Oficialus aprašymas

Varna University of Management ( VUM ) yra tarptautinė verslo mokykla, įsikūrusi Europoje, Bulgarijoje. Studentai iš daugiau nei 50 šalių gauna puikų išsilavinimą verslo ir rinkodaros, IT, turizmo ir viešbučių valdymo srityse, kulinarijos ir kulinarijos meno srityse.

VUM siūlo bakalauro ir magistro dvigubo laipsnio programas, mokomas tik anglų kalba, bendradarbiaujant su universitetais tokiose šalyse kaip Jungtinė Karalystė (Cardiff Met), Šveicarija (BHMS), Nyderlandai (Stendeno universitetas). Studentai studijuoja sinchronizuotą mokymo programą kaip partnerių institucijose ir turi atitikti tuos pačius aukštus egzaminų standartus. Jie baigė laipsnį tiek partnerių universitetuose, tiek VUM .

VUM palaiko puikius ryšius su įmonėmis ir ilgą laiką sėkmingai pateikia savo studentams aukščiausius darbdavius ​​JAV, Australijoje, Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Italijoje.

VUM pasaulio reitinguose

  • Pasak prestižinių "U-Multirank" laipsnių, " VUM užima 1-ąją vietą tarp 1600 aukštųjų mokyklų visame pasaulyje studentų judumui.
  • VUM " buvo suteikta " Palme of Excellence" - puiki verslo mokykla, sustiprinanti tarptautinę įtaką - "Palme of Excellence" klasifikacija Rytų Europai.
  • Universitetas yra užimtas 9-ojoje Rytų Europoje už savo MBA laipsnį Best-masters.com.
  • Universitetas yra 20 - ajame pasaulyje už savo Tarptautinį svetingumo ir turizmo vadybos (MSc) laipsnį pagal Best-masters.com.
  • Pasak Socialinių mokslų tyrimų tinklo (SSRN) , VUM fakulteto ir studentų publikacijų skaičius uždirbo universiteto reitingą 300 didžiausių pasaulio verslo mokyklų.
Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

Varna University of Management

Tarptautinė svetingumo ir turizmo vadybos magistrantūra, kurią siūlo VUM , buvo sukurta taip, kad atitiktų pramonės vadovų, vadovų ir kitų profesionalų poreikius turizmo ... [+]

Tarptautinė svetingumo ir turizmo vadybos magistrantūra, kurią siūlo VUM , buvo sukurta taip, kad atitiktų pramonės vadovų, vadovų ir kitų profesionalų poreikius turizmo industrijoje. Universitetas yra 20 - ajame pasaulyje už savo Tarptautinį svetingumo ir turizmo vadybos (MSc) laipsnį pagal Best-masters.com.

Prisijunkite prie šios magistro programos galėsite tobulinti savo vadybos, mokslinių tyrimų ir analitinius įgūdžius pagal aukščiausius standartus, reikalingus dirbti aukščiausio lygio vadovaujančiam nariui šioje dinamiškoje pramonėje.

Turėsite galimybę ne tik gilinti teorines žinias, bet ir sustiprinti praktinę kryptį per daugybę projektų ir atvejų analizių.... [-]

Bulgarija Varna
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Varna University of Management / Висше Училище по Мениджмънт
Address
13A Oborishte Street
Varna, Varna, Bulgarija
Interneto svetainė
Telefonas
+359 52 300 680