Estonian Entrepreneurship University Of Applied Sciences (EUAS)

Įvadas

Oficialus aprašymas

universitetas

Estijos University of Applied Sciences Verslumo moll (Eesti Ettevõtluskõrgkool MAINOR - EEK) yra švietimo įstaiga, iniciatyvus ir ambicingas žmonės. Mes suteikti studentams žinių ir įgūdžių, siekiant užtikrinti, kad jie galėtų pakeisti savo gyvenimą, o gal net pasaulyje.

Estijos taikomųjų mokslų universitetas verslumo Mažosios buvo įkurta 1992 metais. Mūsų specialybė yra būdinga tokių žodžių kaip verslumą ir kūrybinė ekonomika, Mūsų misija - kurti pilietinę drąsus gyvenseną. Mūsų universitete, galite studijuoti programa profesinio aukštojo mokslo ir magistro programas. Mes esame vienintelė aukštoji mokykla, kuri siūlo rusakalbių gyventojų galimybę gauti Europos, nuolat akredituota, aukštąjį išsilavinimą gimtąja kalba.

Mūsų universitetas yra didžiausia privati ​​aukštoji mokykla Estija. Šiuo metu mes turime apmokyti daugiau nei 1600 studentų ir absolventų skaičius - daugiau nei 5000.

Esame aktyvus narys aukštojo mokslo tinklus kaip EURASHE, erdvė ir NOBANET. Siekiant pasiūlyti savo studentams pažangios ir praktiškas aukštojo mokslo mes bendradarbiaujame su daugeliu Estijos ir užsienio švietimo įstaigų, organizacijų ir įmonių.

Priėmimo

Kodėl verta rinktis Estonian University of Applied Sciences verslumo Mažojoje?

Mūsų universitete, galite studijuoti rusų kalba. Esame vienintelis universitetas Lietuvoje, kuri siūlo galimybę gauti Europos akredituotą aukštąjį išsilavinimą ir magistro laipsnį visiškai rusų kalba. Žinios ir patirtis gauta gimtąja kalba, leis jums tapti labiau sėkminga darbo rinką ir realizuoti savo potencialą tiek Estijoje ir Europoje. Praktinis mokymas ir įgūdžių, reikalingų rytoj. Esame įsitikinę, kad geriausias būdas išmokti veiksmais. Dauguma mūsų mokymo remiasi ieškoti realaus problemų sprendimai. Kiekvienoje specialybės, bendradarbiaujant su darbdaviais, mes tiksliai mokyti įgūdžių, kurių tikimasi iš būsimų specialistų ir verslininkų darbo rinkoje. Asmeniniai mokymas ir požiūris. Mes tikime, kad universitetas turėtų aktyviai skatinti mokinių vystymąsi. Mūsų lyderiai šioje srityje žino kiekvienas iš jo mokinių asmeniškai. Tai mokymosi procesas remiasi dialogu lygiaverčiais partneriais. Mes garantuojame, kad siekiama sukurti veiksmingą tinklą būsimo bendradarbiavimo tarp studentų, dėstytojų ir verslininkams, mokymai vyksta grupėmis iki 30 žmonių. Lanksti organizavimas ugdymo procese. Ilgametė patirtis ir teigiamų nuomonių rodo, kad mes siūlome geriausią organizavimą ugdymo procese dėl darbo ir šeimos. Į nuotolinio mokymosi apmokymai vyksta kartą per mėnesį nuo ketvirtadienio iki sekmadienio, tai optimalus sprendimas specialistams, vadovams ir verslininkams. Universitetas siūlo patogų būdą užskaitymą ankstesnio mokymosi ir darbo patirties, taip sumažinant darbo krūvį ir sutaupyti pinigų.

Estijos University of Applied Sciences Verslumo Minor - už aktyviems žmonėms, kurie yra pasirengę naujiems iššūkiams ir pasiekimus mokyklos! Sveiki!

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Rusijos
  • Estų

Matyti Bakalauro studijos » Matyti MBA »

Programos
Kontaktai

Estonian Entrepreneurship University of Applied Sciences

Adresas Suur-Sõjamäe 10a
11415 Tallinn, Harju County, Estija
Interneto svetainė https://www.euas.eu/
Telefonas +372 610 1900