Oficialus aprašymas

Estonian Academy of Arts , įkurta 1914 m., Yra vienintelis viešasis universitetas Estijoje, siūlantis aukštąjį išsilavinimą dailės, dizaino, architektūros, žiniasklaidos, vizualiųjų studijų, meno kultūros, kultūros paveldo ir išsaugojimo srityse. Sostinėje Talinas yra aktyvi studijų ir mokslinių tyrimų institucija ir pirmaujantis nacionalinis vizualinės kultūros inovacijų centras.

Šiuo metu Estonian Academy of Arts dirba beveik 1200 studentų, kuriuos dėsto 89 dėstytojai, docentai, dėstytojai ir dėstytojai iš Estijos ir užsienyje. Studijos vyksta mažose kruopščiai atrinktų studentų grupėse, o Estonian Academy of Arts didžiuojasi mažu studentų ir profesorių santykiu.

EAA siūlo šešias magistro studijas anglų kalba: animacija, šiuolaikinis menas, dizainas

Mes taip pat siūlome bakalauro programą " Media Graphics" , kurią dėsto rusiškai. Be to, mes siūlome tarptautinę doktorantūros programą " Menas ir dizainas" .

EAA skatina naujoves ir eksperimentus, o studentai gali imtis modulių ir dirbtuvių už savo specializacijų ribų. Turėti idėją? Pabandyk tai! Čia atsiras naujoviškas biurokratijos trūkumas. Tie, kurie mokosi EAA greitai atranda platų spektrą galimybių.

Kviečiame jus prisijungti prie mūsų!

ISTORIJA

Nuo XX a. Pradžios Estonian Academy of Arts buvo svarbus Estijos meno ugdymo centras. 1914 m. Estijos dailės draugija įkūrė Talino taikomosios dailės mokyklą, siūlančią bendrojo lavinimo ir profesinio mokymo meną ir amatus.

Parengus mokymo programas, pavyzdžiu buvo naudojama Sankt Peterburgo meno mokykla Stieglitz, orientuota į techninius ir praktinius įgūdžius. 1924 m. Mokykla tapo Valstybine taikomosios dailės mokykla, teikiančia švietimą visose tradicinėse taikomosios dailės disciplinose, o 1930 m. Jos programai buvo priskirtos vizualiųjų menų disciplinos. 1932 m. Mokykla persikėlė į naują daugiapakopį mokyklos tipą, ir tapo įmanoma kreiptis dėl specialisto ar taikomosios dailės diplomo.

1938 m. Mokykla buvo pervadinta į Valstybinę pramoninę meno mokyklą. 1944 m. Mokykla buvo pervadinta į Talino valstybinį ESSR taikomosios dailės institutą. Dėl meninės švietimo sistemos centralizavimo 1951 m. Visi tyrimai buvo perkelti iš Tartu į Taliną, buvo pridėta architektūros studijų, o pavadinimas buvo pakeistas į Estijos SSR Valstybinį meno institutą (SAIE, Estijos santrumpa ERKI). 1989 m. ERKI buvo pervadintas į Talino meno universitetą, o nuo 1995 m. - Estonian Academy of Arts .

TARPTAUTINIAI SANTYKIAI

Akademijos tikslas - būti gyvenimo epochoje. Todėl visuomenė ir profesionalus pasaulis daug dėmesio skiria plačiąja prasme.

EAA turi glaudžius ryšius ir bendradarbiavimo sutartis su daugiau nei 100 tarptautiniais universitetais ir daugybe tarptautinių tinklų, per kuriuos galima derėtis dėl studentų ir dėstytojų mainų, taip pat galimybės išplėsti pameistrystės galimybes. EAA yra CUMULUS (Tarptautinės universitetų, meno, dizaino ir žiniasklaidos kolegijų asociacijos) narys; EAAE (Europos architektūrinio ugdymo asociacija); ELIA (Europos menų institutų lyga), o per "NORDPLUS" yra daugelio profesionalių tinklų narys.

Nuo 1999 m. EAA yra Europos Komisijos Mokymosi visą gyvenimą programos "Erasmus" programa, pagal kurią buvo pasirašyta daugiau nei 100 dvišalių mainų susitarimų. Be Erasmus programos, Estonian Academy of Arts sudarė studentų ir dėstytojų mainų ir bendradarbiavimo sutartis su dešimtimis tarptautiniu mastu pripažintų meno universitetų už Europos Sąjungos ribų.

Reguliarūs ir intensyvūs ryšiai su pasauliu už akademinės bendruomenės ribų vykstant parodoms ir leidybos darbams organizuojant daugybę renginių ir bendradarbiaujant su įmonėmis ir viešosiomis institucijomis.

Užsienio ryšiai, fakulteto ir studentų mainai, patarimai dėl užsienio praktikos galimybių ir informacijos teikimo koordinuoja Tarptautinių ryšių tarnyba.

BENDRADARBIAVIMAS IR UŽIMTUMAS

EAA bendradarbiauja su universitetais, kultūros institucijomis, meno asociacijomis, vietos valdžios institucijomis ir įmonėmis Estijoje ir užsienyje.

Estonian Academy of Arts bendradarbiauja su daugeliu Estijos ir tarptautinių įmonių mokslo ir plėtros srityje. Partneriai skiriasi priklausomai nuo specializacijos srities, o akademija gali pasiūlyti įvairias paslaugas iš mokslinių tyrimų ir analizės iki prototipų kūrimo.

Vystymo departamentas yra švietimo ir verslo ryšys. EAA pagrindinės veiklos remiamos paslaugos ir sprendimai, suteikiant teisininkų ir verslininkų konsultacijas darbuotojams ir įmonėms, vykdantiems bendradarbiavimo projektus su Akademijos departamentais. Vystymosi departamentas aktyviai bendradarbiauja su įmonėmis Estijoje ir užsienyje, vykdo bendrus projektus. Daugelis studentų vykdo projektavimo užduotis Estijos bendrovėms viešajame ir privačiame sektoriuose, dalyvaudami tarptautiniuose ir vietiniuose konkursuose studijų metu.

Vystymo departamentas organizuoja mokymus verslumo, intelektinės nuosavybės teisių, karjeros planavimo, tarptautinio pameistrystės ir projektų valdymo srityse. Studentams patariama sudaryti verslo planus, o EAA atsinaujinančių įmonių (įmonių, kurias studentai įkūrė studijų metu), yra daug išteklių. Departamentas koordinuoja tarpžinybinius plėtros projektus ir prireikus atlieka mokslo ir plėtros projektus. Vystymo departamentas valdo EAA vietos ir tarptautinius bendrai finansuojamus arba bendrus projektus.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Estų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

Estonian Academy of Arts

EKA siūlo gerai suprantamą ir daugialypį požiūrį į mokymąsi. Šiuolaikinis menas, kritika ir teorija, autorių architektūra, novatoriškas ir įgūdis pagrįstas dizainas, anim ... [+]

Dvejų metų šiuolaikinio meno magistro programa siūlo:

Šiuolaikinių menininkų dėstymas autoriamsVietiniai ir lankantys menininkai, kuratoriai, filosofai, teoretikai ir galerijonai, dirbantys su studentaisIndividuali laisvė kurti savo mokymo programas pagal įvairią programą, kuri siūlo teorines priemones ir praktinį mokymąGalimybė kurti savo meno praktiką per garso meno, lęšio meno, instaliacijos, skulptūros, grafikos ir tapybos studijasIndividualūs ir grupiniai vadovėliai, skirtingų fakultetų grupių kritikos sesijosĮsipareigojimas kurti ir gilinti koncepcines ir socialines idėjas individualioje meno veiklojeKritiška diskusinė aplinka diskusijoms apie šiuolaikinio meno ir šiuolaikinės visuomenės kūrimą, pristatymą ir apmąstymąLanksčios studijų erdvės ir dirbtuvės naujame Akademijos pastatePrieiga prie techninių seminarų visoje akademijoje, specialistai, kurie padėtų visiems studentų projektams: virtualios prototipinės ir 3D spausdinimo studijos, tradicinės ir skaitmeninės spausdinimo dirbtuvės, analoginiai ir skaitmeniniai tamsūs kambariai, nuotraukų studija, garso įrašymo ir filmavimo studijos, medžio ir metalo dirbtuvės, moderni juoda dėžutė ir monumentalios skulptūros studijaNepertraukiama nevykdymo renginių, studijų kelionių, parodų programaGalimybių parodos galerijose, muziejuose, mokomosiose kelionėse ir bendradarbiavimas su įvairiomis meno institucijomis ir universitetais bei mainų programomis (KUNO, DAMA, ERASMUS)Kas yra Estijos dailės akademija (EKA)?... [-]
Estija Tallinn
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vadybos kursai

Estonian Academy of Arts

Estonian Academy of Arts siūlo dailės ir amatų magistro programą, pristatomą anglų kalba. Studentai įstoja į bendrą programą, bet taip pat pasirenka discipliną: keramiką, ... [+]

Dvejų metų dizainas

Studentai įveda bendrą programą, bet taip pat pasirenka specializaciją. Studentai, kurie studijuoja dizainą

Dizainas

keramikastiklo menas ir dizainaspapuošalai ir kalvystėtekstilės dizainasodos menas ir dizainasmados dizainas

Medžiaginis dizainas ir amatų disciplinos turi unikalią perspektyvą ir filosofiją, o Estonian Academy of Arts yra viena iš nedaugelio vietų pasaulyje, kurioje galima mokytis kai kuriose iš šių sričių MA lygmenyje. Kiekvienas magistro laipsnis turi būti geriausiu pasaulyje - ar kurti išradingą produktą, turėti unikalią meninę poziciją, ar parodyti gilias medžiagas grindžiamus tyrimus. Dizainas

"Dizainas... [-]

Estija Tallinn
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Estonian Academy of Arts

"MA in Interaction Design" programoje daugiausia dėmesio skiriama žmogui orientuotam dizainui. Vykstanti pažangaus vartojimo technologijų raida padidino poreikį gerai sup ... [+]

Sąveikos dizainas (IxD) yra sparčiai besivystanti kūrybinė sritis. Vykstanti pažangaus vartojimo technologijų raida padidino poreikį gerai suplanuoti intuityvias vartotojo sąsajas ir patirtį. Ar tai mobilioji programa, žiniatinklio paslauga ar sudėtinga sistema, apimanti įvairią skaitmeninę ir fizinę patirtį, sąveikos dizainas yra esminė jo dalis. Sąveikos dizaineriai siekia, kad vartotojai susidurtų su sudėtinga informacija ir mašinomis, kaip įmanoma paprasčiau ir maloniau.

Mūsų programa orientuota į žmogišką dėmesį. Naudotojo tyrimai, analizė ir testavimas sudaro mokymo programos pagrindą. Teoriniai tyrimai yra grindžiami praktiniais projektavimo projektais, kurių pagrindą sudaro Estijos ir užsienio kompanijos. Vartotojams sukurtas, judrus dizainas ir produktų / paslaugų kūrimo metodai užtikrina patikimus projektų rezultatus.... [-]

Estija Tallinn
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Estonian Academy of Arts

Estijos dailės akademija siūlo 2 metų magistro Animation programos magistrantūros studentams, besidomintiems animacija režisūros ir filmų. ... [+]

Animacijos departamentas buvo įkurtas Estijos dailės akademijos 2006 m, o nuo 2007 m jis pasiūlė dvejų metų MA Animation (dėstoma anglų kalba). Animacija MA programa yra mokoma profesorius Priit Pärn ir docento Olga Pärn. Pagrindinis programos tikslas yra sėkmingai ugdyti kūrėjus animacinių filmų, suteikiant jiems teorinių žinių ir praktinių įgūdžių. Tolesnis tikslas yra prisidėti prie pasaulinės plėtros animacija kaip meno forma.

Animacijos yra klestinti vidutinio ir plėtoti didesniu tempu, nei kada nors anksčiau. Jis tapo dalis masinės kultūros, taip pat vienas iš jos pagrindinių formų. Animacijos gali būti vertinamas skaitmeninių ekrano grafika, Kompiuteriniai žaidimai, video, muzika, filmai ir tt Už bet kokį filmą pagrindas - įskaitant animacinis filmas - tai istorija. Didžiausia problema kino pasaulyje yra gerų istorijų trūkumas. Daugumoje pasaulio animacijos mokyklų studentai nėra mokomi gera istorija raštu meną. Tai yra kažkas, kuris nustato mūsų programą atskirai. Mes įdėti dėmesį į istoriją ir mokyti profesoriaus Pärn unikalią metodiką kuriant kino scenarijus.... [-]

Estija Tallinn
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Estonian Academy of Arts

Programa yra tarpdisciplininiame architektūros, miesto planavimo ir dizaino, meno istorijos ir teorijos, kritinės geografijos, sociologijos, etnografijos ir susijusių dis ... [+]

Kaip ryškiai parodė pastarųjų dešimtmečių įvykiai ir transformacijos, miesto klausimas apima visas pagrindines šiandieninės socialines, ekonomines ir politines tendencijas. Dvejų metų magistrantūros studijų programa "Urban Studies" kritiškai užsiima plataus masto šiuolaikinio urbanizmo apraiškomis. Kokios formos turi šiandien urbanizacijos procesus? Kaip susidaro miesto erdvės?

Programa supranta vieningą miesto perspektyvą kaip fizinę erdvę, socialinę erdvę ir dizaino erdvę. Jis jungia griežtus akademinius tyrimus su intensyvaus lauko tyrimu. Programa yra tarpdisciplininiame miestų, urbanizmo ir urbanistinio planavimo, architektūros teorijos, sociologijos, urbanistinės etnografijos ir geografijos sankryžoje. Mūsų studentai turi akademinius architektūros, socialinių ar humanitarinių mokslų dalykus. Integruojant kritines tardymo ir eksperimentinės praktikos programas tris kartus daug dėmesio skiriama socialiniam naudojimui, erdvinėms programoms ir miestų formoms.... [-]

Estija Tallinn
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Estonian Academy of Arts

Mes mokome būsimų interjero architektų. Programa suteikia įgūdžių kritiškai analizuoti, kurti ir eksperimentuoti su skirtingais erdvinės aplinkos kūrimo aspektais ir pade ... [+]

Šiuolaikiniam pasauliui būdingas sudėtingumas ir greiti pokyčiai, darantys įtaką interjero architektų ir erdvinių dizainerių profesijai. Vidaus architektūros magistro programa grindžiama principu, kad dizaino įgūdžių rinkinys siaurąja prasme neužtenka, kad interjero architektai galėtų sėkmingai dirbti savo profesijoje. Jie taip pat turi suprasti platesnį kontekstą ir sugebėti pritaikyti savo sprendimus į besikeičiančias situacijas.

Mūsų mokymo programos yra suskirstytos į du pagrindinius segmentus:

Pirmasis (vadinamasis "aukštųjų technologijų") segmentas susijęs su erdvių ir žmonių tarpusavio sąveika ir aukštųjų technologijų bei pažangių medžiagų naudojimo būdai padeda tobulinti šią sąveiką. Antrasis (vadinamasis "žemos technologijos") segmentas remiasi tuo, kad jei mes turime gerą supratimą apie mūsų aplinką, platesnius kontekstus (pvz., Klimatą, gamtą, ekonomiką ir kultūrą) ir jų tarpusavio ryšius, turtingą vaizduotę ir primityvias medžiagas Mes turime sukurti šviežias, kokybiškas erdves.... [-]

Estija Tallinn
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
Estonian Academy of Arts,
Põhja pst 7, Tallinn

Tallinn, Harju County, 10412 EE
Social Media