Oficialus aprašymas

SUPINFO yra privati ​​aukštoji mokykla, įkurta 1965 metais, Prancūzijos valstybės ir pasaulio lyderių kompiuterių pramonėje pripažinta. Su savo 36 miesteliai Prancūzijoje ir užsienyje, SUPINFO turi pašaukimą ar pagrindinę N mokyti vyresnysis inžinierius, specialistai informacinių technologijų ir komunikacijos (IRT) ir tiesiogiai veikiančių paliekant mokyklą įmonių. SUPINFO suteikia "Tarptautinė magistro laipsnį" ekspertų ir informacinių sistemų sertifikuotų Prancūzijos valstybės ir Prancūzijoje įregistruotų Nacionaliniame registre profesinio atestavimo aukščiausiu lygiu, I lygio (Bac + 5 metai, Meistras, inžinierius).

Mokslo Bakalauro (lygis bakalaureato 3 metų), atitinkantis 180 ECTS gauti (po to, kai sėkmingai išlaikė egzaminus, nurodytus B1, B2 ir B3)

Tarptautinė magistras M.Sc (lygis bakalaureato 5 metų) Prancūzijos Vyriausybė pripažino, kad 1 lygis (lygis Master, inžinierius), atitinkančio 300 ECTS gauti (po to, kai sėkmingai išlaikė egzaminus, nurodytus B1, B2 , B3 ir M1 ir M2)

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

SUPINFO International University

Informacinių technologijų institutas apskritai nori, kad jo medžiaga būtų patenkinti visų įmonių poreikius ir užtikrinti išplėtė galimybes įsidarbinti. Taigi, visi šiandi ... [+]

Meistras

SUPINFO yra privati ​​aukštoji mokykla, įkurta 1965 metais, kurią Prancūzijos valstybė ir pasaulio lyderių IT pramonei pripažįstami.

Su savo 36 Campus Prancūzijoje ir visame pasaulyje, SUPINFO pagrindinis pašaukimas yra mokyti aukšto lygio inžinieriai, specialistai technologijas informacijos ir komunikacijos (ICT) ir tiesiogiai operatyvinėje verslą paliekant mokyklą , Todėl pristato "Tarptautinė magistro" kaip kompiuterių ir informacinių sistemų eksperto patvirtintas Prancūzijos valstybės ir Prancūzijoje įrašyti į nacionalinį registrą Profesionalus sertifikavimas aukščiausiu lygiu, I lygio (Bac + 5, Mokytojau, inžinierius).

... [-]

Prancūzija Paryžius Bordo Caenas Klermon Feranas Grenoblis Belgija Briuselis  + 4 Daugiau
Rugsėjis 2020
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba