Oficialus aprašymas

Estijos IT koledžo

Graduate Management Admission Test arba Estijos informacinių technologijų kolegija yra pirmaujanti institucija taikomųjų aukštojo mokslo Estijoje. Ką daro IT Aukštesnysis ypatinga jos akademinis personalas, kad visi esame šios srities specialistams - visų dėstytojų trečias iš IT įmonių ir bendrovės arba narėje ji departamentai.

Estijos IT koledžo stiprybės remiantis metų švietimo ir plėtros darbus, naudojant mūsų tinklo labai išsilavinusių ir patyrusių specialistų Estijos IRT pramonės, trečiojo sektoriaus ir akademinio pasaulio.

Teikti gerai subalansuotą žinių pagrįstas mokymas ir praktika orientuotą mokymą, IT kolegija veikia labai glaudžiai bendradarbiauja su abiem steigėjų universitetų, taip pat su IRT pramonės Estijoje. Geri kaimynai Estijos IT koledže yra Talino technologijos universitetas ir Talino technologijų parkas TEHNOPOL. Į IT aukštesnįjį išsilavinimą yra praturtintas per tarptautinį bendradarbiavimą ir ryšius su daugiau nei dvidešimt aukštųjų mokyklų partnerių iš įvairių Europos šalių.

Misija

College`s misija yra pasiūlyti geriausias prašė jį išsilavinimą regione, suburiant aukštųjų technologijų know-how ir praktinius poreikius informacinės visuomenės, būdami jos plėtros ašis.

Estijos IT koledžo yra privati ​​pelno nesiekianti aukštojo mokslo institucija (UAS - University of Applied Sciences), įkurta 2000 metais ir priklauso Estijos informacinės technologijos fondo (EITF). Steigėjai EITF parodyti unikalią viešojo ir privataus sektorių partnerystę šalyje - jie yra: valstybės, atstovaujamos Estijos ministerija Švietimo ir mokslo, dviejų didžiausių Estijos universitetų - Talino technologijos universitetas ir Tartu universiteto ir privataus sektoriaus, atstovaujama Estijos telekomunikacijų ir asociacijos informacinių technologijų ir telekomunikacijų.

Fondas ir bendradarbiavimas

Iš IT koledže, Estijos informacinių technologijų fondo savininkas, buvo įsteigta Estijos Respublikos (atstovauja Švietimo ir mokslo ministerija), Tartu universiteto, Talino technologijos universiteto, AS "Eesti Telekom" ir Estijos asociacijos informacinių technologijų ir telekomunikacijų.

Pagrindiniai rėmėjai Kolegijos yra "SPSS, Sybase," Swedbank ", Švedijos verslo vystymo agentūra NUTEK," Oracle "ir" Microsoft ", bet ir" TeliaSonera ". Kolegija gauna reikšmingas įmokas iš "Hewlett-Packard", "Elion", "Cisco Systems" ir EMT.

Bendradarbiavimas su "Cisco Systems", "Microsoft" ir "Oracle" apima tarptautinius sertifikavimo programas Cisco tinklo akademija (CCNP ir CCNA), "Microsoft" IT akademija ir MSDN AA ir "Oracle" Akademinė iniciatyva.

Estijos informacinių technologijų fondas (EITF) tikslai yra padėti rengiant aukštos kvalifikacijos IT specialistų ir palaikyti informacijos ir komunikacijos technologijų, susijusių plėtrą Estijoje. Šiems tikslams fondas įsteigtas ir valdo Estijos IT koledže ir adminsters Nacionalinę rėmimo programa IRT aukštojo mokslo "Tiger universitete."

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Estų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

Estonian Information Technology College

Išsilavinimas: Aukštesnysis aukštasis mokslas ... [+]

Išsilavinimas: Aukštesnysis aukštasis mokslas Kalba: Lietuvių Studijų programos trukmė: 3 metai, 180 ECTS (Europos kreditų perkėlimo ir kaupimo sistema) kreditų Studijų forma: kasdien tyrimas Mokestis už mokslą: 2400 € per mokslo metus Pradėti studijas: 2016 rugsėjis

Priėmimo laikotarpis užsieniečiams yra atvira:

iki gegužės 1 2016 paraiškų pateikimo termino ne ES iki liepos 7 d 2016 paraiškų pateikimo termino už ES

Mokymo susideda iš šių modulių:

Pagrindiniai gebėjimai ir kompetencijos (16 ECTS) Pagrindai Informacinės technologijos (24 ECTS) IT sistemų kūrimas (38 ECTS kreditų) IT sistemų administravimas (22 ECTS kreditų) Kibernetinis saugumas (16 ECTS kreditų) Pasirenkamieji dalykai (32 ECTS kreditų, išplito į skirtingus modulius, pažymėtus iš 91 ECTS viso) Praktika (27 ECTS kreditų) Diplominį darbą (5 ECTS) Priėmimo sąlygos ir reikalavimai ... [-]
Estija Tallinn
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba