The Royal Academy of Music - Det Jyske Musikkonservatorium

Įvadas

Oficialus aprašymas

Karališkoji muzikos akademija, nes ji yra formuojama šiandien buvo pareikštas apie 2010 pagal tarp Karališkojoje muzikos akademijoje Orhuse, įkurta 1927 metais, ir muzikos Aalborg akademija, įkurta 1930 metais sujungus. Bet jei jūs pasinerti į istorijos metraščiuose, jūs surasite, kad tai ne tiek daug susijungimas kaip grįžti į įstaigos pradinę formą. Akademija Aalborge buvo įkurta kaip šiaurės departamento akademijoje Orhusas po trejų metų, ir abu buvo įkurta Johan Nilsson ir jo žmona Magda. Tai reiškia, kad po 80 metų išsiskyrimo dvi institucijos buvo suvienyta 2010 m tapti du skyriai pačiu akademijoje. Karališkoji muzikos akademija, Orhusas / Aalborg yra valstybės institucija, pagal Danijos kultūros ministerija globoja, kaltinamų atsakomybę už tolesnę švietimo kursuose muzikos ir kitaip prisidėti prie muzikinės kultūros skatinimo Danijoje.

Programos Programos buvo suteikta aukščiausia statusą, tiek nacionaliniu, tiek ir tarptautiniu mastu. Tai reiškia, kad jie matuoja iki geriausių palyginamų kursų pasiūla užsienyje. Mes mokome studentus karjeros kaip profesionalūs muzikantai, ir, priklausomai nuo kurso, kurių buvo imtasi, absolventų arba kaip solo atlikėjai, arba kaip muzikos mokytojų.

Dėstymas Iš mokymo dėmesys skiriamas solo dirbti su priemone arba balso, bet taip pat yra ansamblio grojimas ir papildomų dalykų skaičius. Tiems, kurie mokėsi tapti muzikos mokytojus, ypatingas dėmesys skiriamas muzikos pedagogikos ir bendravimo temomis. Mūsų korpusas mokytojų yra aktyvus ir pasiryžęs, ir mes tikimės, kad mūsų studentai eksponuoti pačius savybes. Esame lankstūs, bet mes didelę reikšmę drausmės ir bendradarbiavimo su svarbiais elementais, profesionalių muzikantų ir muzikos mokytojų mokymą.

Vietos

Orhusas

Address
The Royal Academy of Music
Skovgaardsgade 2C

DK-8000 Orhusas, Danija