Universidade Estácio

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įkurta 1970 metais John Uchôa Cavalcanti Netto, su teisinės kolegijoje įgyvendinimą, Jo vardas yra garbei karinės Portugalijos įkūrėjas Rio de Žaneire ir pirmosios bendrosios viršininko flagmano Rio de Janeiro mieste. Per 1980 UNESA skirta atidarymo kitų humanitarinių kursai, atsižvelgdamas konvertuojami į universitetą metais 1988,1 Su, kad per ateinančius dešimt metų išaugo atidarymo netradicines kursus ir komunikacijos verslo srityje; kurioje jis buvo pagrindinis inovacijas aukštojo mokslo rinkodaros Rio de Žaneire narėje, o tada nacionaliniu lygmeniu. Per 2000-ųjų jis pradėjo greitai biomedicinos mokslus.

Estacio turi didelę dėstymo struktūrą ir siūlo bakalauro ir magistro plačiąja prasme ir griežtai kalbant įvairių sričių žinių. Jis taip pat žinomas atostogų kursus siūlome atvira bendruomenei, liepos ir sausio mėnesį.

Estacio de Sa universitetas taip pat siūlo tarptautinį mokymą svetingumo srityse neturint palikti šalį per partnerystę su Europos mokyklomis. Tai iš Lozanos Ecole Hotelière (Hospitality), Lozana Svetingumo Consulting "(Tourismology), Alain Ducasse formavimas (Gastronomia), Koimbros universitetas (dešinėje), Greensboro anketa Northen Karolina universiteto (Draudimo valdymas) ir" Walt Disney World Company "(Verslo vadybos partneris Viešbučiams ir turizmo) .2 Be mokymo investicijos, taip pat sugebėjo profesionalią futbolo komandą, Estacio de Sa Futbolas Klubai tarp 2004 ir 2011 m.

Vietos

Rio de Žaneiras

Address
R. do Bpo., 83 - Rio Comprido
20261-063 Rio de Žaneiras, Rio de Žaneiro valstija, Brazilija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis