IED – Istituto Europeo di Design Sao Paulo

Įvadas

Oficialus aprašymas

TUI pasaulyje ir pasaulyje TUI

O Istituto Europeo di Design yra tarptautinis tinklas aukštos mokymo dizaino, mados, vaizdinės komunikacijos ir valdymo kūrybinių disciplinų.

Nuo jo atidarymo 1966, dar prieš dizainas universitetai atsirado Italijoje, TUI yra pateikiama kaip labai novatoriškus pasiūlymus centre, laikantis pragmatiško švietimo modelio ir kultūriškai turtingą. Apjungiantį geriausias savybes profesinių mokyklų ir akademijos, Istituto yra pavyzdinės įstaigos realizavimas, remiantis jos įkūrėjas ir dabartinis pirmininkas, Francesco Morelli minties sintezę. "Žinios ir know-how" yra pagrindinis principas TUI projektu mokymą.

Šiuo metu Istituto yra tarptautinis universitetas lygio tinklo. Jis turi biurus Italijoje, Ispanijoje ir Brazilijoje, pradedant Kinija, plėsti savo tarptautinį buvimas su atkreipiant ypatingą dėmesį į šalių veikėjų naujos ekonomikos, toliau būti kultūros projektą ir verslininkas nuolat kinta.

Aplinka, tvarumas, menas, meistriškumas pagamintas Italijoje ir skaitmeninės žiniasklaidos yra keletas profesionalių scenarijus, kuriai spręsti naujus siūlomus IED mokymo kelius.

TUI São Paulo

O Istituto Europeo di Design - IED San ​​Paulas"Pirmasis vienetas ne Europoje, atidarytas 2005 metais, kai Brazilijoje prasidėjo jos ekonominį augimą. Didieji gamtos išteklius iš vienos pusės ir iš savo kultūros vertybių kitas teiginys mesti Braziliją, iš šalių, kurios gali padaryti skirtumą naujoje pasaulio ekonominės tvarkos, kuri yra brėžiama dydžio.

Įvertinimą, pagal Italijos kūrybiškumo mados ir dizaino srityse brazilai tręšti dirvą kolegijoje ir leido TUI atsekti kursus sugebėti parengti vertinami profesionalai ir vaidina Brazilijos bendrovių.

Kiekvienais metais, TUI prisideda prie poziciją San Paulas kaip Lotynų Amerikos mados sostinėje. Be dizaino srityje, mokykla prisideda prie Brazilijos produkto emancipacijos į užsienio rinką. Didaktinė modelis TUI taip pat leido švietimo programų įgyvendinimą dėl skirtingų gamybos sektorių plėtra kai kuriose Brazilijos valstijos, su strategines partnerystes su viešojo ir privataus sektorių.

Vietos

San Paulas

IED - Istituto Europeo di Design

Address
Rua Maranhão 617
HIGIENÓPOLIS

01240-001 San Paulas, San Paulo valstija, Brazilija
Interneto svetainė
Telefonas
+55 11 3660-8000

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: