Oficialus aprašymas

Kolegija

Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor yra verslumo ir ambicingų žmonių mokykla. Mes suteikiame savo studentams įgūdžius ir žinias, kad pakeistume savo gyvenimą ir kodėl gi ne pasaulis.

Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor , įkurta 1992 metais. Raktiniai žodžiai, jungiantys mūsų specialybę, yra verslumas ir kūrybinės pramonės šakos . Mūsų misija yra ugdyti verslumo gyvenimo būdą visuomenėje.

EEK galima studijuoti taikomojo aukštojo mokslo ir magistrantūros studijų lygmenyje. Kaip vienintelė aukštoji mokykla Estijoje, taip pat siūlome rusakalbius estus galimybę įgyti europietišką aukštąjį išsilavinimą, akredituotą neribotą laiką savo gimtąja kalba.

Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor yra didžiausias privatus universitetas Estijoje. Daugiau nei 1600 studentų mokosi EEK, su daugiau nei 5000 absolventų.

Kaip aktyvus narys, dirbame aukštojo mokslo tinkluose EURASHE, SPACE ir NOBANET. Mes taip pat bendradarbiaujame su daugeliu švietimo įstaigų, organizacijų ir bendrovių iš Estijos ir užsienio, kad mūsų studentams būtų teikiama naujausia ir praktinė aukštojo mokslo studija.

Manome, kad ateitis priklauso draugiškam, protingam ir greitam .

Priėmimai

Tarp šių priežasčių, kodėl verta rinktis Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor , šie trys buvo svarbiausi mūsų studentams.

  • Praktinis mokymas ir gebėjimai rytoj. Kartu su darbdaviais mes mokome būtent įgūdžius, kurių tikimasi iš būsimų specialistų ir verslininkų darbo rinkoje.
  • Asmeninis mokymasis ir naudingi kontaktai. Mūsų profesionalūs lyderiai asmeniškai pažįsta savo mokinius, o mokymosi procesas plėtojasi lygių partnerių sąveikoje. Tyrimo grupės dydis yra iki 30 žmonių, o tai leidžia naudingai bendradarbiauti tarp studentų, mokslininkų ir verslininkų. Specialistus moko praktikai, kurie dalijasi savo patirtimi.
  • Lanksti mokymosi tvarka. Tikriausiai siūlome geriausius Estijos studijų ir darbo su šeima tyrimus. Optimalūs vidutiniškai kartą per savaitę kas savaitę vykstanti sesija tinka tiek profesionalams, tiek vadovams, tiek verslininkams. Lengva atsižvelgti į ankstesnius tyrimus ir darbo patirtį, siekiant sumažinti tiek mokymosi apkrovą, tiek mokestį už mokslą.

Esame vidurinės mokyklos aktyvus žmogus, kuris iššūkis gyvenimui ir siekia naujų pasiekimų. Sveiki!

Programos mokomos:
Anglų
Rusijos
Estų
Estonian Entrepreneurship University of Applied Sciences
Address
Suur-Sõjamäe 10a
11415 Tallinn, Harju County, Estija
Interneto svetainė
Telefonas
+372 610 1900