KU Leuven

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įkvėpti išskirtinumo

KU Leuven yra tyrimų ir švietimo institucija, sulaukusi tarptautinio patrauklumo. Visos šio universiteto programos yra pagrįstos naujoviškais jo mokslininkų ir dėstytojų tyrimais.

KU Leuven patenka tarp 50 geriausių universitetų visame pasaulyje!

Nuo Renesanso filosofijos iki pažangiausių nanotechnologijų: kaip vienas iš seniausių Europos universitetų, KU Leuven gali pasigirti sena pažangių tyrimų ir aukštos kokybės švietimo tradicija.

Tyrimas

Tikėtini studentai

Kaip vienas iš pirmaujančių Europos mokslinių tyrimų universitetų, „ KU Leuven siūlo įvairias moksliniais tyrimais pagrįstas studijų programas. KU Leuven laipsnis yra labai vertinamas visame pasaulyje, suteikdamas jums konkurencinį pranašumą.

Dabartiniai studentai

Nesvarbu, kuriame universiteto miestelyje esate, jūs turite pakankamai daug galimybių. Mūsų paslaugos studentams pataria dėl būsto, studijų ir stipendijų. Jie taip pat siūlo sportinę ir kultūrinę veiklą.

Kodėl KU Leuven

KU Leuven yra vienas aukščiausių Europoje ir garsiausių universitetų. Tai gali pasigirti sena novatoriškų tyrimų ir aukštos kokybės švietimo tradicija. Tačiau „ KU Leuven turi ir nemažai kitų privalumų.

Programos

KU Leuven siūlo įvairių tipų programas, įskaitant bakalauro ir (aukštesnio lygio) magistro programas, tęstinio mokymo kursus ir pereinamojo laikotarpio programas.

Fakultetai

Išsilavinimą organizuoja 15 fakultetų, suskirstytų į tris grupes: humanitarinius ir socialinius mokslus; Mokslas, inžinerija ir technologijos; ir biomedicinos mokslai. Daugybė fakultetų siūlo programas įvairiose vietose Flandrijoje ir Briuselyje.

Švietimas

KU Leuven kreipiasi į studentų ateities idėją. Universitetas prisideda prie studentų asmeninio tobulėjimo ir būdo, kuriuo jie nori padėti formuoti visuomenę.

Organizacija

KU Leuven yra skirtas švietimui ir tyrimams beveik visose srityse. Jo penkiolikoje fakultetų siūlomas išsilavinimas, o tiriamąją veiklą organizuoja katedros ir tyrimų grupės. Šie fakultetai ir katedros savo ruožtu yra suskirstyti į tris grupes: humanitarinius ir socialinius mokslus , mokslą, inžineriją ir technologijas (SET) ir biomedicinos mokslus . Kiekviena iš šių grupių turi doktorantūros mokyklą savo doktorantūros mokymo programoms.

KU Leuven gali pasigirti keturiolika universiteto miestelių, išsidėsčiusių per 10 Flandrijos miestų.

KU Leuven strateginis planas 5 projektuose

Turėdamas šį universiteto masto politikos planą, KU Leuven pateikia aiškų tikslą ir kryptį tolesniam jo, kaip ambicingo, tarptautiniu mastu orientuoto ir daug tyrimų reikalaujančio universiteto plėtrai.

Išeities taškas yra strateginis planas, kuriame yra 5 projektai. Šie penki ilgalaikiai projektai yra svarbūs ir esminiai bendrąja prasme, tačiau tuo pat metu jie taip pat gali būti paversti konkrečiais tikslais ir tolesniais politiniais pasirinkimais.

Vietos

Leuvenas

Address
Oude Markt 13 - bus 5005
3000 Leuvenas, Flandrija, Belgija

Akreditacijos

EFMD Equis Accredited

Programos

MSc