Miriam College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Miriam (anksčiau Maryknoll) College yra ne pelno, ne akcijų katalikų švietimo įstaiga, kuri pasiūlė programas jauniems moterims pagrindinio, tretinė, podiplominių ir suaugusiųjų švietimo lygių daugiau nei 85 metų. Įstaiga taip pat palaiko specializuotus centrus, atliekančius mokymo programų tobulinimo, mokslinių tyrimų, bendruomenės informavimo ir propagavimo ir socialinės plėtros, taiką skatinantį švietimą, aplinkos tyrimų ir moterų įgalinimo srityse. Kartu šie akademiniai kursai ir specialieji centrai dirba harmonijoje suvokti Miriam Kolegijos viziją, kaip premier švietimo įstaigos, Filipinai.

Mirjama kolegija Litų daug kartų studentų akademinės kompetencijos ir tarnavimo Dievui, bendruomenės ir tautos tradicijas. Mes didžiuojamės turinti kompetencijos, aprašymas, gerai suapvalinti, principines asmenis, kurie turi aiškų supratimą apie socialines-politines problemas iš karto, kurie yra motyvuoti dalyvauti tautos kūrimo ir jei su kieto kultūros pamatų. Būtent šiame kontekste, kad Miriam kolegija siekia rasti savo nišą moterų lyderių formavimo eksploatuoti.

Mūsų vizija

Mirjama College yra Premier Filipinų Katalikų Bažnyčios įstaiga mokymosi forma, kuri formuoja lyderių tarnybai, kuri sujungia kompetenciją rūpinasi, yra įsišaknijusi Filipino kultūros ir Azijos tradicijos, ir dar yra pasaulio piliečiai.

Mirjama kolegija, integruojant ugdymo darbą su tikėjimo gyvenime, kuria asmenims, ypač mergaičių ir jaunų moterų statyti Filipino tautą ir bendrai kūrėjai Dievo karalystę žemėje.

Mirjama Kolegija yra įsipareigojusi puikių akademinių programų suleidžiama su krikščioniškomis vertybėmis, stiprinti šiuolaikinėmis technologijomis ir praturtino nacionalines ir tarptautines sąsajas.

Galiausiai, Miriam kolegija įsipareigoja sukurti ir gyvenimo per mūsų mokyklos bendruomenės pačius pakeitimus Mes siekiame realizuoti visuomenėje.

Mūsų misija

Mirjama kolegija, kartu su šeimomis ir bendruomenės suteikia kokybę ir atitinkamą krikščionišką išsilavinimą, kuris rengia studentus tapti veiksminga lyderių, visą gyvenimą besimokantiems ir produktyvūs piliečiai.

Ji siūlo puikias programas bazinėmis, aukštojo mokslo, Doktorantas ir suaugusiųjų švietimo lygių per besimokantįjį orientuoto, vertės integruoti, mokslinių tyrimų pagrindu ir novatoriškų metodų.

Mūsų vertybės

TIESA

Mes tikime, kad žinių galia ir išlaisvinančią jėgą tiesos. Mes įsipareigojame sistemingai ir mokslo tiesos ieškojimo ir sąžiningumą bei atvirumą jo siekti. Mes atmetame visas apgaule, melą ir nesąžiningumo formas. Mes siekiame aukščiausios kokybės intelektinės ir akademinės produkcijos, tuo pačiu metu, kad mes pripažįstame ir vertė širdies išmintį.

TEISINGUMAS

Mes tikime, kad visi žmonės turėtų būti vienodai palaiminti, kurie bus atsakingi už ir mėgautis žinių kūrimo ir socialinės pažangos vaisius. Mes įsipareigojame visuomenėje, kurioje galia ir galimybė vienodai dalijamasi ir kur "plika apgaubti ir alkanas šeriami." Mes atsisakome bet kokios rūšies diskriminacija prieš bet kokio asmens ar bet kurios grupės. Mes tikime lyčių lygybe ir stengtis ir remti įvairiapusę ir tarpusavyje žmonių bendruomenės, kurioje tautų teisių, gerovės ir teisių suteikimas yra centralizuotai vertinami.

TAIKOS

Mes tikime, kad turime būti taikos-statybininkai. Mes taip pat manome, kad taika reiškia smurto nebuvimą, taip pat vertybių, požiūrių, elgesio ir gyvenimo būdą, remiantis ne smurto ir gerbiant pagrindines teises ir laisvę kiekvieno asmens buvimą. Mes atmesti smurtą kiekvienoje formoje ir kiekvienoje socialinės sąveikos ir visų institucijų. Mes esame įsipareigoję dirbti kūrybinių ir konstruktyvių būdų spręsti konfliktą ir puoselėti rūpestinga ir mylintis santykius tarp visų žmonių ir tarp žmonių ir kūrinijos poilsio.

Vientisumą KŪRYBOS

Mes tikime, kad Dievas mus pašaukė būti tvarkdariai visos kūrinijos ir kad gerovė ir laimė ateities kartoms gulima tvarus ir tinkamas sistemas ir procesus gamybos ir vartojimo. Mes atmetame sunaikinimą aplinkai ir atliekų gamtos išteklius. Mes įsipareigojame prižiūrėti žemę ir praktikuoti gyvenimo būdą, kuri išsaugo planetos nuo kurios priklauso visas gyvenimas sveikatą.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Humanitarinių mokslų magistras » Peržiūrėti Magistro studijų programas » Matyti Magistro diplomai » Matyti Verslo administravimo bakalauro studijos » Matyti Humanitarinių mokslų bakalauro studijos » Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos » Matyti Asocijuoti laipsniai »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

Dailės Magistras Migracijos Tyrimų

Su bendrabučiu Dieninės November 2018 Filipinai Kaunas

Migracijos studijų programa yra tarpdisciplininė programa, įsipareigojo kritinio tyrimo ir analizės šiuolaikinių problemų ir iššūkių migracija. [+]

Master of Arts migracijos studijų (darbas) / magistras migracijos studijų (ne darbas)

Migracijos studijų programa yra tarpdisciplininė programa, įsipareigojo kritinio tyrimo ir analizės šiuolaikinių problemų ir iššūkių migracija. Programa remiasi teorijos ir žinių iš įvairių socialinių mokslų disciplinų suprasti įvairialypei pobūdį migracijos, kaip socialinio proceso, kuris, inter-audžia su politikos, ekonomikos, kultūros, teisinės sistemos ir kitų socialinių jėgų, kad pažeisti žmonių, kertančių geografines sienas. Ypatingas dėmesys programoje yra kompleksinis tema lytį kaip esminis elementas migracijos procese. Baigusiems šį kursą tikimasi įgyti platesnę perspektyvą ir žinių apie migracijos pobūdžio kaip globalizacijos procesų, kurie socialinius, ekonominius ir politinius padarinius ir matmenys.... [-]


Dailės Magistras žmogiškųjų Išteklių Ir Plėtros

Su bendrabučiu Dieninės November 2018 Filipinai Kaunas

Dailės žmogiškųjų išteklių ir plėtros programos magistras yra darbas programa, skirta aprūpinti pakopos studentams su įgūdžių ir kompetencijų tapti visiškai veikianti žmogiškųjų išteklių žmones savo profesines pastangas. [+]

Dailės magistras žmogiškųjų išteklių ir technologijų plėtra (DARBAS Track)

Dailės žmogiškųjų išteklių ir plėtros programos magistras yra darbas programa, skirta aprūpinti pakopos studentams su įgūdžių ir kompetencijų tapti visiškai veikianti žmogiškųjų išteklių žmones savo profesines pastangas. Juo siekiama parengti juos tapti veiksmingų agentai socialinės transformacijos.

PAGRINDINIAI PATIEKALAI: (7 vnt)

HD 201 Raidos psichologija (3) HD 202 tyrimų metodai ir statistika (3) MCEV MC Etika ir vertybės (1)

PAGRINDINIAI PATIEKALAI: (18 vienetų)

VED 202 vertybių kūrimo procesas (3) HRVD 210 valdymas Žmogiškųjų išteklių organizacijos (3) HRVD 214 Organizacinė elgsena (3) HRVD 215 Organizaciniai pokyčiai (3) HRVD 217 mokymo programa dizainas ir grupė palengvinimas (3) HRVD 219 Pramonės psichologija (3) HRVD 220 Efektyvūs derybų įgūdžiai Žmogiškųjų išteklių (3) HRVD 221 Vadovavimo Finansai (3) HRVD 222 Darbuotojų ryšiai (3) HRVD 224 Tendencijos ir klausimai žmogiškųjų išteklių (3) HRVD 225 Seminaras Žmogiškųjų išteklių ir valdymo (3) HRVD 229 Karjera kūrimas ir valdymas (3) CE 218 Strateginis planavimas ir valdymas (3) ... [-]

Magistras

Master Of Arts / Meistras Tarptautinių Studijų

Su bendrabučiu Dieninės November 2018 Filipinai Kaunas

Studijų programa siekia gilinti į naujus pokyčius, kylančios sudėtingumo ir nuolatinių problemų, susijusių su globalizacija supratimą. [+]

Master of Arts / Meistras Tarptautinių studijų

Studijų programa siekia gilinti į naujus pokyčius, kylančios sudėtingumo ir nuolatinių problemų, susijusių su globalizacija supratimą, akcentuojant pasaulinės valdysenos, pražangą teorijos ir praktikos tarptautinių santykių ir vystymosi. Visos kurso tikslas yra parengti absolventus, kurie yra akademiškai ir techniškai parengtas, kad būtų pagalbininkų socialinės kaitos ir teisingesnį plėtros remiamo keletas pasaulinio regioninio vietos sąveikos perspektyvos.

Svarbiausi dalykai Teorinės perspektyvos ir problemos Tarptautinių studijų Žmogaus teisių ir humanitarinės teisės Tarptautinės taikos ir saugumo Mokslinių tyrimų metodai Tarptautinių ir plėtros studijų Plėtros teorijos ir strategijos MC Etika ir vertybės Pasaulinis valdymas: JT ir pilietinės visuomenės Migracija ir vystymasis Globalus Politinė ekonomika Naujojo regionalizmo Socialiniai judėjimai ir socialinės kaitos Lytis analizė plėtros Tarptautinė prekyba ir finansai Globalus klausimai Tarptautinė moterų žmogaus teisių Kūrybiškas ir Pokyčių lyderystė Intensyvus orientaciniai kursai Užsienio tarnybos pareigūnų "egzamino Išsami nagrinėjimas Darbo rašymas [-]

Meistras Strateginio žmogiškųjų Išteklių Valdymo

Su bendrabučiu Dieninės November 2018 Filipinai Kaunas

Strateginis žmogiškųjų išteklių valdymas yra anon-darbas programa skirta parengti pakopos studentams susidoroti su sunkumus ir iššūkius valdymo šiandienos darbo jėgos. [+]

Magistras Strateginis žmogiškųjų išteklių valdymas (ne DARBAS Track)

Strateginis žmogiškųjų išteklių valdymas yra anon-darbas programa skirta parengti pakopos studentams susidoroti su sunkumus ir iššūkius valdymo šiandienos darbo jėgos. Programos turinys suteikia išsamų vaizdą iš pagrindinių žmogiškųjų išteklių atsakomybės spręsti strateginius ir veiklos aspektus, rengimą ir vykdymą žmogiškųjų išteklių sistemas, gamina darbuotojų kompetencijas ir elgesį įmonė turi pasiekti savo strateginius tikslus; ir plėtoti organizacinių kultūrų, skatinti naujoves ir lankstumą.

Kursai apima tiek teorinius ir praktinius sumetimus, į profesinį tobulėjimą vyrų ir moterų žmogiškųjų išteklių srityje tokiose situacijose, verslo, pramonės, valdžios ir ne pelno organizacijų ir institucijų. ... [-]