Solvay Brussels School of Economics and Management, Université Libre de Bruxelles

Įvadas

Oficialus aprašymas

• "Solvay" Briuselio mokykla

"Solvay" Briuselio mokykla yra "Universe Libre de Bruxelles" universiteto Ekonomikos ir vadybos fakultetas, vienas iš didžiausių Belgijos universitetų, turintis amžių senumo aukštojo mokslo kompetencijos tradicijas . Kiekvienais metais EQUIS ir AMBA akredituota mokykla sveikina daugiau nei 4000 studentų, dalyvaujančių daugiau nei 30 programų, įskaitant bakalauro, magistro, pažangiojo magistro, MBA, vykdomojo išsilavinimo ir kompanijų programas . SBS-EM misija yra lemiamas ir teigiamas poveikis ekonominių ir verslo uždavinių sprendimui. Mokykla siekia patenkinti aktualiausius mūsų laiko ekonomikos ir verslo iššūkius su unikaliu mokslo griežtumu, konteksto įtraukimu ir problemų sprendimo įgūdžiais.

as
"Solvay" Briuselio mokyklos vertybės:

Nemokamas paklausimas, kompetencija, verslumo dvasia, integracija, lygios galimybės, demokratinis valdymas, aktualumas visuomenei

• Briuselis, tarptautinis miestas ir Europos sostinė

Europos širdyje, vos 1 val. Traukiniu iš Paryžiaus, 1 val. Iš Amsterdamo, 1 val. Iš Londono ir Kelno, Briuselis siūlo visus sostinės privalumus ir didelio ir gyvybingo miesto gyvenimo kokybę. Briuselyje gyvena visos pagrindinės Europos institucijos. Tai yra oficiali ES ir daugelio kitų politinių ir ekonominių sprendimų priėmimo subjektų buveinė, ir ji auga vis daugiau įmonių, organizacijų ir tarptautinių ekspertų. Ilgalaikė svetingumo ir mainų tradicija Europos ekologiškiausioje sostinėje reiškia ir lankytojus, ir gyventojus. gali mėgautis plačiu pasaulinės maisto ir muzikos deriniu, o kultūros vultures gali rinktis iš daugybės muziejų ir pasirodymų.

• Karjeros tarnyba

SBS-EM siūlo asmeninio tobulėjimo veiklą, kuri teikia praktinius patarimus ir individualų mokymą apie požiūrį į darbo rinką, seminarus, CV ir paraiškos laiškų rašymą, interviu modeliavimą ir kt. Bei verslo renginius (paskaitas ir seminarus) su svarbiais verslo asmenimis , pristatyti bendroves ir jų įsidarbinimo galimybes. Per daugelį metų SBS-EM sustojo = "kaip sukūrė įdarbintojų tinklą ir sustabdė =" kaip užmegztus ryšius su įmonėmis visoje Belgijoje ir visame pasaulyje.

• Tarptautinė programa

Kadangi globalizacija dabar yra realybė, mokykla mano, kad galimybė gyventi ir studijuoti užsienyje alt = "yra esminė mokymosi patirtis salykloje =" astrų "studentai. Mokykla suteikia daug galimybių judėti: tarptautinė mainų programa (vienas semestras užsienyje - daugiau nei šimtas partnerių), keli dvigubi laipsniai (vieneri metai užsienyje), augantis QTEM tinklinis salyklas = "aster (du semestrai užsienyje). yra geriausias būdas studentams pasirengti profesiniam gyvenimui ir tarptautinei aplinkai.

• žinomi absolventai

Marianne Bertrand, Čikagos universiteto ekonomikos profesorė

Punit Bhatia, ING generalinis direktorius (Indija)

Laurent Bouton, ekonomikos profesorius, Bostono universitetas

Lior Cohen, produktų vadybininkas

Eric Boyer de la Giroday, pirmininkas, ING Belgija

Gaëtan de Ralt = "assenfosse, Melburno universiteto mokslininkas

Mathialt = "kaip Belgijos nacionalinio banko direktorius Dewatripont

Dominique Leroy, "Belgacom" generalinis direktorius

Izabel Medeiros, ekspertų procesų vadybininkas, ING Belgija

Olivieras Paulsas, pagrindinis didmeninių derybų vedėjas, "Vodafone" tarptinklinio ryšio paslaugos

Peter Praet, valdybos narys, Europos centrinis bankas

Nicolalt = "kaip Steisel, įkūrėjas

Jean Van Wetter, šalies direktorius (Tanzanija), "VSO Talk"

José Zurstralt = "asen, verslininkas, Skynet ir Keytrade banko įkūrėjas

Daugiau informacijos: solvay.edu

Vietos

Briuselis

Address
Solvay Brussels School
Avenue F.D. Roosevelt 42
1050 Bruxelles

B-1050 Briuselis, Belgija

Džordžtaunas

Address
Džordžtaunas, Kolumbijos apygarda, Jungtinės Amerikos Valstijos

Milanas

Address
Via Raffaele Lambruschini,4C
20156 Milanas, Lombardija, Italija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Akreditacijos