Oficialus aprašymas

ADEN yra tarptautinė švietimo tinklas akredituota ACBSP, kurio pagrindinė veikla yra jo verslo mokykla, įkurta 1992 metais. Ji yra orientuota į profesinį tobulėjimą vadovų ir verslo valdytojų, tiek modalumo, kaip e-mokymosi; ir šiuo metu ji turi 26 biurus išsibarsčiusios 17 šalių Lotynų Amerikoje ir Europoje.

Būstinė yra įsikūrusi Av.Abraham Licoln, vienas iš pagrindinių būdų iš Ekvadoro sostinėje, įvertinusi ekonominį kapitalą šalyje. Tai triukšmingo miesto komercinėje zonoje, su dideliais dvarų ir prekybos centruose; turintys platų ir įvairų ekonominę veiklą.

Kitas taip pat yra labai užimtas miestas prekybos srityje, pabrėžiant didelius ir modernius prekybos centrai, parduotuvės tekstilė, rankdarbiai ir suvenyrai, dideli grandinine prekybos centrai, statybinių medžiagų parduotuvėse, vaistinės ir tt Ekonominė veikla yra įvairi.

Mes suprantame, kad mokymas ir šiandien, ji yra tarp asmeninio gyvenimo ir darbo gyvenimo erdvę. Štai kodėl mes turime aiškų tikslą: suteikti mokymo patirtį versle, kuris prideda vertę visais aspektais.

TARPTAUTINIAI SEMINARAI

Kaip dalis švietimo pasiūlymo mūsų Allumni mes sukūrėme keletą tarptautinių seminarų, kuris vyks šiuose miestuose: Miami, Panama ir Bogota.

Globalizacija, konkurencija ir technologijų nyksta verslo ribas. Per mokslo savaitę, valdymo įrankiai, suteikia harmonijos ir sinchronizaciją tarp skirtingų kintamųjų, dalyvaujančių tarptautinėje koncertų verslo teikiamos.

teorija ir praktika geopolitinių, komercinių, finansinių procesų yra integruota ir humaniškas valdymo tarpkultūrinių komandų. Koks turėtų būti tikimasi iš šio kurso yra ta kryptimi, tai yra politinis sprendimas apie valdymo sprendimų ir veiklos sprendimus vizija.

Žinoma, bus paleisti iš Dialogue poveikio, su realių pavyzdžių ir "gyvai" iš idėjų, situacijų ir planteos generuoja studentų realiame gyvenime, ir prisijungti su sąvokomis metu tas pats kursas atvejais iškeltų.

Tikslas yra pasiekti dialogo forumą, tinklų ir keitimosi naujų tendencijų verslo pasaulyje.

Seminarai vyksta įvairiuose miestuose ir skirtingose ​​mėnesiais:

Panamamėnesio liepa

Bogotámėnesio rugsėjis

Majamismėnesio spalis

Programs taught in:
Anglų
Ispanų