Akrofi-Christaller Institute Of Theology, Mission And Culture

Įvadas

Oficialus aprašymas

Akrofi-Christaller teologijos institutas, misija ir kultūra, Įsteigta presbiterionų bažnyčia Ganos mokslinio stiliaus institucija tarnauti platesnį krikščionišką bendruomenę Ganos ir Afrikoje. Institutas yra akredituota Nacionalinio akreditacijos tarybos Švietimo ir mokslo ministerija (Gana), kaip antrosios pakopos mokslinių tyrimų įstaiga, su Prezidento chartijos teikti savo laipsnių.

Graduate Management Admission Test arba Akrofi-Christaller teologijos institutas, misija ir kultūra yra antrosios pakopos mokymo ir tyrimų institutas visiškai akredituota Nacionalinio akreditacijos tarybos Švietimo ir mokslo ministerijos, kaip aukštojo mokslo įstaigos su Prezidento chartijos teikti savo laipsnių. Tai mokslinių tyrimų universitetų skatinti Afrikos inovacijas ir kompetenciją ir skirta tyrimo ir dokumentacijos krikščioniškosios istorijos, mąstymo ir gyvenimo Ganos ir Afrikoje, kaip visumą, atsižvelgiant į jų Afrikos nustatymo ir pasaulio krikščionybės. ACI siekia stiprinti krikščioniškojo liudijimo šiuolaikinėje Afrikos ir pasaulio kontekste per krikščionių stipendiją.

ACI

Pavadinta po dviejų pastarųjų didžiųjų mokslininkų LSN kalba ir pirmųjų veikėjų kultūros liudytojas iš Ganos bažnyčia, Clement Anderson Akrofi ir Johannes Gottlieb ChristallerThe Akrofi-Christaller teologijos institutas, misija ir kultūra (ACI) (anksčiau Akrofi-Christaller memorialinis centras Mission mokslinių tyrimų ir taikomosios teologijos ACMC) siekia būti sakas Bažnyčios misija ir susiduria su visuomenės ir kultūros Ganos , Afrikoje ir kitose pasaulio šalyse.

Institutas stovi tradicija, kuri sujungia pamaldumą, kūrybiškumą ir akademinę kompetenciją liudytojo į iš Ganos ir visoje Afrikoje Evangelijos plitimui.

Tai buvo mokymo tikroje istorinėje Akropong seminarijoje, kurio pastatai (Bazelio House Akropong-Akuapem), pastatytame 1840 ir 1860, tačiau renovuotas 1992 metais, ir išplėstas 1996-1998 bruožas, institutas dabar užima.

Institutas turi modernią ir gerai prižiūrimi gyvenamųjų ir viešojo maitinimo paslaugos, didelius ir up-to-data specialistas biblioteka ir paskaita ir studijų įranga istoriniame aplinkoje, kur klausimai Evangelijos ir kultūros yra per dieną į dieną rūpestis.

40 darbuotojai siekia modelio krikščionišką bendruomenę, susitikti kasdien garbinti kaip akademinių ir pastoracinės veiklos akompanimentu.

Institutas buvo oficialiai įkurta 1987 metais kaip nepriklausoma institucija, akcinę bendrovę garantija ir įregistruota pagal Įmonių kodeksą kaip labdarai.

Teisinės ir administracinės struktūros instituto buvo sukurta siekiant sukurti instituciją, kuri būtų tvari, finansiškai self-supporting ir pakankamai atvira, taip pat tarnauti platesnės krikščionių ir akademinių bendruomenių poreikius.

Vizija

Būti tempas nustatymo akademinės ir pastoracinis institucija, mokymai krikščionių darbuotojus ir vadovus efektyviai misijoje Afrikos kontekste.

Misija

Institutas siekia: 1. Parengti mokymo programas, kurios suteikia tinkamas priemones dėl rimtų ir kūrybinio mokslinių tyrimų Afrikos krikščionybės ir Afrikos indėlį į pasaulio krikščionybės, taip pat pasiūlyti naujų galimybių prasmingai ir atitinkamos teologinės mokslinių tyrimų ir paskelbimą.

  1. Patiekti platesnį krikščionišką bendruomenę Ganos, Afrikos ir pasaulio mastu, sutelkdama mokslinių tyrimų ir mokymo klausimais krikščioniškosios misijos Afrikos kontekste, siekiant efektyviau padėti krikščionių bendruomenės Afrikoje geriau suprasti savo užduotį ir liudyti Karalystės Dievo Afrikoje ir visame pasaulyje.
ACI Gana

Mūsų tikslai

I priedą. Teikti mokymo misija mokslinių tyrimų metodus, įrašymo vietos istorijos, kontekstualizacija ir kitų atitinkamų dalykų tiems, kurie domisi ir užsiima situacijose misijos, Evangelijos ir socialinės-politinės ir kultūrinės transformacijos.

II. Bendradarbiauti su kitomis akademinėmis, bažnyčia ir misijos institucijų, agentūrų ir departamentų ir už jos ribų Gana, susijusių su identifikavimo svarbius missiological klausimus dėl studijų, mokslinių tyrimų ir dokumentacijos ir mokymo veiksmų misija.

iii. Siekiant palengvinti tyrimą ir tęstinį švietimą ministrų ir kitų bažnytinių personalo, studentų ir mokslininkų misija susijusių dalykų iš tiek ir už jos ribų Ganos.

IV. Norėdami surinkti reikiamą literatūrą, dokumentus ir informaciją, teologinės refleksijos dėl Bažnyčios gyvenime ir misijoje, kurti biblioteka, mikroformų ir kompiuterinės įrangos, skleisti idėjas ir informaciją per audio-vizualizacijomis, leidinių ir žurnalo.

prieš. Išlaikyti bendruomenės gyvenimą pažymėtą Christian garbinimo ir atsidavimo į krikščionių misija ir paslaugų.

VI. Būti kiek įmanoma gyvą laboratorijoje misiją ir bendradarbiauti su kitų institucijų, įstaigų, centrų ir komitetų, tiek ir už jos ribų, Gana, užsiima svarstymų ir veiksmų Bažnyčios misijos, per tarpusavio

Vietos

Akropong

Address
P.O. Box 76
Akropong-Akuapem

Akropong, Rytų regionas, Gana

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: