University of Southern Denmark

Įvadas

Oficialus aprašymas

University of Southern Denmark

University of Southern Denmark turi daugiau nei 20 000 studentų ir daugiau nei 3200 darbuotojų. Universitetas siūlo mokymą ir mokslinius tyrimus 6 universitetuose, įsikūrusiuose Funen, į pietus nuo Jutlandijos, į vakarus nuo Zelandijos, o sostinėje - Odense, Kolding, Esbjerg, Sonderborg, Slagelse ir Kopenhagoje.

University of Southern Denmark sukūrė aukštojo mokslo ir švietimo įstaigą, teikiančią aukščiausio lygio švietimo galimybes ir bendradarbiaudamas tiek valstybinės, tiek privačios įmonės ir organizacijos, teikiančios kvalifikuotą darbo jėgą.

Organizacija

Moksliniai tyrimai, mokymas, bendravimas ir žinių perdavimas University of Southern Denmark yra suskirstyti į penkis akademinius fakultetus:

  • Humanitarinis fakultetas
  • Mokslo fakultetas
  • Verslo ir socialinių mokslų fakultetas
  • Sveikatos mokslų fakultetas
  • Inžinerijos fakultetas

Kokybės gerinimas

Bendras University of Southern Denmark kokybės gerinimo sistemos tikslas yra palengvinti ir remti nuolatinį mūsų išsilavinimo tobulinimą, kaip nurodyta universiteto vizijoje:

"Mūsų studentai ugdo akademines kompetencijas ir asmeninius įgūdžius įkvepiančią ir novatorišką mokymosi aplinką. Mokymas yra aukščiausios kokybės tiek akademinio lygio, tiek pedagoginių metodų požiūriu. Mūsų studijų programos nuolat atnaujinamos ir atnaujinamos, kad atitiktų nacionalinius ir pasaulinius reikalavimus. "

Kokybės gerinimo veiklą palaiko daug įvairių uždavinių, skirtų pastebėti tendencijas ir vystymosi rodiklius, ir remti organizaciją su naujausiais dokumentais, statistiniais pranešimais ir programų akreditavimu. Uždaviniai, kurie yra centralizuotai koordinuojami, bet atliekami kartu su fakultetais, departamentais ir kitais universitetų padaliniais.

Vietos

Odensė

Address
Campusvej 55
DK-5230 Odensė, Danija

Koldingas

Address
Universitetsparken 1
6000 Kolding Koldingas, Danija

Slagelse

Address
Sdr. Stationsvej 28
4200 Slagelse Slagelse, Danija

Sønderborgas

Address
Alsion 2
6400 Sønderborg Sønderborgas, Danija

Esbjergas

Address
Niels Bohrs vej 9-10
6700 Esbjerg Esbjergas, Danija

Flensburgas

Address
Flensburgas, Šlėzvigas-Holšteinas, Vokietija

Kopenhaga

Address
Kopenhaga, Danija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

MA
MSc