Faculdade Ideal (FACI)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Idealiai mokykla (FACI) pradėjo savo veiklą pirmą 2000 metų pusmetį, su Direktorių žinoma. Nuo tada ji orientuota į akademinės kokybės mokymo kursus ir šiandien matomas Para, ir aukštojo mokslo įstaiga, turinti geriausią PMI valstybės.

Su maždaug 2500 studentų, FACI siūlo bakalauro, bakalauro ir technologijų, ir antrosios pakopos kursai vadybos, technologijos, inžinerijos, architektūros, švietimo ir įstatymo.

2014 gruodžio mėn FACI tapo dalimi DeVry ugdymo grupė, JAV švietimo grupėje su daugiau nei 80 metų istoriją švietimo ir dalyvauja 55 šalių, su 160.000 studentų. Tai daro faci pirmoji ir vienintelė tarptautinė mokykla Betliejaus, kuris suteikia mūsų studentams prieigą prie naudos ir programų asortimentą, nes mainais į JAV ir anglų kalbos kursas subsidijuojamas. Įsikūręs puikioje miesto rajone, į Batista Campos rajone, FACI turi modernias auditorijas, laboratorijas su naujausia įranga, biblioteka ir su tarptautinio standarto, kad tik aukštasis DeVry Brazilija gali pasiūlyti infrastruktūrą.

Būkite absolventas profesionaliai faci reiškia turėti gyveno visas patirtimi, reikalingų imtis pozicijas, rasti sprendimus ir įdėti iš karto praktiškai visą sugeria kolegijoje turinį.

Atvykite į mūsų fakulteto, pasirinkti geriausią kursą Jums ir užsiregistruoti mūsų egzaminą. Jei norite pasaulinio lygio išsilavinimą, FACI yra jūsų geriausias variantas.

Vietos

Belém

Address
Tv. Tupinambás, nº 461, Bairro Batista Campos
66025-610 Belém, Paros valstija, Brazilija

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: