Oficialus aprašymas

DTU

Visuomenei naudinga visuomenė

Beveik du šimtmečius DTU, Danijos technikos universitetas, buvo skirtas įgyvendinti elektromagnetizmo tėvo HC Ørsted viziją, kuri 1829 m. Įkūrė universitetą, siekdama kurti ir kurti vertę, naudodama gamtos mokslus ir techninius mokslus, kad būtų naudinga visuomenei.

Šiandien DTU yra viena iš pirmaujančių Europos techninių universitetų, toliau kuria naujus leidinius ir nuolatos plečia ir plėtoja mūsų partnerystes su pramone ir DTU mokslinės konsultacijos.

Studentų įregistravimo skaičius yra didesnis nei kada nors anksčiau, o vienuoliktą metus iš eilės mes gavome rekordinį paraiškų skaičių iš studentų, norinčių įgyti aukštąjį išsilavinimą iš techninio elito universiteto, turintį pasaulinę perspektyvą.

DTU yra labai svarbus tarptautinis aspektas. 2014 m. Mes pritariame 538 tarptautinių studentų į mūsų magistrantūros programas, pusė mūsų doktorantų yra įdarbinti iš užsienio, ir daugiau nei trečdalis mūsų mokslo darbuotojų yra aukštos kvalifikacijos tarptautinės kilmės mokslininkai. Be to, mūsų bendradarbiavimo su kitais pirmaujančiais technikos universitetais visame pasaulyje apimtis ir intensyvumas toliau didėja.

DTU turi tarptautines švietimo mainų programas su daugiau nei 200 universitetų visame pasaulyje ir glaudžiai bendradarbiauja su savo partneriais bendradarbiaudamas, be mokslinių tyrimų ir švietimo programų kūrimo su "Nordic Five Tech Alliance", "Euro Tech Universities Alliance", KAIST Pietų Korėjoje, "Sino" - Danijos centras Pekine, Rensselaer JAV ir Nanyang Singapūre.

Apie DTU magistrantūros programas

DTU siūlo magistrantūros programas, mokomas anglų kalba beveik visose mokslinių tyrimų srityse, todėl studentams siūloma kuo daugiau pasirinkimo. Įvairių programų struktūra ir turinys atspindi DTU statusą kaip vieną iš aukščiausiųjų Europos techninių universitetų.

Per rekomenduojamas studijų kryptis / dėmesio sritis, jungtines tarptautines magistrantūros programas, Erasmus Mundus magistrantūros programas ir apdovanojimų programas, DTU magistrantūros programos siūlo platų mokymo programų spektrą - nuo labai specializuotos iki platesnio ir universalesnio mokomojo pobūdžio.

Jei norite gauti papildomos informacijos, nedvejodami kreipkitės į tarptautinius reikalus arba atsakingą už atitinkamą magistrantūros programą atsakingą profesorių.

Magistrantūros programos struktūra

Magistrantūros programa yra moksliniais tyrimais pagrįsta technologinė programa elitiniu lygmeniu, kuria siekiama įgyti išsilavinimą žinių reikalaujančią padėtį pramonėje, verslo sektoriuje ir apskritai visuomenėje. Absolventai įgyja magistrantūros inžinerijos pavadinimą atitinkamoje inžinerijos srityje.

FLAGMODEL

Magistrantūra yra dvejų metų programa, kurios darbo krūvis yra 120 ECTS kreditų. DTU magistrantūros programos apima daugelį šiuolaikinių inžinerijos sričių ir mokomos išimtinai anglų kalba. Programa susideda iš keturių kursų kategorijų: bendrosios kompetencijos, technologijų specializacijos, pasirenkamųjų ir disertacijos.

Bendrosios kompetencijos

Magistrantūros programos apima keletą bendrųjų kompetencijų kursų. Tai yra skirta suteikti studentams įgūdžių, reikalingų sudėtingiems inžinerinės karjeros iššūkiams patenkinti, įskaitant projektų valdymą, komandinį darbą, komunikaciją, problemų sprendimą ir išteklių planavimą, spektrą. Visi šie įgūdžiai yra mokomi studentų mokslinių tyrimų srityje ir patenka į šias kategorijas:

  • Bendros inžinerinės kompetencijos
    Jūs išmokite derinti technologijų taikymą ir plėtrą su finansų valdymu, valdymu ir organizavimu. Svarbiausia, kad jūs mokate naudotis savo kvalifikacija ir technologine patirtimi profesiniame ir socialiniame kontekste.
  • Sintezės kompetencijos
    Jūs išmokite apibrėžti ir pateikti atviros problemos sprendimus. Galite būti tarpdisciplininės komandos nariu ir mokyti bendrauti ir bendradarbiauti.
  • Normatyviniai gebėjimai
    Jūs išmoksite esminių disciplinų, bendrų visiems techniniams inžinerijos aspektams konkrečioje srityje, rinkinį.

Technologijų specializacija

Ši kursų grupė suteikia jums išsamias akademines ir technines žinias, reikalingas norint gauti naujausias kompetencijas konkrečioje inžinerijos srityje. Sujungus technologijos specializacijos kursą su atitinkamais pasirenkamaisiais kursais, galite sukurti savo įkvepiančią ir labai individualią studijų programą.

Pasirinktinai

Svarbus DTU magistrantūros programų aspektas - tai daugybė pasirenkamųjų kursų. Čia galite tęsti savo mokslinius ir profesinius interesus. Iš esmės galite pasirinkti daugiau nei 400 skirtingų DTU kursų.

Disertacija

Magistro baigiamajame bakalauro darbe pažymima dvejų metų magistrantūros programa. Tyrimo projektas dažniausiai atliekamas DTU ir daugeliu atvejų bendradarbiaujant su vienu iš mūsų daugelio pramonės partnerių. Visi projektai apima fundamentinių tyrimų, inovacijų ir taikymo elementus.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

Technical University of Denmark (DTU) Graduate Programs

Magistrantūros programą fizikos ir nanotechnologijos orientuota į fiziką, nes šiuolaikinės technologijos pagrindu. Tarp mokslinių tyrimų ir technologinių atradimų atotrūk ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Magistrantūros programą fizikos ir nanotechnologijos pagrindinis dėmesys skiriamas fizikos, kaip šiuolaikinės technologijos pagrindu.

Tarp mokslinių tyrimų ir technologinių atradimų atotrūkis mažėja. Taigi tokiais klausimais, kaip antai nanotechnologijos ir tvarios energijos, yra vis didėjantis poreikis inžinierių, kurie gali sujungti tvirtą mokslinį žinių su daug inžinerinių įgūdžių.

Studijų programa dėmesys

Graduate Management Admission Test arba Magistrantūros programą fizikos ir nanotechnologijos apima platų technologinių, teorinių ir eksperimentinių metodų šiuolaikinėje fizikoje. Paraiškos įtraukti įvairias temas, tokias kaip nano struktūruotas medžiagų su pritaikytu elektros, magnetinių, optinių, mechaninių ir cheminių savybių, gamybos ir integracijos nano ir mikro komponentų sistemų projektavimo, modeliavimo sudėtingų biologinių sistemų vystymosi, optinis duomenų apdorojimas ir perdavimas, ir technologijų plėtra tiekimą, laikymą, ir konvertuoti tvarios energijos pvz kuro elementų ir vandenilio technologijas.... [-]

Danija Lyngby
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Technical University of Denmark (DTU) Graduate Programs

DTU yra viena iš nedaugelio Europos universitetų pasiūlyti magistrantūros programa skirta išimtinai transporto ir logistikos. Studijų programa trunka modelis pagrįstas me ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Magistrantūros programą Transporto ir logistikos yra sukurta siekiant suteikti Jums visas reikiamas kvalifikacijas kurti, analizuoti ir tvarkyti pažangias transporto ir logistikos sistemas.

Ši magistrantūros programos suteikia jums metodologinius principus spręsti visuomenės transporto ir logistikos uždavinius, naudojant state-of-the-art optimizavimo įrankius, tvaraus planavimo priemones, pažangias modeliavimo metodus ir griežtą vertinimo metodus.

Tai leidžia absolventai imtis aukšto lygio darbo vietų pagal transportavimo sektoriuje, pavyzdžiui, transporto pramonėje, kaip konsultantai arba dirba per visuomenines organizacijas. Atsižvelgiant į analizės įrankių bendrumas, absolventai yra patrauklūs sektoriams nepriklausančių transporto srityje, kur analitiniai įgūdžiai ir gebėjimas analizuoti ir sintetinti sudėtingų sistemų yra privalomi.... [-]

Danija Lyngby
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Technical University of Denmark (DTU) Graduate Programs

Su vandens Mokslo ir technologijų magistras, galite prisidėti prie tvaraus derliaus ir gamybos žuvies ir "Shell" žuvų, įvertinimo ir valdymo žmogaus poveikio ir aplinkos ... [+]

Su vandens Mokslo ir technologijų magistras, galite prisidėti prie tvaraus derliaus ir gamybos žuvies ir "Shell" žuvų, įvertinimo ir valdymo žmogaus poveikio ir aplinkos pokyčių, taip pat pažangiausius mokslinius tyrimus dėl vandens ekosistemoms, bruožų jų gyventojams ir jų įtaka pasaulio klimatui.

Du trečdaliai Žemės paviršiaus yra padengta vandeniu, ir jūrų, ežerų, upelių ir turi lemiamą vaidmenį reguliuojant mūsų planetos biogeografija ir klimato ir biologinės įvairovės išsaugojimo. Be to, didelė dalis pasaulio gyventojų yra priklausomi nuo žuvininkystės ir akvakultūros, kaip maisto ar pajamų, o "mėlynai augimo" šaltinis yra svarbiausių ES politinės darbotvarkės.... [-]

Danija Lyngby
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
DTU
Anker Engelunds Vej 1
Building 101A

Lyngby, 2800 DK
Social Media