Designskolen Kolding

Įvadas

Oficialus aprašymas

Designskolen Kolding

Mes dirbame akių lygyje, tikime lygybe ir gerbiame įvairovę.

Designskolen Kolding yra mokymas, pagrįstas talentų priėmimu. Šiuo atveju mes išskiriame save iš tradicinių universitetų. Mes puoselėjame ir puoselėjame talentą, iššaukiame jį mokydami mokinius apmąstyti savo procesą ir išmokyti juos bendradarbiauti vykdant užduotis, kylančias iš konkretaus naudojimo konteksto - pageidautina bendradarbiaujant su verslo bendruomene.

Designskolen Kolding remiasi Danijos dizaino tradicija ir orientuota į dizainą, kuris yra prasmingas. Mes tikime, kad jei laikosi istorijos ir tradicijos, galima sukurti kažką naujo. Mokyklos mokymosi metodas yra tas, kad atsakymą neatsakome, atsakymą surandame kartu.

„ Designskolen Kolding dirbame su įrankiais, metodais, koncepcijomis ir metodais. Mes ugdome talentingą studentą ir tikime profesionalų bendradarbiavimu tarp individų. Mes remiame žinias ir tyrimus, akcentuojame jausmus ir eksperimentus - rankų ir dvasios, galvos ir rankų derinį.

Designskolen Kolding turi universiteto statusą ir sudaro sąlygas daugeliui pripažintų mokslininkų jaunoje mokslinių tyrimų srityje ir didėjančių doktorantūros projektų rezultatų. Tuo pat metu praktikuojame aukštai ir pirmenybę teikiame geroms dirbtuvės sąlygoms, kuriose studentai gali dirbti su medžiaga 1: 1. Pabrėžiame, kad mokyklos nuolatiniai mokytojai yra savo profesijos specialistai ir naudojasi daugybe svečių mokytojų, kad užtikrintų profesinės praktikos įkvėpimą.

Alina Moat, buvusi tarptautinė Designskolen Kolding Designskolen Kolding absolventė: „ Designskolen Kolding , palyginti su kitomis mokyklomis, gali būti nedidelė, tačiau tai yra puiku, kai kalbama apie žmonių sąveiką, gebėjimą ir atsidavimą.“


Apie mokyklą

Designskolen Kolding yra nepriklausoma mokslo, inovacijų ir aukštojo mokslo ministerijos institucija. Mes mokome dizainerius bakalauro ir magistro lygmeniu per šešias skirtingas studijų programas, suskirstytas į du skyrius:

Gaminių projektavimo ir komunikacijos dizaino katedra


Malonu žinoti

Designskolen Kolding turi apie 8 tūkst. 390 studentų ir doktorantų, įskaitant verslo doktorantus. Kiekvienais metais mokykla užima apie 90 naujų studentų.

Be to, mokykla, bendradarbiaudama su Pietų Danijos universitetu, siūlo dizaino valdymo magistro laipsnį.
Nuo 2011 m. Sausio mėn. Mokykloje vyko ir Kopenhagos sąveikos dizaino instituto (CIID) sąveikos dizaino magistro programa.

Vietos

Koldingas

Address
Designskolen Kolding
Ågade 10

6000 Koldingas, Danija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis