University of Tartu

Įvadas

Oficialus aprašymas

Tartu universitetas (UT) yra Estijos pirmaujanti centras mokslinių tyrimų ir mokymo. Tai vienintelis universitetas Baltijos šalyse reitinguojami Geriausi 1,2% pasaulio geriausių universitetų (QS pasaulio universiteto reitingai 2017-18). Įkurta 1632 m., UT yra vienintelis klasikinis Estijos universitetas. Yra daugiau nei 13 000 studentai studijuoja UT (1300 įsk. tarptautinės studentų (2016)) ir UT turi 3800 darbuotojų (įsk. 1800 akademinių darbuotojų (190 profesoriai)). Universitetas palaiko ir ugdo savo studentų ir dėstytojų profesinę kompetenciją, yra 80 partnerių universitetų 31 šalyje.

UT apima 4 fakultetai ir 4 kolegijos. Dauguma UT yra Tartu, Antras pagal dydį miestas Estijoje; Tačiau jo kolegijų įsikūręs Pernu, Viljandi ir Narvos. Tartu turi 100 000 gyventojų, o jos gyventojų penktadalis yra studentai.

Tartu yra gyvas studentų miestas. Kiekvienais mokslo metais prasideda pirmakursis dienų ir kiekvieno semestro renginiai yra pavasarį ir rudenį Studentų dienos, savaitės trukmės festivalio renginių, ypač studentams. UT turi daug studentų klubai ir asociacijos, pradedant nuo profesionalių organizacijų neformalių grupių. Dėl tarptautinių studentų ESN Tartu yra pagrindinė organizacija, kurios pagrindinis tikslas dėmesį į tarptautinių studentų gerovei.

UT pasaulinio lygio mokslinių tyrimų yra dėl savo aukštos kokybės švietimo fondas. TT gina daugiau daktaro laipsnių nei kituose Estijos universitetuose: 2016 metais gynė tik 120 mokslų daktaro laipsnių (239 kituose Estijos universitetuose). UT priklauso TOP 1% labiausiai cituojamų universitetų ir mokslinių tyrimų įstaigų klinikinės medicinos, chemijos, aplinkos ir ekologijos, geozitologijos, augalų ir gyvūnų mokslo, geologijos, socialinių (bendrosios), molekulinės biologijos ir genetikos srityse, Biologija ir biochemija, neurologija ir elgesys, psichiatrija ir psichologija (ISI Web of Science, 2017). Iš viso 42 TT mokslininkai priklauso TOP 1% labiausiai cituotų mokslininkų pasaulyje (ISI Web of Science 2017), įskaitant programinės įrangos inžinerijos magistrantūros Marlon Dumas magistrantūros programą.

UT siūlo platų programų ir unikalių dalykų studentams. UT taip pat dalyvauja keliuose "Erasmus Mundus" ir kitų pristatytų bendradarbiaujant su pirmaujančiais pasaulio universitetų jungtinės magistrantūros programose. UT taip Bolonijos procesą į savo mokymo ir bakalauro ir magistro studijas (3 + 2) sistemos studijų modulius organizacijos. Dėl doktorantūros studijų trukmė yra 4 metai. Akademiniai metai prasideda iš pradžių kasmet st rugsėjo.

Vietos

Tartu

University of Tartu

Address
Ülikooli 18
50090 Tartu, Tartu apskritis, Estija
Interneto svetainė
Telefonas
+372 737 5100

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos