Oficialus aprašymas

Ant nuolat stebi kažko naujo miestas.

Rio de Žaneiras visada buvo visko santrauka, kuri yra Brazilija.

Tai vieta, kur susilieja kultūrų įvairovę ir teatro, kur visi šalies pirmaujančių kultūros judesiai ir renginiai etape savo debiutų.

Rio namo į sambos ir bosanovos, kad Brazilijoje šiuolaikinės architektūros ir šiuolaikinio meno, prie betoninio poezijos ir neorealizmo "Kino" Novo "judėjimas.

Miestas turtingas plastiko kūrybiškumas, išradingas talpa, patrauklių spalvų schemas ir "iš naujo išrado" medžiagos yra tikras ženklas Brazilijos keliais tapatybių.

Tai spontaniškas ir ne akademinės forma dizainas praktiškai iš crossdiscipline rūšiuoti, kur mada, grafinis ir produktų dizainas atitinka ieškant kurio formos ir patirties raida.

Per Rio Genius loci ribų, PIT daugiausia dėmesio bus skiriama jos mokymo programos imtis ne tik dizainas, mada, Komunikacijos ir vizualiųjų menų, bet ir naujoviškų principus darnaus architektūros ir strategiškai ir paslaugų dizainas.

Programos mokomos:
  • Portuguese (Brazil)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

IED – Istituto Europeo di Design Rio de Janeiro

Norite išmokti rinkodaros, ir kaip mados? Norite išmokti mados, o kaip rinkodara? Jos vieta yra "IED Rio". Profesionalus mados marketingo specialistas mokosi rinkodaros d ... [+]

Šis kursas yra mokomas portugalų kalbos. Pridedant specialistų iš tokių kompanijų kaip "Vogue" ir "Osklen", studentas parengs marketingo ir komunikacijos projektą mados prekės ženklui.

Per kelis ryšius su rinka studentas turės dabartinę šios srities viziją ir sugebės pradėti savo prekės ženklą ir prisijungti prie didelių mados kompanijų ryšių skyrių.

Bendradarbiaujant su "Levi's", "Fashion Marketing" profesionalus meistras siūlo studentui galimybę bendrauti su vienos didžiausių drabužių kompanijų pasaulyje.

Visą kursą studentai turės paskaitas su prekės ženklo specialistais ir sukurs rinkodaros projektą mokykloje įsikūrusioje kompanijoje.... [-]

Brazilija Rio de Janeiro
Susisiekti su mokykla
Portuguese (Brazil)
Ištęstinės
400 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Cassino da Urca

IED Rio - Istituto Europeo di Design
Address
Av. João Luis Alves, 13 22291-090
Rio de Janeiro, State of Rio de Janeiro, Brazilija
Interneto svetainė
Telefonas
+55 21 3683-3786