Oficialus aprašymas

Karališkoji Danijos muzikos akademija yra seniausia muzikos akademijoje Danijoje. Tai dinamiškas ir energingas meno mokymo įstaiga, orientuota į mokymo, kuris skaičiuoja tarp savo pagrindinių užduočių, kad svarbu toliau plėtoti klasikinę muziką ir didinti jo svarbą nuolat, kaip centrinėje dalyje šiuolaikinės muzikos ir kultūros gyvenimo tikslas. Akademija turi platų muzikinį ir stilistinį spektrą, pradedant nuo laikotarpio muzikos klasikinio romantiškas, taip pat daugiau neseniai ir naujos šiuolaikinės muzikos, įskaitant sudėties muzikos rytoj. Akademijos kursų dauguma siekiama rezultatų aukščiausiu lygiu, ir daugelis taip pat pedagoginį rengimą, siekiant profesionalaus muzikos mokymo nuomone. Be grynai instrumentalistas ir vokalistas programas, specializuoti kursai taip pat yra prieinama per muzikos mokymo, sudėtį, atlikti ir bažnytinės muzikos srityse, taip pat įrašymo kryptį. Pastaraisiais metais platų bendradarbiavimas ir praktinio mokymo sutarčių sustiprino ryšius su darbo rinka ir prisidėjo prie gerų darbo statistikos mūsų absolventų. Pagrindinių Akademijos meninė veikla reikštis išsamiai ir gausiai įvairiais būdais, koncertai, taip pat aukšto lygio projektus pagal švietimo ir meninės raidos darbą ir mokslinių tyrimų. Platus tinklas tarptautinių kontaktų ir partnerių užbaigia vaizdą sukūrė akademijos daugelio atsidavusių mokytojų ir kitų darbuotojų - ir visų pirma, dėl didelio kūno talentingų studentų, kurie sudaro apie visa tai širdį. Nuo 2008 metų vasarą, Karališkasis Danijos muzikos akademijoje buvo įsikūręs neapmokėtų architektūros aplinkoje ne Rosenørns Alle 22. Per praėjusius metus, gražus ir atmosferos pastatai suprojektuoti pagal architekto Vilhelm marcsi atlikta radikaliai renovacijos ir konversijos, kuri jas pakeitė iš radijo centro į modernią muzikos akademijoje. Rezultatas yra aukščiausios tarptautinius kokybės sudėtingas, praplauti kambario mokymui ir repeticija, taip pat siūlo unikalias koncertines ir gamybos galimybes.  

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

The Royal Danish Academy of Music

Per klasikinės muzikos išsilavinimas, kuriuo siekiama link karjerą kaip profesionalus muzikantas / dainininkas ar profesinės instrumentinė / balso mokytojas ... ... [+]

Meistras muzikos - Instrumentinė / balso

Per klasikinės muzikos išsilavinimas, kuriuo siekiama link karjerą kaip profesionalus muzikantas / dainininkas ar profesinės instrumentinė / balso mokytojas.

Vardas: Meistras muzikos - Instrumentinė / balso Tipas: Meistras Ilgis: 2 metai Europos perdavimo kreditai: 120 ECTS Kalba: Lietuvių

Yra 5 skirtingų linijų:

Orkestras Pianinas Akordeonas Gitara Balsas

Mokymas skiriasi solo pamokas, paskaitas ir klasėje. Be to, yra meistriškumo pamokos, kamerinės muzikos ir kiti specifiniai dalykai, skirti skirtingų linijų.

Baigimo iš Meistras studijų programos suteikia pavadinimą Master muzikos.

Patekimo į rinką reikalavimai... [-]

Danija Copenhagen
Susisiekti su mokykla
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba