Tallinn University of Technology

Įvadas

Oficialus aprašymas

Šiandienos visuomenės vizija yra novatoriška, versli, pažangi technologijomis ir atvira pasauliui. Būtent to Talino technologijos universitetas (TalTech) kreipiasi per tarptautinius aukšto lygio tyrimus ir mokslinius tyrimus.

„TalTech“ galite patirti ateitį neįstodami į laiko mašiną. Čia švietimas atitinka visus skaitmeninius dalykus!

„TalTech“ gamina tikrus dalykus ir juos tobulina vietoje nuo nulio. Pristatomi projektai apima platų asortimentą - savarankiškai važiuojančias transporto priemones, palydovą TTÜ100, „e-Pavemen t“ (kelio danga, iš kurios gaminama saulės energija), dirbtinį intelektą, siekiant sukurti asmeninius maršrutus turistams, ir dar daug daugiau! Mes siūlome galimybę mokytis moderniame skaitmeniniame miestelyje, kuriame kasdien išbandomos ir diegiamos daugelis naujausių technologijų. Viena iš mūsų naujausių iniciatyvų - „TalTechDigital“ - susieja skaitmenizavimą su švietimu, todėl „TalTech“ tapo novatoriškiausiu miesteliu šalyje.

1918 metais įkurtas „TalTech“ yra vienintelis technologijos universitetas Estijoje. Jis įsikūręs Estijos sostinėje Taline ir šiuo metu yra labiausiai tarptautinis universitetas šalyje, turintis apie 1700 tarptautinių studijų studentų iš daugiau nei 100 skirtingų šalių.

„TalTech“ užima aukščiausią 2,5% pasaulio universitetų ir 2% aukščiausią poziciją tam tikrose srityse. Pagal „QS Ranking“ „TalTech“ užima 601–650 vietą tarp daugiau nei 25 000 įvertintų universitetų. Padėtis pagal laukus:

  • 351-400, Elektriniai
  • 401–450 ekonomikoje
  • 451–500 versle
  • 551–600 kompiuterių mokslas

Šiuolaikinės studijų programos

„TalTech“ studijų programos ir mokymosi aplinka nuolat tobulėja. Dalyvauja ir konsultuojasi patyrę tiek privačiojo, tiek viešojo sektoriaus specialistai, kad sukurtų mokymo programas, kurios atitiktų naujausius darbo rinkos poreikius . Neseniai atnaujintos kelios universiteto laboratorijos, vis daugiau ir daugiau dėstoma elektroniniais kanalais. Inžinerija ir IT žengia koja kojon su „TalTech“ - tai atsispindi mūsų šiuolaikinėse studijų programose, glaudžiai sujungiančiose abi sritis. Bėgant metams „TalTech“ inžinieriai sukūrė intelektualius ir tvarius daugelio aktualių Estijos problemų sprendimus.

Mūsų programos teikia aukštos kokybės išsilavinimą derinant išsamias studijas ir kūrybines laboratorijas . Taigi, jūs įgysite geriausios patirties mokydamiesi ir siekdami karjeros. Tinkamą savo karjeros programą galite rasti naudodamiesi tarptautiniu mastu pripažintomis programomis:

  • Informacinių technologijų mokykla
  • Verslo ir valdymo mokykla
  • Inžinerijos mokykla
  • Mokslo mokykla

Subūrė studentus, mokslininkus ir verslininkus

„TalTech“ vertiname bendradarbiavimą su įmonėmis ir verslu. Daugeliui įmonių ir valdžios institucijų dažnai esame pirmieji kontaktiniai asmenys, ieškantys įvairių organizacinių ir produktų kūrimo klausimų. Mūsų inovacijų ir verslo centras „Mektory“ vienija tyrinėtojus, studentus ir verslininkus, siūlančius jauniems žmonėms įkvėpimą, žinias ir išteklius kuriant ir plėtojant studentų steigimą bei kitas inovatyvias verslo idėjas.

„TalTech“ yra akademinės nuomonės lyderis, taip pat Estijos inžinerijos ir technologijos pavyzdys. Drąsa keistis, noras evoliucionuoti ir noras turėti žinių pagrįstų diskusijų paverčia „TalTech“ akademinių diskusijų centru.

Mes tikime, kad aukšto lygio moksliniai tyrimai ir akademinės studijos, taip pat akademinė laisvė yra be galo svarbūs. Taigi „TalTech“ tapo pirmuoju universitetu Estijoje, pasiūliusiu pagal kadenciją pagrįstos akademinės karjeros modelį.

Vietos

Talinas

Tallinn University of Technology

Address
Tallinn University of Technology, Ehitajate tee 5
19086 Talinas, Harju apskritis, Estija
Interneto svetainė
Telefonas
+372 620 2022