Tallinn University of Technology

Įvadas

Oficialus aprašymas

TalTech - Estijos inžinerijos ir technologijos pavyzdys

Tallinn University of Technology (TalTech) yra vienintelis technologinis universitetas Estijoje. Remiantis Estijos universitetų reputacijos tyrimu, TalTech yra novatoriškiausias Estijos universitetas, ypač žinomas dėl naujovių skaitmeninių technologijų ir inžinerijos srityje. TalTech yra vieta, kur sukurta tikroji įvairių sričių sąveika ir atsiranda naujų gyvybingų ir novatoriškų idėjų. Mūsų universitete gyvena vienintelis savarankiškai vairuojantis automobilis Estijoje (ISEAUTO) - projektas, kurį atvedė mūsų studentai ir mokslininkai, ir pirmojo 5G tinklo bandymų aikštelė - būsimo protingo miesto prototipas.

TalTech - atspirties taškas jūsų ateities karjerai

TalTech laipsniai yra tarptautiniu mastu pripažinti ir vertinami. Remiantis įvairiais darbo rinkos tyrimais, dauguma sėkmingų profesionalų Estijoje yra TalTech absolventai. Mūsų absolventai turi platų pozicijų asortimentą - nuo verslininkų, vadovų, aukščiausių specialistų ir konsultantų iki aukštų vyriausybės pareigūnų ir politikų. Daugelis ėmėsi steigti lyderius sparčiai besivystančiose tarptautinių įmonių ir skaitmeninimo srityse. „TalTech“ ypatingą dėmesį skiria studijų programų kūrimui pagal besikeičiančius ir besivystančius Estijos ir pasaulio darbo rinkos poreikius.

TalTech - tarptautinių studentų namai

TalTech šiuo metu yra tarptautinis universitetas Estijoje, turintis apie 1600 tarptautinių studijų studentų iš daugiau nei 90 skirtingų šalių. Siūlome 4 bakalauro ir 15 magistro studijų programas anglų kalba ir glaudžiai bendradarbiaujame su maždaug 500 skirtingų universitetų visame pasaulyje. „TalTech“ užima 601–650 m. „QS World University“ reitingą 2019 m., Kuri mus sudaro 3% visų universitetų visame pasaulyje.

TalTech - ekonominio ir technologinio vystymosi partneris

„TalTech“ vertiname bendradarbiavimą su įmonėmis ir verslu. Daugeliui įmonių ir valdžios institucijų dažnai esame pirmasis kontaktinis centras, ieškantis sprendimų įvairiems organizaciniams ir produktų kūrimo klausimams. Mūsų inovacijų ir verslo centras „Mektory“ suburia mokslininkus, studentus ir verslininkus, siūlančius jaunų žmonių įkvėpimą, žinias ir išteklius, kad sukurtų ir vystytų naujienas ir kitas novatoriškas verslo idėjas. Be to, „Technopol“ - mokslo ir verslo universitetas naujoviškoms technologijų įmonėms - dalijasi savo pagrindais su „TalTech“ miesteliu ir gyvena pradiniame inkubatoriuje, taip pat daugelyje įmonių, tokių kaip „Skype“, „Cybernetica“, „Starship Technologies“, „Ektaco“ ir „SMIT“.

Praktinė informacija

Skaitykite daugiau apie TalTech programas ir studentų gyvenimą TalTech tinklalapyje.

Trumpi faktai apie TalTech

  • Viešasis universitetas, įkurtas 1918 m
  • Didžiausias sostinės universitetas, turintis beveik 11 000 studentų
  • Unikalios ir tarptautiniu mastu pripažintos programos
  • Vaizdingas miesto modernus miestelis
  • Tarptautinis universitetas Estijoje, turintis daugiau kaip 90 skirtingų tautybių
  • Dinamiškas universitetų ir pramonės bendradarbiavimas; didelis dėmesys verslumui
  • Mektory inovacijų ir verslo centras
  • Nr. 601-650 „QS World University Ranking® 2019“

Vietos

Talinas

Tallinn University of Technology

Address
Tallinn University of Technology, Ehitajate tee 5
19086 Talinas, Harju apskritis, Estija
Interneto svetainė
Telefonas
+372 620 2022