Oficialus aprašymas

apie

Su energinga ir novatorišką požiūrį, esame 6 metus, Geriausias privatus universitetas centras kalnakasybos ir 7 metus iš eilės geriausio privataus universiteto centras BH; pagal TVK (General puslapis kursų) išleido Švietimo ir mokslo ministerija (INEP / MEC) kovo / 2017 vertinimo - pagrindinės nacionalinio rodiklio kokybės aukštojo mokslo Brazilijoje.

Mūsų kaip geriausias privatus universitetas centro Mine pozicija yra rezultatas įsipareigojimas kietuoju profesionaliai ir žmogaus raidos mūsų studentams.

Mes turime daugiau nei 50 bakalauro programas, įskaitant bakalauro, bakalauro ir technologijų universiteto baigimo, o daugelis yra įmetė Editora Studentų Guide balandžio (62 žvaigždžių leidimas 2017 m Vadovo) ir universiteto Įvertinimas Folha de San Paulas - RUF.

Mūsų magistrantūroje siūlo daugiau nei 60 specializuotus kursus ir du magistro laipsnius, valdymo ir socialinės vadybos, švietimo ir vietos plėtros reitingą tarp geriausių Brazilijos Aukštojo mokslo personalo tobulinimo koordinavimo (pelerinos).

Įsipareigojimas ir aistra

Visas šis darbas yra atliekamas, mokytojų, meistrų ir gydytojai pripažintą akademinę kompetenciją ir rinkoje, su patyrusių darbuotojų pagalbą ir aistringai išsilavinimą. Abu gauti visą paramą iš vienos, kaip mokymo ir profesinio tobulėjimo, taip pat visą dėmesį į žmogaus ir asmens.

Mes esame viena iš 100 geriausių vietų dirbti Brazilijoje, už 6 metus iš eilės (2011, 2012, 2013, 2014, 2015 ir 2016), išrinktas GPTW institutas / Journal Times ". 2016, atliktos apklausos GPTW taip pat buvo išrinktas 2nd geriausia kompanija dirbti Minas Gerais, o "daugiau nei 1000 darbuotojų." Ir 2017, mes buvo laikomi 2 metai iš eilės, geriausia kompanija moterims dirbti Brazilijoje.

Per mūsų 56 metų patirtį aukštojo mokslo, švenčiama spalio 20, atvyko 2016 metais su 16 vienetų Minas Gerais ir Goiás, įsikūręs mieste Belo Horizontė, Betim, tvarkingas, katalonų, skaičiuoti, Divinopolis, Nova Serana, Pouso Alegrė, Sete Lagoasas ir Uberlândia.

Šie pasiekimai buvo tik įmanoma ir kasdien įsipareigojimą sukurti mokymo ir įkvepiančią mokymosi aplinką, kuri pažadina žmonių už visavertį gyvenimą aistra ir pagarba kiekvieno savybes.

Misija, vizija ir vertybės

Su veiksmingo dalyvavimo ir tiesioginio įnašo daugiau kaip 2000 žmonių, įskaitant mokytojų ir darbuotojų, mes sukūrėme mūsų misiją ir viziją, visų puikus pavyzdys, kaip galima statyti Una ateitį kartu.

  • Misija

Transformuoti šalį švietimui, kompetencijos ir aistra, įkvepiantis mūsų studentams, mokytojams ir darbuotojams realizuoti savo svajones ir galimybes, kaip asmenų, specialistų ir tarnautojų socialinės transformacijos.

  • Vaizdas

Būti pripažįstamas kaip aukštojo mokslo įstaiga aukštojo išsilavinimo poveikį šalies, vertinami dėl geros kokybės švietimo, plėtros specialistų ir savo studentų ir absolventų praktiškumą.

  • Mūsų chartija vertybių

Una pastatė savo chartiją vertybes, su penkiais pagrindiniais principais, kuriais vadovaujasi visos institucijos sprendimus. Tai tiesa, kompasas, kad bus perkelti visus link sapne lemia mūsų misija, kuris yra transformuoti šalį švietimo, mokymo srities specialistų darbo rinkai, vadovaujantis etiško elgesio ir piliečių laikysenos realizavimo per akademinės kompetencijos ir administracinis ir priėmimas modernių mokymo praktiką.

  • Bendradarbiavimas - Norėdami bendradarbiauti yra , kad dirbti kartu sveiką santykius tarpusavio siekiant bendrų tikslų ir abipusės naudos. Bendradarbiavimas stiprina komandinę dvasią, solidarumą ir inicijuoti mūsų gebėjimą keistis informacija, žiniomis ir patirtimi.
  • Skaidrumas - tai praktika, atsakingas ir dukart ranka tiesos ir vientisumą, o tai reiškia, darną tarp to, ką jūs manote ir ką daryti, atsižvelgiant į kitų nuomonę.
  • Pagarba - tai žinodama savo teises ir pareigas, taip pat kitos, suprasti ir priimti individualius skirtumus ir įgyvendinti mūsų atlygį už žmogiškųjų vertybių.
  • Įsipareigojimas - tai ieško ne tik asmeninių interesų, kitų interesai ir institucija, darant prielaidą, kad įsipareigojimą kurti geresnį pasaulį.
  • Inovacijos - tai daryti kitaip. Ugdyti gebėjimą įsivaizduoti, kas neegzistuoja. Ji abejoja rutinos ir įpročių. Jūs išmoksite gyventi su nežinoma, skiriasi, stebina ir nauji. Pasirodo svajonė taptų realybe.
Programos mokomos:
  • Portuguese (Brazil)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

Centro Universitário UNA

O Mestrado Profisional em Gestão Socialiniai, švietimo ir pilietiškumo aspektai Vietos siūlomos formos profesionalams, reikalaujantiems socialinių ir politinių poreikių, ... [+]

O Mestrado Profisional em Gestão Socialiniai, švietimo ir pilietiškumo aspektai Vietos siūlomos formos profesionalams, reikalaujantiems socialinių ir politinių poreikių, programų, planų ir projektų vietos plėtros, medijų ir programų aprofesijos, metodologijos ir socialinių partnerių rekvizacijų, Sveikinimai, especialmente nos campos da educação e gestão social.

"Clique aqui para acessar o edital do curso".

Proposta única pelo pioneirismo, originalidade e consistência. Busca equilibrar erudição e criatividade, interagir formaçao teorica e prática. Coloca-se aberta à contextualização, à interação social, à valorização dos conhecimentos da prática, seram potencializados mediante o emprego de métodos didáticos participativos e cooperaretivos.... [-]

Brazilija Belo Horizonte
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Centro Universitário UNA

Kredito istorija yra 50 proc. Tradicinės ir ekskluzuotos, nes jos nėra administruojamos ir įgyvendinamos vadovaujantis lyčių lygybės ir gyvenimo kokybės užtikrinimo agent ... [+]

Kredito istorija yra 50 proc. Tradicinės ir ekskluzuotos, nes jos nėra administruojamos ir įgyvendinamos vadovaujantis lyčių lygybės ir gyvenimo kokybės užtikrinimo agentūrai, kuri yra naujausia Profesionalių administracijų administracija.

Kursai, skirti tam tikroms profesionaliosioms grupėms, yra skirtingi, tvirti ir metodologiniai, komercijos ir inovacijos bei organizacinės dinamikos sritys.

"Clique aqui para acessar o edital do curso".

Público

Profissionais comprometidos com a inovação e com dinâmica organizacional, capazes de estabelecer diálogo interdisciplinarine ir transitérim diferentes conchecimento, que señas capases de comprehender, analizei ir interpretacijoms bei kiekybinių ir kiekybinių duomenų kokybei, habilitando-se como interlocutores para asenvolvimento de iniciativas neles sustentados; habilitados a desenvolver ou contratar serviços de terceiros. Docentės yra atsakingos už bendravimą ir platinimą, artimųjų santykius, susijusius su pesticidais, ekstensyvais ir galimybėmis, esančiomis visose valstybėse narėse, esančiose kaip inovacja ir organizacinė dinamistika.... [-]

Brazilija Belo Horizonte
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba