Oficialus aprašymas

TUI pasaulyje ir pasaulyje TUI

O Istituto Europeo di Design yra tarptautinis tinklas aukštos mokymo dizaino, mados, vaizdinės komunikacijos ir valdymo kūrybinių disciplinų.

Nuo jo atidarymo 1966, dar prieš dizainas universitetai atsirado Italijoje, TUI yra pateikiama kaip labai novatoriškus pasiūlymus centre, laikantis pragmatiško švietimo modelio ir kultūriškai turtingą. Apjungiantį geriausias savybes profesinių mokyklų ir akademijos, Istituto yra pavyzdinės įstaigos realizavimas, remiantis jos įkūrėjas ir dabartinis pirmininkas, Francesco Morelli minties sintezę. "Žinios ir know-how" yra pagrindinis principas TUI projektu mokymą.

Šiuo metu Istituto yra tarptautinis universitetas lygio tinklo. Jis turi biurus Italijoje, Ispanijoje ir Brazilijoje, pradedant Kinija, plėsti savo tarptautinį buvimas su atkreipiant ypatingą dėmesį į šalių veikėjų naujos ekonomikos, toliau būti kultūros projektą ir verslininkas nuolat kinta.

Aplinka, tvarumas, menas, meistriškumas pagamintas Italijoje ir skaitmeninės žiniasklaidos yra keletas profesionalių scenarijus, kuriai spręsti naujus siūlomus IED mokymo kelius.

TUI São Paulo

O Istituto Europeo di Design - IED San ​​Paulas"Pirmasis vienetas ne Europoje, atidarytas 2005 metais, kai Brazilijoje prasidėjo jos ekonominį augimą. Didieji gamtos išteklius iš vienos pusės ir iš savo kultūros vertybių kitas teiginys mesti Braziliją, iš šalių, kurios gali padaryti skirtumą naujoje pasaulio ekonominės tvarkos, kuri yra brėžiama dydžio.

Įvertinimą, pagal Italijos kūrybiškumo mados ir dizaino srityse brazilai tręšti dirvą kolegijoje ir leido TUI atsekti kursus sugebėti parengti vertinami profesionalai ir vaidina Brazilijos bendrovių.

Kiekvienais metais, TUI prisideda prie poziciją San Paulas kaip Lotynų Amerikos mados sostinėje. Be dizaino srityje, mokykla prisideda prie Brazilijos produkto emancipacijos į užsienio rinką. Didaktinė modelis TUI taip pat leido švietimo programų įgyvendinimą dėl skirtingų gamybos sektorių plėtra kai kuriose Brazilijos valstijos, su strategines partnerystes su viešojo ir privataus sektorių.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Portuguese (Brazil)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

IED – Istituto Europeo di Design Sao Paulo

Kas mokslinė fantastika palaipsniui tampa realybe žmogaus sąveikos, žmogaus-mašinos sąveikos ir sąveikos tarp mašinų. Hiperkontaktiniame pasaulyje "Interaction Design" ta ... [+]

Šis kursas yra mokomas portugalų kalbos.

KODĖL?

Žinant, kaip kurti ir valdyti naudotojų patirtį, tapo konkurencinis pranašumas naujai rinkai, kuriai būdingi kūrybingi ir novatoriški reikalavimai. Šiandien UX gairės yra naujų medijų ir verslo modelių pagrindas.

KAM KAM?

Profesionalai iš įvairių sričių domisi visuotiniu supratimu apie projektus, kurie apima sąveiką ir siekia įgyti įgūdžių, gebėjimų ir priemonių, reikalingų projektuojant, kuriant ir įgyvendinant galutines iniciatyvas.

KAIP tai?

Pelės vedančios ašys yra: UX (Vartotojo Patirtis); Žaidimo mąstymas; ir "Hypermedia". Dalyviai žinos įvairius požiūrius projektavimo stadijose, tapdami tinkamiausiu įvairioms žmogui orientuotoms sąsajoms kurti.... [-]

Brazilija São Paulo
Balandis 2020
Portuguese (Brazil)
Dieninės
18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Sao Paulo

"Istituto Europeo di Design" magistrantė meno rinkodaros ir komunikacijos srityje - IED São Paulo siūlo mokymus apie rinkodaros valdymą ir konkrečią mados verslo komunika ... [+]

Šis kursas yra mokomas portugalų kalbos.

KODĖL?

Sėkmingai per metus IED, šis postas siūlo skirtingas įvairių scenarijų perspektyvas ir skatina į rinką orientuotą mokymosi patirtį, paskaitas ir paskaitas, kurias teikia žinomi pramonės ir akademinės bendruomenės specialistai.

KAM KAM?

Profesionalai, norintys gilinti ar vadovauti savo karjerai ar potencialiems verslininkams komunikacijos valdymo ir mados rinkodaros srityje, vertindami savo galimybes ir vertindami labiausiai vertinamų profesionalų profilį.

KAIP tai?

Programa pristato rinkodaros dalykus, taikomus mados, gyvenimo būdo

KURSAS

"Mada rinkodaros ir komunikacijos magistras" siūlo įvairias mados scenarijus analizę ir perspektyvas bei skatina į rinką orientuotą mokymosi patirtį, paskaitas ir paskaitas, kurias teikia žinomi pramonės ir akademinės bendruomenės specialistai.... [-]

Brazilija São Paulo
Susisiekti su mokykla
Portuguese (Brazil)
Dieninės
18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Sao Paulo

"Strateginis dizainas" pats savaime suprantamas kaip "didžioji" įvaizdžio supratimas apie visuomenės poreikius, grindžiamas nauju požiūriu ir sistemine vizija, kuri iš na ... [+]

Šis kursas yra mokomas portugalų kalbos.

KODĖL?

"Strateginis dizainas" pats savaime suprantamas kaip "didžioji" įvaizdžio supratimas apie visuomenės poreikius, grindžiamas nauju požiūriu ir sistemine vizija, kuri iš naujo apibrėžia požiūrį į iššūkius, sutelkiant dėmesį į veiksmų galimybes.

KAM KAM?

Įvairių sričių žinių ir profesinės veiklos specialistai, suinteresuoti projektavimo mąstymu ir jo sutrikimu, modeliai, galintys kurti kūrybingas inovacijas ir transformuoti realijas, būtent verslo ar priežasčių.

KAIP tai?

Studentai bus supažindinti su naujais verslo modeliais, remiami kūrybinga, tvari, atsakinga ir bendradarbiavimo vizija, verčiant žmogaus vertybes ir siekius į perspektyvius sprendimus, o "Dizainas" - tai vertės kūrimo proceso katalizatorius.... [-]

Brazilija São Paulo
Susisiekti su mokykla
Portuguese (Brazil)
Dieninės
18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IED – Istituto Europeo di Design Sao Paulo

Antrosios pakopos studijų programos interjero dizainas remiasi Italijos dizaino tradicija, tuo pat metu skatinant pažangius inovacijų metodus, skirtus gerinti galimybes n ... [+]

Šis kursas yra mokomas portugalų kalbos.

KODĖL?

Naujovišku požiūriu, postas mano, kad erdvės yra strategiškai ir vientisai, vertinamos kūrybiškumas, identitetas ir unikalumas. Praktinio pobūdžio klasės pritraukia dalyvius į eksperimentus, atsižvelgiant į klientų ir naudotojų siekius.

KAM KAM?

Architektai, dizaineriai ir specialistai, kurie nori gilinti įvairiose erdvėse skirtus projektus, kurie nori išeiti už žinomų dekoratyvinių formų projektų, turėtų apimti naują praktiką šioje naujai reguliuojamoje ir labai perspektyvioje srityje.

KAIP tai?

Kursų dalyviai sustiprins supratimą apie visus veiksnius, į kuriuos reikėtų atsižvelgti projektuojant ir planuojant Vidaus projektus, taip pat būti pasirengę valdyti jų vykdymą visais etapais.... [-]

Brazilija São Paulo
Susisiekti su mokykla
Portuguese (Brazil)
Dieninės
18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Nova Pós - IED São Paulo

Brazilian Design Mission Silicon Valley 2015

IED conecta você com as empresas

IED - Istituto Europeo di Design
Address
Rua Maranhão 617 HIGIENÓPOLIS
01240-001 São Paulo, State of São Paulo, Brazilija
Interneto svetainė
Telefonas
+55 11 3660-8000