Oficialus aprašymasVisi šalies aukščiausio lygio universitetai galėtų pasigirti kokybišku švietimu. Sillimanas nesiskiria. Tačiau, nors jis prisijungia prie prestižinių Filipinų universitetų, jis yra nuolankus dėl vietovės, kurioje natūrali aplinka papildo akademinį mokymą, dovana - viena iš savybių, kuri suteikia Sillimaną nuo kitų.

" Silliman" miestelio taškas, kuriame yra daugiau kaip 300 akacijų medžių, yra unikaliai įsimenamas tarp vaizdų į Cuernos de Negros kalnus jo fone ir Visayano jūroje jo fasado. 62 hektarų miestelio apylinkėse siūlomi žalumynų plytelės, kuriose palaikomi asmeniniai santykiai, skatinamas dvasinis maitinimas, iš naujo apibrėžta kokybiško studentų gyvenimo samprata.

Sillimano universitetas yra kultūrų ir religijų lydymo puodelis. Iš viso daugiau nei 9 000 gyventojų yra daugiau nei 300 tarptautinių studentų iš 23 skirtingų šalių. Jo priklausymas Jungtinėje Kristaus bažnyčioje Filipinuose kaip protestantų universitetas niekada nebuvo kliūtis naudotis religijos laisve. Dauguma Sillimano studentų yra Romos katalikai, o daugybė jų - musulmonai iš Mindanao.

Universitetas įsikūręs žavioje Dumaguete miestelyje, pavadintame " Švelnių žmonių miestas ", valandą kelio automobiliu iš Manilos ir keturias valandas kelio automobiliu iš Cebu. "Silliman" klesti mieste, kur restoranų juostelės, siūlančios gerą maistą, palei bulvarą ir kur tik studentų poreikiai yra tik akmens mesti. Siūlydama norimą "išėjimo į pensiją pabėgimo" aplinką, miestas neatsilieka nuo pažangos. Remdamiesi miesto "Universiteto miesto" koncepcija, galite rasti infrastruktūros plėtrą ir verslo idėjas.

Campus gyvenimas sukasi aplink devizą Via, Veritas, Vita (Kristaus keliu, Tiesa, Gyvenimas). Sillimano misija - plėtoti visą asmenį krikščioniškoje aplinkoje ir aplinkoje. Tikimasi, kad mokiniai pradės dirbti tarnyboje kitiems - dar vienas ženklas, išskiriantis Sillimaną iš kitų aukštojo mokslo institucijų.

Tai taip pat yra palankus gyvenamojo universiteto gyvenimas, kuris nustato Sillimano universitetą, be kitų pirmaujančių universitetų Filipinuose. 12 reguliarių ir kooperatinių bendrabučių namai namuose toli nuo Silliman studentų, atvykstančių iš Dumaguete. Bendrabutyje studentai priklauso šeimos nariams, kurie yra didesnės Silliman bendruomenės dalis. Šios bendruomenės jausmo padarinys yra "Sillimano dvasia" - asmeninio artumo, šilumos, draugystės ir susirūpinimo atmosfera.

Instituciniai skirtumai

Silliman yra viena iš atrinktų aukštojo mokslo institucijų šalyje, kurią Aukštojo mokslo komisija suteikė savarankiškai. Tos pačios vyriausybės agentūra taip pat paskyrė Silliman kaip slaugos ir mokytojų rengimo kompetencijos centrą, biologijos plėtros, informacinių technologijų švietimo ir apskaitos centrą.

Silliman, remdamasis Jungtinių Amerikos Valstijų tarptautinės plėtros agentūros , yra pakrančių išteklių valdymo kompetencijos centras . Jo bendruomeninė pakrančių išteklių valdymo programa įkvėpė Apo salos pripažinimą iš Dauin miesto, kaip vieną iš geriausių nardymo vietų pasaulyje.

Kaip ir kiti aukšti universitetai, "Silliman" akademines programas reguliariai vertina bet kurios iš trijų akreditavimo agentūrų: Filipinų akreditavimo mokyklų, kolegijų ir universitetų asociacijos, mokyklų, kolegijų ir universitetų akreditavimo agentūros, Inc. asociacijos ir Teologinio švietimo asociacijos Pietryčių Azija.

Ji palaiko ryšius su bendradarbiaujančiais moksliniais tyrimais ir fakulteto bei studentų mainų su Jungtinių Amerikos Valstijų ir Azijos universitetais, taip pat stipriai įsitraukusi į Jungtinę tarybą dėl krikščioniškojo aukštojo mokslo Azijoje (UBCHEA) ir tarptautinių plėtros organizacijų. Ilgiausiai veikiančios studentų mainų programos yra su trimis japonų universitetais: Tarptautiniu krikščionių universitetu, Ferris universitetu ir Šikoku Gakuinu universitetu.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

Silliman University

Studentai kryptys kūrybinio rašymo gali pasirinkti pateikti kūrybinis darbas (eilėraščius ar istorijas; pjesę ar romaną) kaip disertacija. ... [+]

Studentai kryptys kūrybinio rašymo gali pasirinkti pateikti kūrybinis darbas (eilėraščius ar istorijas; pjesę ar romaną) kaip disertacija. Didelė kritinė Įvadas į tokią darbe paprastai nereikia.

Išsami nagrinėjimas

Visi kandidatai į anglų MA su koncentracijos literatūros ir kūrybinio rašymo turi išlaikyti du egzaminus, kol jie stoti į tiriamąjį darbą. Vienas tyrimas yra grindžiamas skaitymo bendra visoms tokių programų sąrašą. Antrasis tyrimas yra koncentracijos srityje. Per anglų ir amerikiečių literatūros, šios lėšos gali būti pasirinkta:

Iš anglų literatūros pradžia Anglų literatūra Renesanso XVII amžiuje anglų ... [-]
Filipinai Dumaguete
Lapkritis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Silliman University

Psichologijos katedra siūlo magistro laipsnį menų Psichologijos pagrindinis pramonės / organizacinės psichologijos. Šia programa siekiama parengti specialistus, naudoti s ... [+]

Psichologijos katedra siūlo laipsnį Dailės magistras Psichologija pagrindinis pramonės / organizacinės psichologijos.

Šia programa siekiama parengti specialistus, naudoti savo žinias pagrindinio mokslo psichologijos savo darbą, ar pramonėje, mokyklos, vyriausybė, Bendrijos agentūrų, ar klinikinėje aplinkoje. Kursai organizuojami aplink teorijų ir principų žmogaus elgesio su apie vietos kultūrą ir praktinio taikymo dėmesio.

Bendras priėmimas bandymas Dozės ir interviu pareiškėjas yra atliekami. Mokymo ir darbo patirties yra papildomas privalumas. Bakalauro akademinės įgaliojimai yra vertinami.

Pareiškėjai turėtų turėti pirmiau vidutinius rodiklius atitinkamose bakalauro kursus.... [-]

Filipinai Dumaguete
Lapkritis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MSc

Silliman University

Aprėptis Išsami Egzaminai ... [+]

Aprėptis Išsami Egzaminai

Iš viso temų = 6

Elementai tyrimų Teorinis ir praktinis įvadas į organizuojamus tyrimus; teisingas metodas rinkti susijusius duomenis ir vertinimus rezultatus. Biologinis Okeanografija Biologinės sistemos ir procesai jūroje; nebūtų pakenkta jūrų ekosistemų struktūrą ir biologinis srauto energijos ir materijos pagal įvairius gamtos ir žmogaus sukeltų veiksnių; pagrindinis dėmesys skiriamas sistemų ekologija, synecology, gyventojų ekologijos, ir fiziologinė ekologijai. Fizinės okeanografijos Lyginamoji aprašymai ir fizinės dinamika vandenynų; teorijos energijos perdavimo ir gautų judesių, pavyzdžiui, srovių, ban... [-]
Filipinai Dumaguete
Lapkritis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Silliman University

Aprėptis bendrųjų Egzaminai: 6 temos ... [+]

Aprėptis Išsami Egzaminai:

Iš viso temų = 6

Ekosistemos Dėmesys sutelkiamas į įvairių ekosistemų, jų komponentų ir jų tarpusavio sąveikų, ypatingą dėmesį skiriant pakrantės ekosistemų Socialiniai-kultūriniai perspektyvos CRM Principai ir metodai CRM Elementai tyrimų Išnagrinėjus pagrindinius principus mokslinių tyrimų, įskaitant metodus, duomenų rinkimo, analizės ir pateikimo duomenų įvedimas Vienas iš pagrindinių dalykų Temos Viena tema iš Pasirenkamieji [-]
Filipinai Dumaguete
Lapkritis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Your Silliman Experience