L’École Supérieure de la Francophonie pour l'Administration et le Management

Įvadas

Oficialus aprašymas

ESFAM buvo greitas ir tinkamas atsakas į institucinės Frankofonijos ir Bulgarijos Respublikos į mokymo poreikių vadovų Centrinės ir Rytų Europos regione po 1990 susiduria su sudėtingomis valdymo problemų perėjimas. Sprendimas sukurti ESFAM užėmė 5-vadovų aukščiausiojo lygio susitikime valstybių ir vyriausybių su Prancūzijos dalis (Mauricijus, 1993 spalio).

Iš daugelio šalių Europos Sąjungoje regiono ir vis sudėtingesnių tarptautinės aplinkos integracija reikalauja vadovus suprasti ne tik organizacijų funkcionavimą ir verslo pasaulyje, tačiau taip pat valdyti šį sudėtingumą. Inovacijos, rizikos valdymo, saugumo informacija, konkurencingumas, įgūdžiai valdymas ir tt, dabar yra kasdienio gyvenimo ar kokios nors organizacijos. Per savo mokymo, ESFAM forma 19 metų aukštos kvalifikacijos vadybininkų, su iniciatyva, atsakomybės jausmą ir solidarumą.

Iš pradžių pradėjo su Vidurio ir Rytų Europos šalyse ESFAM tapo akademinės kompetencijos centras su tarptautiniu pašaukimu, nuoroda į prancūzų kalbos ugdymo ekonomikos ir vadybos.

ESFAM kursai organizuojami vadovaujančioje magistro studijoje :

 • Teisės ekonomikos ir vadybos magistras, specializacija vadybos ir verslo administravimo srityje, organizuojamas bendradarbiaujant su Nanto universitetu (Prancūzija) ;
 • Magistro laipsnis ir viešosios veiklos, profesinės patirties ir mokslinių tyrimų patirtis, organizuojami bendradarbiaujant su Université Toulouse 1 Capitole
 • Teisės, ekonomikos ir vadybos specializacijos magistro laipsnis Socialinė ir solidarumo ekonomika, organizuota bendradarbiaujant su Lyon 2 universitetu (Prancūzija) ;
 • Teisės ir ekonomikos specialistų kultūros specialybių magistras, organizuojamas bendradarbiaujant su Lyon 2 universitetu (Prancūzija) ;
 • Vadybos magistras, specializacija Viešasis valdymas, kursai:
  • Valdymas Europos reikalų
  • Valdymas valstybinėse institucijose

Organizuojamas bendradarbiaujant su Lježo universiteto (Belgija):

 • Meistras tvaraus teritorijų vystymo, turizmo vadybos specialybę ir poilsis, rengiamas bendradarbiaujant su Korsikos Pasquale Paoli (Prancūzija) ir CADI Ayyad universiteto Marakešas universiteto (Marokas).
 • Magistro Tarptautinis transportas, specialybė Vidurio ir Rytų Europoje, organizuojama bendradarbiaujant su universiteto Paryžiaus 1 Panthéon Sorbonos (Prancūzija).

Studentų įdarbinimas daroma LB 4 (240 ECTS kreditų). Kurso trukmė vienerius akademinius metus. Užsiėmimai vyksta Sofijoje universitetų profesorių ir specialistų iš skirtingų šalių Frankofonijos. Mokymo metodas yra grindžiamas interaktyvia požiūrį, sutelkiant dėmesį į konkrečių atvejų tyrimus, scenarijų ir sprendžiant praktines problemas.

Mokymas ESFAM yra nemokama. Tyrimas, kurio kaina yra panaši į aukštųjų mokyklų ir Europos universitetuose yra subvensionnées pagal Agence Universitaire Frankofonijos. Tik lieka atsakingas už studento indėlį 750 EUR per metus finansuoti būsto universiteto gyvenamosios vietos, sveikatos draudimo ir transportavimo iš gyvenamosios vietos į mokyklą.

Esant tam tikroms sąlygoms, studentai gali gauti finansuojamus įvairių organizacijų stipendijas (Vyriausybės Bulgarijos, AWEX-WBI Europos institucijos)

Vietos

Sofija

Address
1, Rue Léopold Sédar Senghor
1618 Sofija, Sofijos miesto provincija, Bulgarija