Oficialus aprašymas

EBAPE Brazilijos visuomenės ir verslo administravimo mokyklos (Escola Brasileira de Administração Pública) &nbsp Brazilijos mokyklos visuomenės ir verslo administravimas Getúlio Vargas fondas buvo įsteigtas 1952 m. balandžio ir suvaidino svarbų vaidmenį mokymo universitetų ir vyriausybės personalą, Brazilijoje ir kitose šalyse, Lotynų Amerikoje ir Afrikoje . &nbsp Iš pradžių jis buvo paleisti administravimo kursų absolventas ir specializuotų lygių, taip pat plataus masto mokslinių tyrimų programą ir techninės konsultacinės paslaugos, valstybės įmonėms ir subjektams. &nbsp Viešojo administravimo programos magistrantūros, įsteigtas 1967 metais, apmokytas personalas turi imtis pagrindinius tiesioginių ir netiesioginių valstybės įmonių ir didelių Brazilijos bendrovių administravimo pozicijas. &nbsp Švietimo srityje, be bakalauro kursus administravimo magistras Viešojo administravimo kursas, verslo administravimo kursas magistro, daktaro Administracija Žinoma, EBAPE šiuo metu siūlo pratęsti ir specializacijos kursus darbuotojams ir valstybinės įmonės valdymo to atidaryti tęstinio švietimo ir mokymo programas daugiau nei keturi tūkstančiai studentų per metus. &nbsp Mokslinių tyrimų projektus, skatinamas EBAPE padengti vyriausybės ir administracijos srityse, viešojo ir privataus sektorių valdymo, viešosios politikos, socialinio valdymo, švietimo, viešojo administravimo ir pažvelgti į viešojo sektoriaus infrastruktūros. EBAPE taip pat skelbia dviejų monthlyPublic administracija leidinyje (RAP - leidinyje viešojo administravimo srityje), įkurta 1967 m., du kartus per mėnesį ir Brazilijos portugalų leidinyje valdymas (RPBG - Portugalijos ir Brazilijos Žurnalas valdymas) ir Elektroninės Jounal - nešiojami kompiuteriai EBAPE. BR. &nbsp EBAPE skatina bendradarbiavimą tarp institucijų ir mainų programas. Bėgant metams, šios programos buvo paskata plėtoti bendrą mokslinių tyrimų pastangas ir techninio konsultavimo projektus su kitomis administravimo mokyklos. &nbsp EBAPE akademinės politikos suformuluoti konsultacinės tarybos, jos fakulteto nariai sudaro. Direktorių valdyba yra atsakinga už mokyklos administravimą, nors akademinio mokymo ir mokslinių tyrimų centrų, lato sensu Graduate centras ir konsultavimo, mokymo ir valdymo plėtros centrai. &nbsp Be veiklos, vykdomos jos pagrindinės buveinės Rio de Žaneire, EBAPE išplėtė ir sustiprino savo darbą regioninių branduolių apie šalyje ir užsienyje. Specialios programos techninio mokymo ir konsultavimo vyksta Brazilijoje ir kitus Brazilijos miestus.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Magistras

EBAPE Brazilian School of Public and Business Administration

Administravimo magistro EBAPE atsakas į dabartinius poreikius administravimo magistro lygio kursus, pelerinos / Švietimo ir mokslo ministerijos gaires, kurios ... ... [+]

Master administracijoje

&nbsp

Administravimo magistro EBAPE atsakas į dabartinius poreikius pakopos kursai administracija, atitinka gaires, pelerinos / ministerija Švietimo, kuri akredituoja pagal klasifikacijos Profesinis magistrantūros studijų kursas pagal administracinį sprendimą N 080/98 .

&nbsp

Profesinis magistrantūros studijų kursas pirmiausia yra vakarinių studijų kursas, kuris leidžia magistro studentų suderinti studijas su jų profesine veikla.

&nbsp

Žinoma struktūra buvo pagrįsta EBAPE patirtis lato sensu magistro lygio kursus nustatyti organizacijos poreikius ir parengti suvokiama profilio administratorius užimti vidurinės ir vyresniosios grandies valdymo ir konsultavimo pozicijas. Ši patirtis parodė, kad rinkoje yra stipri paklausa specialistams su plataus masto valdymo įrankius ir informaciją apie tarptautinės rinkos dinamika taip pat verslumo dvasia ir jautrumo rinkos sąlygų pažinimas. Tokiu būdu, nuo kandidatų atrankos iki baigiamojo darbo rengimo, kurso tikslas - plėtoti žinių, gebėjimų, talentų ir požiūrį siekiant patenkinti šiuos poreikius. ... [-]

Brazilija Rio de Janeiro
March 2020
Ištęstinės
24 mėnesių
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba