University of Sarajevo School of Economics and Business

Įvadas

Oficialus aprašymas

Ekonomikos ir verslo mokykla Sarajeve (SEBS) buvo įkurta 1952 metais kaip Ekonomikos fakultete. Jos pirmos klasės sudarė 105 dieninių ir 129 neakivaizdinių studijų studentų. SEBS turi ilgiausią tradiciją ir yra didžiausia švietimo įstaiga Bosnijoje ir Hercegovinoje. Ji yra pirmaujanti institucija BH aukštojo mokslo sistemos kūrimo ir žinių sklaidą Ekonomikos ir verslo administravimo srityse. Ypatingą reikšmę mokyklų operacijų visame pastaruosius 58 metų tęstinumą. Net skambant sunkiausio gliaudymui ir karo metu prieš Bosnijos ir Hercegovinos agresijos 1992-1995, mokymo nesiliovė, dėl entuziazmo ir pasišventimo tiek darbuotojams ir studentams.

Mokykla sugebėjo išlaikyti savo fakulteto narių balsų dauguma net sunkiausių laikotarpių istorijoje. Per pastaruosius penkiasdešimt metų Mokykla buvo nuolat plėtoti ir įgyvendinti daug programų, padedančią labai išsilavinusių ir kūrybingų specialistų, galinčių prisiimti vadovavimo ir lyderystės vaidmenis jų profesinės karjeros formavimas. Jo pagrindinis tikslas yra priimti ir taikyti visas dabartines tendencijas Verslas, Ekonomika ir švietimo prisitaikyti prie mūsų sparčiai keičiasi, konkurencinėje aplinkoje.

Nuo 2009 m 15.154 studentų ketverių metų programą, 823 studentai trejų metų programą ir 3.543 studentų dvejų metų programą jau baigė mokyklą. 569 pareiškėjai įgijo magistro laipsnį, o 187 daktaro disertacijų buvo apginta.

Stengdamasis padaryti savo mokymo programą ir mokymo programą, kaip moderni, kiek įmanoma, taip pat intensyvinti žingsnius internacionalizacijos ir tarptautinio pripažinimo savo laipsnių, mokyklos buvo pirmoji Bosnijoje ir Hercegovinoje priimti ir įgyvendinti (2001-2002 mokslo metais) curriculum remiantis Europos kreditų perkėlimą sistema - ECTS. Pastebimas bendradarbiavimo lygis buvo pasiektas su elitinių mokyklų ekonomikos ir Europoje, ir visame pasaulyje, suteikiant studentams su platesne matrica pasirinkimų ir leisti savo nepriklausomą įtaką programų, kuriose jie dalyvauja plėtrai. Antrasis žingsnis ECTS pagrindu koncepciją studijuoti vykdančią mokyklą prasidėjo 2005 su "3 + 2 + 3" sistemos įvedimo. Mokykla pristatė savo pirmosios kartos absolventų, kuri remiantis ECTS koncepcija, 2008 metų spalio mėnesį.

SEBS yra vienintelė švietimo įstaiga B & H, kad buvo Europos vadybos plėtros fondo narys - EFMD narys ir asociacijos Advance Collegiate Verslo mokyklos - AACSB.

SEBS buvo suteikta akreditacija Austrijos agentūros Kokybės užtikrinimo. Šiuo metu SEBS yra vienintelis fakultetas Bosnijoje ir Hercegovinoje, kuris turi Europos akreditacijos, o tai reiškia, kad ši įstaiga ir jos diplomai bus pripažįstami Europos mokslo erdvėje.

SEBS pat įdiegta kokybės vadybos sistema pagal ISO 9001: 2008. 2009 SEBS įgijo sertifikatą Bureau Veritas. Įvadas ir sertifikavimas Kokybės vadybos sistemos pagal ISO standartą patikrina SEBS kaip sėkmingai įstaigai rengiant ir įgyvendinant akademinių programų 1, 2 ir 3 studijų pakopos aukštojo mokslo ir ne akademinių studijų programų, kursų ir mokymo pagal Mokymosi visą gyvenimą sąvoka. 2009 SEBS buvo apdovanoti Eduniversal Palmes sertifikatas. Šis sertifikatas pabrėžia didėjančią sėkmę šios institucijos tarptautiniu mastu ir kelia SEBS į 1000 geriausių verslo mokyklų visame pasaulyje.

Pasak Webometrics, pasaulio universitetų reitingavimo eilę sistema internete veiklą, SEBS, užėmė 390., tarp geriausių 400 verslo mokyklų pasaulyje.

Vietos

Sarajevas

School of Economics and Business

Address
School of Economics and Business in Sarajevo
University of Sarajevo
Trg oslobodjenja - Alija Izetbegovic 1

71000 Sarajevas, Bosnijos ir Hercegovinos federacija, Bosnija ir Hercegovina
Interneto svetainė
Telefonas
+387 33 275-900

Akreditacijos

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: