Aldersgate University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Aldersgate kolegija - Airija filialas miesteliu istorinių 50 metų Aldersgate universitetas (AS), Filipinai.

Aldersgate kolegija buvo įkurta 1965 metais, registruojama ir akredituota pagal Filipinų vyriausybei pagal Komisijos aukštojo mokslo (ched), asociacijos krikščionių mokyklų, kolegijų ir universitetų, į akreditavimo agentūrų Filipinų Federacijos, Kanados tarybos technikai technologai, tarptautinė Association of Universities, Tarptautinė asociacija metodistų mokyklose, kolegijose ir universitetuose. Reitingas: 13th Filipinuose. Įtrauktos WHED [PUA]

Mūsų misija Universidad Aldersgate buvo įkurta siekiant vystyti priežasties galią, išlaisvinti žmones iš nežinojimo, vargas, ir beviltiškumo ir suteikti jiems pradėti savo kelionę socialinės ir ekonominės transformacijos ir dvasinio išganymo.

Mūsų vizija "21-ajame amžiuje universitetas keičia pasaulinio tinklo besimokančiuosius nušvitimą, vadovavimo ir žmonių tarnyboje".

Mūsų tikslai Pagal pirmiau misija ir vizija, siekiant:

Šviesti asmenis galvoti ir veikti, kaip etikos vadovus ir atsakingus piliečius pasaulio bendruomenei. Įdiegti kritinį ir novatorišką mąstymą, technologinę sklandumą, multi-kultūrinius įgūdžius ir atsakingą pilietiškumą per pasaulio bendruomenėje; Pristatyti prieinamas ir lanksčias, į besimokantįjį orientuotus, bendradarbiavimo ir multi-kultūrinius švietimo programas, naudojant Dabar Švietimo valdymo sistemų ir išteklių paramos mokymosi metodų, atitinkančių tarptautinius standartus kokybės švietimo, profesinio ia ir praktika. Siūlyti karjeros kelius ir migracijos kanalus per tarptautinių institucijų, profesinių gildijų ir akreditavimo agentūrų tinklą.

Vietos

Solano

Address
Aldersgate College, Inc.
Burgos St.

03702 Solano, Kagajano slėnis, Filipinai

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis