European Polytechnical University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mieli būsimieji studentai,

Mieli tėvai,

Gerbiami potencialūs darbdaviai,

Mes sukūrėme ir įgyvendinti švietimo "patirtis" mūsų studentams, iš sėkmingiausių Europos ir Amerikos praktikos derinys aukštojo mokslo srityje. Mes, Patikėtinių taryba, žino, kad būdamas iššūkis, tai yra didelė atsakomybė mes turime imtis su jumis - studentai, tėvai, profesoriai ir verslo lyderių.

Bet kurios rizikos sėkmė priklauso nuo žmogaus faktoriaus. Patikėtinių taryba už sėkmingą patirtį mūsų studentams siūlo akademinę kompetenciją, kartu suteikiant aukštos kokybės ir prieinamą gyvenimo garantas. EPU yra sutelktas į pragmatišką verslą orientuotą švietimą. Mūsų strategija apima nuolatinį bendravimą ir sąveiką su pirmaujančių įmonių, kur mūsų studentai praktiką ir įgyti patirtį ir pripažinimą. Mes skatiname inovacijas ir pragmatizmas.

"Daryk savo geriausią" Mūsų kreipimasis į jus. Tai šūkis yra ne tik žodžiai. Mes siekiame tobulumo švietimo. Tai iš universiteto filosofijos. Mes reikalaujame, kad mūsų studentai ir tuo pačiu metu mes padedame jiems siekti savo tikslų. Mes įtraukti į šios filosofijos visi mūsų studentų, dėstytojų ir universiteto darbuotojų. Mes tikimės, kad mūsų studentams tapti naujos kartos sėkmingų specialistų ir verslo lyderių.

Linkiu visiems mūsų studentai turėti geriausią patirtį su mumis!

Prezidentas EPU Toshko KRASTEV

EPU misija

Europos politechnikos universitetas yra tarptautinės centras sąveikos šiuolaikinėje mokslą, mokslinių tyrimų veiklai ir naujovių, ir akademinės bei verslo bendradarbiavimą. Universitetas suasmenina santykiai su studentais ir doktorantais, atitinka jų individualius gebėjimus ir polinkius bei rengia juos profesiniam realizavimo rinkos aplinkoje dinamiškai besikeičiančioje world.The universiteto laikosi tvaraus vystymosi filosofija ir jos prioritetinės reikšmės yra: universitetas laikosi tvaraus vystymosi filosofija ir jos prioritetinės vertybės yra: 1. Europos tradicijas ir standartus, kartu su Amerikos pragmatizmo aukštojo mokslo; 2. Plėtros akademinio mokslo per Universiteto, orientuotas į praktiką ir poreikius tarptautiniu ir Bulgarijos verslo pobūdis; 3. Tarptautinio pobūdžio aukštojo mokslo kaip pasiekti ir išlaikyti aukštos kokybės priemonėmis; 4. Tarptautinė akademinis personalas mokslininkų ir kūrėjų iš užsienio universitetų ir tarptautinių akademijų; 5. Mokymas šiuolaikinės akademinės turinį, suderintų su Europos ir Amerikos kontekste; 6. Studijų ir avangardinio profesinėje aplinkoje ir vertinimo šiuolaikinių metodų studentams; 7. Plėtros asmeninės savybės studentų ir doktorantų norint pasiekti jų intelektinio potencialo maksimalus; 8. Skatinti mokinių iniciatyvą, plėtra įpročius nuolatinio savęs tobulinimo ir įgūdžių savarankiško mokymosi, įgyti "portable" žinias, kompetencijas ir įgūdžius.

Vietos

Pernikas

Evropeyski Politehnicheski Universitet

Address
"23 “Sv. sv. Kiril i Metodiy” str. , Pernik, Bulgaria
2300 Pernikas, Pernikas, Bulgarija
Telefonas
+359 76 600 773