Fundação Técnico-Educacional Souza Marques (FTESM)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Istorija

Technikos Švietimo fondas Souza Marques buvo įkurta 1966 metais kaip ir profesorius José de Souza Marques darbo sapno rezultatas.

Nuo tada, per planuojamą augimą, FTESM dauginama savo veiklą aukštojo mokslo, vykstančio proceso modernizavimo jų mokymo programas ir mokymo sistemų srityje.

Per šį laikotarpį FTESM susiformavo kokybiškų ir atsidavimas keletą kartų Brazilijos ir ant absolventų darbo rinkai ir magistrantams aukščiausios kompetencijos medicinos, inžinerijos, Slaugos, vadybos, apskaitos, biologijos, fizikos, chemijos srityse, laiškai, Mokymo ir mokytojų rengimas.

Iki nuopelnus šio nuolatinio tobulinimo darbą, FTESM teikia savo studentams ir akademinės fonas sėkmės profesinėje veikloje socialinis paruošimo link, kad visiškai suklestėtų savo pareigas kaip piliečiai.

Koncepcija

Didžiausias iššūkis, kurį pasirenka kolegijų Souza MARQUES misija yra nuolat gerinti mokymo ir mokymosi procesą, kaip žmonių ir intelektinės formavimo priemonėmis, todėl mūsų studentai galėtų susidurti su intelektinės darbą auginant minties, kritikos dydį, teisingumas, solidarumas ir etiką.

Dream apie rytoj atveria kelius, išplečia ribas ir viršija esamus, todėl naujos gamybą, kuri turėtų būti sukurta per žinių valdymo sukurta aukštojo mokslo institucijose.

Misija

"Skatinti, per švietimą, žmogaus aktas par excellence, mūsų studentai augti žinių, požiūrio, įpročius, įsitikinimus ir sugebėjimus."

Vietos

Rio de Žaneiras

Address
Rio de Žaneiras, Rio de Žaneiro valstija, Brazilija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: