KU Leuven

Įvadas

Oficialus aprašymas

KU Leuven . Įkvėpimo neįvykdyti.

Įkurta 1425 m., KU Leuven buvo mokymosi centras beveik šešis šimtmečius. Šiandien jis yra didžiausias ir labiausiai vertinamas universitetas Belgijoje, taip pat vienas seniausių ir labiausiai žinomų Europos universitetų.

KU Leuven kaip vienas iš pirmaujančių Europos mokslinių tyrimų universitetų ir Europos mokslinių tyrimų universitetų lygos (LERU) įkūrėjas, siūlo platų anglų kalbos programų spektrą, kurį palaiko aukštos kokybės tarpdisciplininiai tyrimai, vykdomi tiek universitete, tiek tarptautiniu mastu pripažintose ligoninėse. " KU Leuven siūlo išskirtinę centrinę vietą Europos širdyje, ji siūlo tikrai tarptautinę patirtį, aukštos kokybės švietimą, pasaulinio lygio mokslinius tyrimus ir pažangiausias naujoves.

KU Leuven nuosekliai gerai atlieka tarptautinius reitingus. Šiuo metu ji yra 47-oji "Times" aukštojo mokslo pasaulio reitingų (2017-2018 m.) Ir 71-oji QS pasaulio universiteto reitinguose (2017-2018 m.). "Reuters" (2016 m. Ir 2017 m.) Pavadintas Europos novatoriškiausiu universitetu.

Sužinokite daugiau apie KU Leuven siūlomas programas:

Tarptautinė orientacija

KU Leuven yra gyvenanti tarptautinių studentų ir darbuotojų kolektyvas, išsibarsčiusios įvairiuose universitetuose. 16% universiteto 56 000 studentų yra tarptautiniai, atstovaujantys daugiau nei 150 šalių. KU Leuven doktorantūros mokyklos teikia tarptautiniu mastu orientuotą doktorantūrą daugiau nei 5000 doktorantų. KU Leuven dirba su tam tikru aukščiausio lygio partnerių institucijų visame pasaulyje skaičiumi ir skatina tikslingą tarptautinį mobilumą ir intensyvų bendradarbiavimą mokslinių tyrimų srityje. Ji nuolat siekia integruoti vietos ir tarptautines studentų ir mokslinių tyrimų bendruomenes visose savo universitetuose per įvairias programas ir veiklą.

www.kuleuven.be/internationalprogrammes

Aukštos kokybės švietimas

Tobulumas švietimo srityje ir kompetencija mokslinių tyrimų srityje vyksta kartu. KU Leuven studijų programos yra pagrįstos moksliniais tyrimais, užtikrinančiais, kad studentai įgyja akademinės kompetencijos, taip pat kuria kritinį ir į mokslinius tyrimus orientuotą požiūrį. Lankstumas ir naujausios technologijos yra neatskiriama kiekvienos studijų programos dalis. KU Leuven laipsnis suteikia didelį konkurencinį pranašumą ir yra labai vertinamas visame pasaulyje. ECTS kokybės ženklas užtikrina, kad visi kreditai, gauti KU Leuven yra skaidrūs ir visiškai perleidžiami.

www.kuleuven.be/education

Pasaulio klasės moksliniai tyrimai

KU Leuven pasižymi stipriomis tarptautinėmis reputacijomis mokslinių tyrimų kompetencijos srityje . Būdama visapusiško universiteto, ji siekia įdomių ir strateginių sričių mokslinių tyrimų, taip pat tikslinių ir į paklausą orientuotų mokslinių tyrimų, visų interdisciplininėje aplinkoje. KU Leuven yra Europos mokslinių tyrimų universitetų lygos (LERU) įkūrėjas, atrankos mokslinių tyrimų intensyvių universitetų grupė, kuriai būdingas mokslinių tyrimų tonas Europoje.

KU Leuven turi stiprią pažangą, kad užtikrintų finansavimą iš labiausiai konkurencingų mokslinių tyrimų fondų, įskaitant prestižines ERC dotacijas, kurias suteikė Europos mokslinių tyrimų taryba. Po Kembridžo, Oksfordo, Imperatoriaus koledžo ETH Ciuricho ir Londono universiteto koledžo KU Leuven yra šeštasis iš visų ES Septintosios bendrosios programos projektų. Jo bendra mokslinių tyrimų produkcija nuosekliai priskiriama prie Europos aukščiausio lygio .

www.kuleuven.be/research

Moderniausios naujovės ir R

KU Leuven Research

www.lrd.kuleuven.be

Vietos

Leuvenas

Address
Oude Markt 13 - bus 5005
3000 Leuvenas, Flandrija, Belgija

Akreditacijos

EFMD Equis Accredited

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: