Read the Official Description

Estijos gyvosios gamtos mokslų universiteto misija yra užtikrinti gamtos išteklių tausojimą ir kaimo plėtrą.

Universitetai, kaip ir žmonės, skiriasi vienas nuo kito. Universiteto "charakteris" pirmiausia yra išreikštas savo atsakomybe visuomenei - savo misijoje.

Estijos gyvosios gamtos mokslų universitetas yra vienintelis Estijos universitetas, kurio akademinės ir mokslinių tyrimų veiklos prioritetai yra tvarus gamtos išteklių, būtinų žmogaus egzistavimui, išsaugojimas, paveldo ir buveinių išsaugojimas.

Atsižvelgdama į visuomenės poreikius, Estijos gyvybės mokslų universitetas tapo labiau atnaujintas, parengtas pagal esamas mokymo programas ir atveria naujas specialybes. Didesnė konkurencija dėl įdarbinimo laisvų darbo vietų atspindi šių specialybių populiarumą.

Estijos gyvybės mokslų universitetas yra mokslinių tyrimų ir plėtros centras tokiose srityse kaip žemės ūkis, miškininkystė, gyvulininkystė, veterinarija, kaimo gyvenimas ir ekonomika, maisto mokslas ir ekologiškos technologijos.

Mūsų universitetas nuoširdžiai stengiasi transformuoti save iš tradicinio grynai žemės ūkio universiteto į atvirą Europos Gyvosios gamtos mokslų universitetą. Estijos gyvosios gamtos mokslų universiteto tikslas yra garantuoti savo studentams plačią, moksliniais tyrimais pagrįstą išsilavinimą.

Programs taught in:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Magistras

Estonian University of Life Sciences

Kraštovaizdžio architektūra orientuota į į per planavimą, valdymą ir dizaino kraštovaizdžio įsikišimo. Tarptautinės magistrantūros programa Kraštovaizdžio architektūros v ... [+]

Tarptautinės magistrantūros programa Kraštovaizdžio architektūros vienija aplink kraštovaizdį, kuris paprastai yra suprantamas kaip lauko erdves, aplinką ir vietas santykius tarp žmonių ir šias erdves, aplinką ir vietų koncepciją, tiek veiklos ir suvokimo. Kraštovaizdžio architektūra yra susijusi su kraštovaizdžio visų tipų, tiek miesto ir kaimo, ir visais svarstyklės nuo mažiausios atviros erdvės regione.

Tikslas: Bendras tikslas yra suteikti galimybę studentams tapti profesinės kraštovaizdžio architektai, daugiausia per Europos federacijos kraštovaizdžio architektūros (EFLA) akreditacija. Programa yra sukurta, siekiant atspindėti ES Bolonijos procesą ir EFLA kriterijus.... [-]

Estija Tartu
September 2019
Dieninės
2 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Estonian University of Life Sciences: Student Life

Estonian University of Life Sciences
Address
Estonian University of Life Sciences Kreutzwaldi 1
51014 Tartu, Tartu County, Estija
Interneto svetainė
Telefonas
+372 731 3001