KU Leuven: Faculty of Social Sciences

Įvadas

Oficialus aprašymas

SVEIKI ATVYKĘ Į SOCIALINIŲ MOKSLŲ FAKULTETĄ

KU Leuveno socialinių mokslų fakultete gyvena maždaug 3000 studentų, apie penkiasdešimt profesorių ir du šimtai mokslininkų asistentų. Fakulteto tikslas yra prisidėti prie visuomenės kokybės ir analizuoti bei informuoti visuomenines tendencijas per švietimą ir mokslinius tyrimus. Todėl mūsų programos yra glaudžiai susijusios su dabartiniais įvykiais. Būdamas studentu, atidžiai stebėsite šiuolaikinės, greitos ir besikeičiančios visuomenės raidą.

Aktualus ir novatoriškas mūsų programų aspektas taip pat yra mūsų modernioje infrastruktūroje. Mūsų universitetas aprūpintas pažangiomis mokymo technologijomis, "Wi-Fi", biblioteka, skirta tik socialiniams mokslams, žiniasklaidos centras su tinkamumo laboratorija ir stebėjimo veidrodžiu bei susitikimų centras su vaizdo konferencijų įranga. Per interaktyvią skaitmeninę mokymosi aplinką (Toledas) ir mūsų internetinį studentų portalą galite patikrinti internetinę skelbimų lentą, susipažinti su studijų medžiaga ir prisidėti prie diskusijų forumo.

Mūsų programos taip pat turi stiprią tarptautinę orientaciją tiek dėl turinio, tiek dėl tarptautinės studentų mainų. Fakultetas taip pat siūlo anglų kalbos pažangių magistrantūros studijų programas.

Švietimas socialinių mokslų fakultete remiasi puikiu įvairių fakultetų mokslinių tyrimų katedrų moksliniu tyrimu. Mūsų mokslininkai aktyviai veikia nacionaliniu ir tarptautiniu mastu ir skelbia savo rezultatus labai įvairiomis formomis: vyriausybės politikos ataskaitomis ir žinomuose periodiniuose straipsniuose.

Be švietimo ir mokslinių tyrimų studentų konsultavimas yra trečiasis socialinių mokslų fakulteto stalas. Mūsų fakulteto studentai niekada neleidžiami į savo prietaisus. Profesorių ir studijų tarybų komanda visada pasiruošusi tave vedyti.

Ateikite studijuoti KU LEUVEN

Sveiki atvykę į Katholieke Universiteit Leuven, vieną iš seniausių Europos universitetų. Mes siūlome aukštos kokybės švietimą, pagrįstą pažangiausiais tarptautiniais moksliniais tyrimais ir puikiais, įvairiais studentų patogumais. Leuvenas yra vaizdingas istorinis miestas, bet tas, kuris triukšmingas su gyvenimu ir gyvena studento ritmu.

Įsikūręs Belgijoje, Vakarų Europos širdyje, KU Leuvenas buvo mokymosi centras beveik šešis šimtmečius. Šiandien tai yra didžiausias Belgijos universitetas, įsteigtas 1425 m., Vienas seniausių ir labiausiai žinomų Europos universitetų. KU Leuvenas, kaip pagrindinis Europos mokslinių tyrimų universitetas ir Europos mokslinių tyrimų universitetų lygos (LERU) įkūrėjas, siūlo platų tarptautinių magistro programų spektrą, kurį remia aukštos kokybės inovaciniai, tarpdisciplininiai tyrimai.

Nuo pat įkūrimo KU Leuven buvo įsikūręs mieste, kuris dalijasi savo pavadinimu. "Leuven" yra malonus, saugus ir triukšmingas studentų miestas, kuriame šimtmečius turtinga istorija atitinka pažangiausius mokslus. Universitetas taip pat siūlo studijų programas 11 universitetuose Belgijoje, įskaitant Briuselį, Gentą ir Antverpeną.

Misijos ataskaita

KU Leuven vykdo savo misiją, teikdamas aukštos kokybės tarpdisciplininius mokslinius tyrimus ir švietimą su katalikų parašu.

Vietos

Leuvenas

Address
Parkstraat 45 bus 3600
3000 Leuvenas, Flandrija, Belgija