų būdų. Išankstiniai pažintinių procesų ir modelių, natūralios kalbos ir suvokimas, žmogaus žinių, atstovavimo ir svarstė studijų liudija tai. Vienas iš mokslo bendruomenės pagrindiniams mokslinių tyrimų tikslų yra protingas robotas plėtra. Dirbtinio intelekto magistro tyrinėja ir kuria šį iššūkį, jūs?

Kas dirbtinio intelekto magistro apie?

Su magistro laipsnį dirbtinio intelekto jums bus pasveikino dirbančių įmonių:

[-]
Belgija Leuven
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
KU Leuven: Faculty of Engineering Science

Nanotechnologijos ir nanoenginineering yra šio mokslo naujas nanomedžiagas ir nanoconcepts naujų komponentų, sistemų ir produktams. ... [+]

Tolesni tyrimai [-]
Belgija Leuven
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vadybos kursai

KU Leuven: Faculty of Engineering Science

... [+]

Kas yra "EIT ŽIB magistras Energetikos 'viskas apie? Struktūra

Antraisiais metais, studentai toliau siekti rašyti magistro baigiamąjį darbą ir dalyvauti pasirenkamuosius kursus: Apskritai, plėsti ir galimybė konkrečiai.

Integruotas projektas taip pat yra įtrauktas. Ši vasaros mokykla yra minkštas įgūdžių, pavyzdžiui, komandos formavimo, tinklų, vadovavimo, verslumo ir tarpkultūrinio bendravimo, visi kursto įdomių pokalbių su specialistais iš energetikos sektoriaus, konsultacinių firmų ir savivaldybėse.

Šie studentai atrasti pirmaujanti naujovių ir technologijas Pažangių miestų sektoriuje už tradicinę mokymo programos daugybė.

Čia mokiniai mokosi integruoti ir taikyti įgytas jų praėjusių metų žinių ir įgūdžių. Projekto rezultatai bus tiriami, siekiant optimizuoti jų vertę ir taikymą tiek dabartinius ir būsimus energijos kontekstuose.... [-]

Belgija Leuven
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba