Access Masters

Įvadas

Oficialus aprašymas

2018 m. " Access Masters Spring Tour" prasideda sausio 24 d. Įvykiu Briuselyje, kuriame magistrantūros studentams suteikiama galimybė susitikti su geriausiomis vienišiomis mokyklomis.

Nuo sausio iki balandžio 2018 m. "Tour" leis potencialiems pareiškėjams susitikti su pagrindiniais tarptautiniais universitetais ir verslo mokyklomis 17 įvykių Europoje, Lotynų Amerikoje, Indijoje ir Artimuosiuose Rytuose. " Access Masters Tour" pirmą kartą aplankys Berlyną ir Briuselį. Raskite visą tvarkaraštį įvykių puslapyje accessmasterstour.com

Individuali mokymosi patirtis

Access Masters renginių metu vyresnieji bakalauro laipsnio studentai arba neseniai baigę absolventai gali atrasti geriausią atitikimo magistro programą. Renginiai sujungia absolventų sąžiningą, „vienas su vienu“ susitikimą ir konsultacines sesijas, kurios leidžia kandidatams ištirti švietimo galimybes jiems tinkamiausiu būdu.

„One-to-One“ renginiai leidžia dalyviams susitikti su geriausiomis verslo mokyklomis - priėmimo direktoriais, profesoriais, dabartiniais studentais ir absolventais. Tai darydamos jie turi geresnes galimybes nustatyti geriausias jiems skirtas programas ir pagerinti jų priėmimo galimybes. „One-to-one“ susitikimai suteikia galimybę sužinoti daugiau apie individualius verslo magistrantūros programas tiesiogiai iš šaltinio, atrasti visas jums svarbiausias detales ir palyginti skirtingas perspektyvas ir patirtį.

Access Masters mugės leidžia dalyviams susipažinti su daugybe skirtingų magistro programų vienu metu. Atviro sąžiningo formato metu būsimi magistrantūros kandidatai gali susitikti su visais dalyvaujančiais universitetais ir gauti išsamią informaciją apie visas jų studijų programas, už verslo ribų ir valdymą. Tai suteikia universiteto aplinkos jausmą, o tarpdisciplininė patirtis gali pasinerti į.

Tačiau šie renginiai yra ne tik padėti būsimiems studentams rasti tinkamą programą. Aspirantai taip pat gali gauti naudos iš ekspertų atsiliepimų apie stipriąsias ir sritis, kuriomis galima tobulinti savo MBA profilį, profesionalias konsultacijas, kaip pasirinkti tinkamas programas, ir ką daro išskirtinė paraiška. Jie taip pat gali gauti praktinių patarimų dėl bandymų rengimo (GMAT, GRE, TOEFL, IELTS ir kt.), Stipendijų taikymo ir kitų finansavimo galimybių.

Trumpai tariant, " Access Masters Tour" leidžia jums kuo geriau ištirti, parengti ir pradėti savo aukštąjį išsilavinimą.

Kas gali gauti naudos?

Access Masters renginiai yra skirti padėti būsimiems magistrantams surasti jiems tinkamiausias magistro programas.

Organizatoriai skatina studentus baigti baigiamuosius bakalauro studijų metus, taip pat neseniai baigusius studijas. Dauguma magistro studijų programų sveikina pareiškėjus, neturinčius darbo patirties. Tačiau kai kurios programos skirtos jauniems specialistams, kurie jau turi apie dvejų metų profesinę patirtį, susijusią su numatoma specializacija magistrantūros mokykloje.

Anglų kalbos mokymas akademinėms studijoms yra būtinas, nes dauguma „ Access Masters renginių programų yra mokomos anglų kalba.

Svarbu žinoti, kad "vieno kino" renginio formatas ir " Access Masters mugės pritaikyti skirtingų tipų kandidatams.

„One-to-One“ renginys skirtas būsimiems studentams, kurie domisi verslo studijų programomis. Kandidatai prisijungia prie verslo mokyklų, kurios atitinka jų profilį ir pageidavimus iki 20 minučių trukmės susitikimų, kurie numatyti iš anksto.

Kita vertus, mugės leidžia kandidatams susitikti su daugybe mokyklų atstovų, kad sužinotų apie įvairias magistro programas. Ši programų ir formatų įvairovė leidžia „ Access Masters renginiams padėti daugeliui kandidatų pasirinkti savo kelią gyvenime.

Vietos

San Paulas

Address
Alameda Santos, 1123 - Jardim Paulista
San Paulas, San Paulo valstija, Brazilija

Buenavista

Address
Alameda Santos, 1123
Buenavista, Meksikos valstijoje, Meksika

Mumbajus

Address
462, Senapati Bapat Marg, Lower Parel
Mumbajus, Maharaštra, Indija

Milanas

Address
Piazza della Repubblica 20
Milanas, Lombardija, Italija

Naujasis Delis

Address
Barakhamba Avenue, Connaught Place
Naujasis Delis, Delis, Indija

Paryžius

Address
2 place de la Defense CNIT - BP 210
Paryžius, Île-de-France, Prancūzija

Maskva

Address
31A bld.1 Leningradsky prospect
Maskva, Moskva, Rusija

Rio de Žaneiras

Address
Avenida Atlantica, 2600, Copacabana
Rio de Žaneiras, Rio de Žaneiro valstija, Brazilija

Beirutas

Address
Beirutas, Beiruto gubernatorius, Libanas

Miunchenas

Address
Maximilianstraße 17
Miunchenas, Bavarija, Vokietija

Medeljinas

Address
Carrera 42a No. 1-15
Medeljinas, Antioquia, Kolumbija

Kijeve

Address
5, Alla Tarasova Street
Kijeve, Kijevo miestas, Ukraina

Briuselis

Address
Rue du Commerce 9
Briuselis, Belgija

Laima

Address
Av. Malecón de la Reserva 1035
Laima, Callao regionas, Peru

Bengalūras

Address
Vivanta By Taj - MG Road
Bengalūras, Karnataka, Indija

Bogota

Address
Calle 73 No.8-60
Bogota, Bogota, Kolumbija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis