Oficialus aprašymas

Tarptautinis universitetas Sarajeve yra ne pelno nepriklausoma įstaiga aukštojo mokslo, kad savarankiškai teikia finansavimą už savo darbą. Ji siūlo edukacines programas visose trijose studijų ciklų, taip pat konkrečius profesinio tobulinimosi programas registruotų srityse.

VGS yra akredituota su nacionaline Agentūra Mokslo ir kokybės užtikrinimo plėtros ir įtraukta į valstybės registrą akredituotų aukštojo mokslo įstaigų Bosnijoje ir Hercegovinoje. Universitetas yra asocijuota narys Europos universitetų asociacijos (EUA) ir visą Narys Tarptautinės universitetų asociacijos (PUA), Be to, visi septyni programos atstovaujama per Keystone yra akredituota AQ Austrijoje šešerius metus nuo rugsėjo 2016 VGS taip ketverių metų laipsnis struktūra Šiuo bakalauro lygio, Programos yra suderinamos su Bolonijos sistemą ir leisti laisvai pervesti kreditų per ECTS. Bakalauro laipsnį IUS yra vertinamas 240 kreditų. magistro Programa ne IUS trunka vienerius metus ir yra vertinamas 60 kreditų.

Kalbos reikalavimai

Graduate Management Admission Test arba bendravimo kalba ir švietimo ne IUS yra AnglųIr visi būsimieji studentai turi įrodymą kalbos mokėjimo (IELTS 6 arba TOEFL BTI 79). Studentai, kuriems trūksta šio mokėjimo lygį gali studijuoti anglų kalbos mokykla, kol jie yra pasirengę savo fakulteto studijų kalbos išmintingas.

Dalyvio mokestis

Į bakalauro lygio iš programos kaina prasideda nuo 3600 eurų su atitinkamomis stipendijas. Dėl magistro genetikos ir bioinžinerijos katedra mokestis yra 3500 eurų, Už Tarptautinių santykių ir Elektros ir elektronikos inžinerija programos, Mokestis yra 3000 eurų.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

International University Of Sarajevo IUS

Elektros ir elektronikos inžinerija programa siūlo magistro laipsnį į elektros energijos ir energijos sistemose, taip pat elektronikos ir įterptųjų sistemų srityse. ... [+]

Elektros ir elektronikos inžinerija programa siūlo magistro laipsnį į elektros energijos ir energijos sistemose, taip pat elektronikos ir įterptųjų sistemų srityse.

Studijų programa skirta per siūlomų mokymo programų apie tirtų pranešimus taikomųjų aspektų. Vadinasi, studentas yra skatinamas kurti visapusišką supratimą apie lauką, kuris būtų atidaryti įvairias galimybes jam / jai ar pramonės, akademinės ar mokslinių tyrimų ir plėtros.

Didžioji pokyčiai energetikos sektoriuose, pradedant iš atsinaujinančių energijos šaltinių platinami generatorių ir baigiant mikro tinklų, skambinkite naujų idėjų ir skirtingų būdų integruoti mokslinius tyrimus tose srityse, ir tai yra taikymas rinkoje. Už tai ir dar daugiau, Eee programa suteikia galimybę studentams aktyviai dalyvauti takelio, susiję su energijos sistemų analizės ir projektavimo vienoje rankoje, o kontrolės ir optimizavimo tų sistemų per įterptųjų sistemų trasoje.... [-]

Bosnija ir Hercegovina Sarajevas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vadybos kursai

International University Of Sarajevo IUS

Genetika ir bioinžinerijos katedra yra viena iš sparčiausiai augančių sričių ir yra poreikis didėja genetikai ir mikai formos šiuolaikinės inžinerijos standartus. Mes sie ... [+]

Genetika ir bioinžinerijos katedra yra viena iš sparčiausiai augančių sričių ir yra poreikis didėja genetikai ir mikai formos šiuolaikinės inžinerijos standartus.

Mes siekiame mokyti atviras bendraminčių genetikai ir mikai, suvokti vietos ir globalines problemas, o jautrių apie etinius klausimus.

Programa orientuota į praktinių paraiškų pateikta už bakalauro lygio teorinių pagrindų, kurti dėl mokslinių tyrimų rankos ir plėtoti pramonės konkrečių praktiką. Bendradarbiavimas su pramonės yra vienas iš pagrindinių programos tikslų, siekiant įtraukti į sprendimų nustatymo įgūdžių ir proto-nustatyti mokslinių tyrimų užtikrintus praktiškumą. ... [-]

Bosnija ir Hercegovina Sarajevas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International University Of Sarajevo IUS

Tuo antrosios pakopos, iš IR programoje dėmesys yra taikos ir konfliktų studijų ir tarptautiniam saugumui. ... [+]

Tuo antrosios pakopos, iš IR programoje daugiausia dėmesio skiriama taikos ir konfliktų studijos ir tarptautinis saugumas.

Programa suteikia pakopos studentams su įgūdžių, jie turi veikti šiuolaikiniame pasaulyje ir išnagrinėti motyvus, metodus ir politiką narių, kurie vykdo savo konkrečius interesus tarptautinėje arenoje, ir jėgų, veikiančių formuoti ir apriboti tų valstybių.

Programa taip pat rengia labai sėkmingai Vasaros mokykla mokytis iš praeities, pereinamojo laikotarpio teisingumo, susitaikymo ir kitų su jais susijusių disciplinų.

Vienerių metų laipsnio 60 ECTS AQ Austrija akredituota 3000 eurų per metus [-]
Bosnija ir Hercegovina Sarajevas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

International Relations Office of IUS