Silliman University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Visa šalies geriausių universitetų būtų pasigirti siūlo kokybišką išsilavinimą. Silliman nesiskiria. Bet kol ji prisijungia prie prestižinių Filipinų universitetų gretas, jis nusižemino keletas vietą, bespeaks gamtinės aplinkos įgula akademinio mokymosi dovana - viena funkcija, kuri nustato Silliman išskiria iš kitų.

Punktyras su daugiau nei 300 akacijos medžių, Silliman miesteliu vienareikšmiškai apkabino tarp vaizdu į Cuernos de Negros kalnų fone ir Visajų jūros jos fasadas. 62 ha Campus siūlo lopai žali, kur asmeniniai santykiai yra puoselėjama, dvasinio peno palengvino, ir iš naujo apibrėžti kokybės studentiško gyvenimo koncepcija.

Silliman universitetas yra melting pot kultūrų ir religijų. Savo bendrą gyventojų daugiau nei 9000, daugiau nei 300 yra tarptautinių studentų iš 23 skirtingų šalių. Jos ryšių su Jungtinėmis Kristaus Bažnyčios Filipinuose protestantų universitetą niekada nebuvo kliūtis religinio laisve. Dauguma Silliman studentai katalikai ir nemažai yra musulmonai iš Mindanao.

Universitetas yra įsikūręs žavinga mieste Dumaguete, pavadintas "Miestas Švelnus Žmonės"Valanda kelio lėktuvu iš Manilos ir keturių valandų kelio laivu nuo Cebu. Silliman klesti miestas, kuriame iš restoranų, siūlančių gerą maistą palei Boulevard ir kur juostelė viskas studentas turi yra tik mesti akmenį. Didele prestižinį "pasitraukimas pabėgimas" aplinka, miestas nėra užmirštas pažangą. Čia galite rasti infrastruktūros pokyčius ir įmonėms ataugų remiant miesto "Universitetas miesto" koncepciją.

Su bendrabučiu gyvenimas sukasi aplink moto Via Veritas Vita (Kristaus yra Kelias, Tiesa, Gyvenimas). Tai Silliman misija sukurti visą asmenį per krikščionių kontekste ir švarios aplinkos. Studentai turėtų įdėti mokslus dirbti paslaugų kitiems - kitą ženklą, kad išsiskiria Silliman iš kitų aukštųjų mokyklų.

Jis taip pat yra palanki gyvenamųjų miesteliu gyvenimas, kuris nustato Silliman universitetas išskiria iš kitų pirmaujančių universitetų Filipinuose. Dėl 12 reguliariai ir kooperatiniai bendrabučių teikti namuose toli nuo namų Silliman studentų, kurie atvyksta ne iš Dumaguete. Bendrabutyje, studentai priklauso šeimai, iš didesnių Silliman bendruomenės dalis. Įvedus šį bendruomeniškumo yra "Silliman Dvasia", - asmeninių artumą, šilumą, draugystę ir susirūpinimą atmosfera.

Instituciniai Skirtumai

Silliman yra viena pasirinkite aukštojo mokslo institucijų šalyje suteiktas autonomijos statusas Komisijos aukštojo mokslo. Pati vyriausybė agentūra taip pat paskirta Silliman kaip kompetencijos centras Slaugos švietimo ir mokytojų rengimo ir centro plėtros biologijos, informacinių technologijų Švietimo ir apskaitos.

remiant JAV Tarptautinės plėtros agentūra, Silliman yra Kompetencijos centras pakrančių išteklių valdymas. Jo bendruomeninės pakrančių išteklių valdymas programa įkvėpė Apo Island pripažinimą nušluotų Dauin miesto kaip vienas iš geriausių nardymo vietų pasaulyje.

Tiesiog kaip ir kiti geriausių universitetų, Silliman akademinių programų atlikti reguliarų vertinimą trejus akreditavimo agentūrų: Filipinų akreditavimo asociacija mokyklų, kolegijų ir universitetų, mokyklų asociacija, kolegijose ir universitetuose, akreditavimo agentūra, Inc, ir teologijos studijų asociacijos Pietryčių Azijoje.

Ji teigia nuorodas bendrus mokslinius tyrimus ir dėstytojų ir studentų mainų universitetų Jungtinėse Valstijose ir Azijoje, ant tvirtų pažiūrų su Jungtinė taryba krikščionių aukštojo mokslo Azijoje (UBCHEA) ir tarptautinėms plėtros organizacijoms. Jos ilgiausiai veikia studentų mainų programos su trimis Japonijos universitetais: tarptautinė krikščioniškoji universitetas, Velnio universiteto ir Šikoku Gakuin universiteto.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Humanitarinių mokslų magistras » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti BScs » Matyti Humanitarinių mokslų bakalauro studijos » Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

Dailės Magistras Anglų Major Kūrybinio Rašymo

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų November 2018 Filipinai Dumaguete

Studentai kryptys kūrybinio rašymo gali pasirinkti pateikti kūrybinis darbas (eilėraščius ar istorijas; pjesę ar romaną) kaip disertacija. [+]

Studentai kryptys kūrybinio rašymo gali pasirinkti pateikti kūrybinis darbas (eilėraščius ar istorijas; pjesę ar romaną) kaip disertacija. Didelė kritinė Įvadas į tokią darbe paprastai nereikia.

Išsami nagrinėjimas

Visi kandidatai į anglų MA su koncentracijos literatūros ir kūrybinio rašymo turi išlaikyti du egzaminus, kol jie stoti į tiriamąjį darbą. Vienas tyrimas yra grindžiamas skaitymo bendra visoms tokių programų sąrašą. Antrasis tyrimas yra koncentracijos srityje. Per anglų ir amerikiečių literatūros, šios lėšos gali būti pasirinkta:

Iš anglų literatūros pradžia Anglų literatūra Renesanso XVII amžiuje anglų literatūra XVIII amžiuje anglų literatūra XIX amžiaus anglų literatūros Amerikos Literatūra 1900 Anglų ir amerikiečių literatūra XX amžiaus [-]

Dailės Magistras Psichologijos Pagrindinis Pramonės / Organizacinės Psichologijos

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų November 2018 Filipinai Dumaguete

Psichologijos katedra siūlo magistro laipsnį menų Psichologijos pagrindinis pramonės / organizacinės psichologijos. Šia programa siekiama parengti specialistus, naudoti savo žinias pagrindinio mokslo psichologijos savo darbą, ar pramonėje, mokyklos, vyriausybė, Bendrijos agentūrų, ar klinikinėje aplinkoje. [+]

Psichologijos katedra siūlo laipsnį Dailės magistras Psichologija pagrindinis pramonės / organizacinės psichologijos.

Šia programa siekiama parengti specialistus, naudoti savo žinias pagrindinio mokslo psichologijos savo darbą, ar pramonėje, mokyklos, vyriausybė, Bendrijos agentūrų, ar klinikinėje aplinkoje. Kursai organizuojami aplink teorijų ir principų žmogaus elgesio su apie vietos kultūrą ir praktinio taikymo dėmesio.

Bendras priėmimas bandymas Dozės ir interviu pareiškėjas yra atliekami. Mokymo ir darbo patirties yra papildomas privalumas. Bakalauro akademinės įgaliojimai yra vertinami.

Pareiškėjai turėtų turėti pirmiau vidutinius rodiklius atitinkamose bakalauro kursus.... [-]


MSc

Magistro Jūrų Biologijos

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų November 2018 Filipinai Dumaguete

Aprėptis Išsami Egzaminai [+]

Aprėptis Išsami Egzaminai

Iš viso temų = 6

Elementai tyrimų Teorinis ir praktinis įvadas į organizuojamus tyrimus; teisingas metodas rinkti susijusius duomenis ir vertinimus rezultatus. Biologinis Okeanografija Biologinės sistemos ir procesai jūroje; nebūtų pakenkta jūrų ekosistemų struktūrą ir biologinis srauto energijos ir materijos pagal įvairius gamtos ir žmogaus sukeltų veiksnių; pagrindinis dėmesys skiriamas sistemų ekologija, synecology, gyventojų ekologijos, ir fiziologinė ekologijai. Fizinės okeanografijos Lyginamoji aprašymai ir fizinės dinamika vandenynų; teorijos energijos perdavimo ir gautų judesių, pavyzdžiui, srovių, bangų, potvynių ir; Instrumentuotė į okeanografijos tyrimams. Biologinis Okeanografija Sistematika ir evoliucija Anatomija ir fiziologija jūrų gyvūnų ar anatomijos ir fiziologijos jūrų augalai [-]

Master Of Science Pakrančių Išteklių Valdymo

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų November 2018 Filipinai Dumaguete

Aprėptis bendrųjų Egzaminai: 6 temos [+]

Aprėptis Išsami Egzaminai:

Iš viso temų = 6

Ekosistemos Dėmesys sutelkiamas į įvairių ekosistemų, jų komponentų ir jų tarpusavio sąveikų, ypatingą dėmesį skiriant pakrantės ekosistemų Socialiniai-kultūriniai perspektyvos CRM Principai ir metodai CRM Elementai tyrimų Išnagrinėjus pagrindinius principus mokslinių tyrimų, įskaitant metodus, duomenų rinkimo, analizės ir pateikimo duomenų įvedimas Vienas iš pagrindinių dalykų Temos Viena tema iš Pasirenkamieji [-]

Vaizdo įrašai

Your Silliman Experience

Kontaktai
Vietos adresas
Hibbard Avenue
Dumaguete, 6200 PH