Oficialus aprašymas

MŪSŲ VIZIJA PAREIŠKIMAS

Krikščionių Paslaugų universiteto koledžo tikslas: Būti pirmos klasės evangelikų krikščionių universitetas, kuris skatina žinių apie Kristų vyrų ir moterų, turinčių moralinio dorumo akademinės kompetencijos ir aistros mokymo tarnauti ir transformuoti visuomenę.

Pirma klasė: University College siekiama suteikti pirmos klasės mokymas, puikias sąlygas ir apskritai gerų Outlook "- aplinką; tai yra, iš pradžių viskas.

Evangelikų Krikščionių universitetas: Norime pasakyti, University College pranašauja gerą naujieną apie Jėzų Kristų ir tiki istorinių doktrinų krikščionių tikėjimą.

Moralinis doros: Atlikti remiantis krikščioniškosios moralės ir gyvenimo būdo, kuris rodo nuoseklų į Dievo Žodį ir teisinės valstybės principais.

Akademinės kompetencijos: Profesionaliai ir akademiškai kompetentinga ir gebėjimas taikyti žinias sprendžiant ar tvarkymo šiuolaikinius klausimus, susijusius bažnyčią ir visuomenę.

Aistra Patiekite: Tarnauti su dideliu užsidegimu ir entuziazmu.

MŪSŲ MISIJA

Krikščionių Paslaugų universiteto koledžas yra akademinio kompetencijos centras mokymo, mokslinių tyrimų ir paslaugų teologijos, taikomųjų mokslų ir humanitarinių evangelikas ir garsas etikos aplinką.

Trumpa istorija

Kolegija prasidėjo kaip dviejų vizijų susijungimo 1974 m. Iš Ganos krikščionių grupė turėjo AN interdenominational, evangelikų institucijos aukšto akademinio lygio, kuris būtų apmokyti vyrų ir moterų visų krikščionių ministerijos tipų viziją.

Antroji grupė, kurią sudaro emigrantų misionierius, kuris turėjo institucijos viziją mokyti darbuotojus iš nusistovėjusios bažnyčios pietinėje Ganos už trauka į šiaurės Ganos ir kaimyninėse šalyse, kur Bažnyčia buvo santykinai labai mažas. Evangelikų krikščionybė Gana 1960-ųjų pabaigoje ir 1970-aisiais buvo būdinga, be kita ko, intymus sąveikos ir bendradarbiavimo ir nyksta denominacinio, misijos ir grupinių skirtumų. Visame pasaulyje Evangelizacija Kristui (WEC), kuriame buvo vienas iš misionierių grupių antrosios grupės misionierių, įgijo turtą Kumasi, dėl kurių jie buvo pastatyti keturi gyvenamieji namai ir radijo studija su planais statyti didelį pastatą tarnauti kaip iš mokymo kolegijoje pradžia. Netrukus du vizijos sujungti.

1974 spalio mėn pirmieji gyvenamieji klasės pradėjo keturių studentų ir Kolegijos augo jėga ir tapo evangelikų krikščionių universiteto koledžas.

Mūsų vertybės

Krikščionių Paslaugų universiteto koledžas puoselėja ir palaiko šias pagrindines vertybes, kurios, jos manymu, kaip centrinė ir pagrindinio institucijai. Jie yra:

  • Jėzaus Kristaus šviesybė.
  • Vientisumas
  • Sunkus darbas
  • Geras Stewardship Išteklių
  • Savitarpio pagalbos ir priežiūros

Mes teikiame geriausius įrenginius studentams:

CSUC vietose jums akademiniu palankią aplinką, kad yra tiek dvasiškai praturtinanti ir socialiai pasitenkinimą. Mūsų išsami ir novatoriškas požiūris į švietimą ir mokslinius tyrimus padės prisidėti prie jūsų sėkmės ateityje ir įkvėpti jums realizuoti visą savo potencialą kaip verslo ir technologijų išminties lyderių.

Priėmimo skyrius yra čia, kad padėtų jums per taikymo procesą ir padėti jums rasti savo namuose CSUC. Mūsų šeima visada plečiasi ir mes laukiame naujų studentų krikščionių Service University College, CSUC.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

Christian Service University College

Laikantis CSUC strateginių tikslų ir nacionalinio reikia kvalifikuotų ir nusimanantys specialistai, iš magistro programos tikslas yra plėtoti specialistų, kurie etikos ir ... [+]

Apžvalga

Laikantis CSUC strateginių tikslų ir nacionalinio reikia kvalifikuotų ir nusimanantys specialistai, iš magistro programos tikslas yra plėtoti specialistų, kurie etikos ir turi integruotą žinių apie apskaitos ir finansų, reikalingą valdymo ir tvaraus našumo šiuolaikinių įmonių ir organizacijų ,

Programos tikslai

Šio magistro tikslai. Apskaita ir finansai programa yra:

Suteikti absolventams su garsu žinių šiuolaikinių apskaitos ir finansų praktikos ir modelių efektyviai ir etiškai valdymo organizacijomis. Norėdami padidinti absolventų supratimas empirinių modelių, teorijų ir pagrindines sąvokas apskaitos ir finansų programos. Plėtoti problemų sprendimo ir analitinių įgūdžių absolventų, reikalingų verslui / Finansinės analizės ir tyrimų apskaitos ir finansų. Išplėsti žinių bazę studentams integruoto apskaitos ir finansų; tokiu būdu suteikiant magistrantūros. Apskaita ir finansai pereiti papildomos naudos daugiau kursų išimtimis profesinių organizacijų programas. Priėmimo sąlygos ... [-]
Gana Kumasi
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Christian Service University College

Krikščionių Paslaugų universiteto koledžas yra akivaizdus pasirinkimas vyresniųjų valdymo personalo vadovų pareigas, kurie svarsto atnaujinti save monitoringo ir vertinim ... [+]

Krikščionių Paslaugų universiteto koledžas yra akivaizdus pasirinkimas vyresniųjų valdymo personalo vadovų pareigas, kurie svarsto atnaujinti save monitoringo ir vertinimo srityje. elitas Master Of Science studijų programos monitoringo ir vertinimo (M & E) yra pirmasis tokio pobūdžio turi būti pradėta bet universitete per Vakarų Afrikos regione.

Pagal Planavimo ir plėtros CSUC p Paul Kitson B. Asamoah departamento vadovo, su vis Ganos priklausomybė nuo tarptautinių institucijų ir agentūromis donorėmis už lėšų ir kitų formų paramos varyti plėtros planus, programas ir projektus, yra poreikis mokyti aukšto kalibro profesionalai tuo Doktorantas lygio stebėsenai ir vertinimui. "Nuodugnius žinios stebėsenai ir vertinimui yra nepakankama ir bitais. Tai nėra išsamus. Ir kai organizacijos turi personalą su išsamių žinių ir įgūdžių M & E, jie dažnai išleidžia tūkstančius dolerių siųsti juos į užsienį mokomi, "sakė p Asamoah. "Iš CSUC prezidentas prof Sam Afrane iniciatyva pareikšti šią programą į jūsų slenksčio yra pagirtina ir tampa geriau ir labiau ekonomiškai veiksmingas būdas gauti kokybišką išsilavinimą ir mokymą M & E", pridūrė p Asamoah. Programa, kuri turi tiek teorinius ir praktinius komponentus, yra rankas su 12 mėnesių intensyvių kursinį darbą ir mokslinių tyrimų komponentų, taip pat papildomi treji mėnesiai disertaciją. Programa skirta pareigūnai iš įvairių ministerijų, departamentų, didmiesčių, savivaldybių ir apylinkių mazgai. Ji taip pat skirta žiniasklaidos organizacijas, vietos ir užsienio nevyriausybines organizacijas. Už jaunas absolventas ieško taikyti, jie reikalauja mažiausiai dvejus metus darbo patirties išimtinę nacionalinės tarnybos. Apibendrinant, CSUC anketa M & E laipsnis yra programa, kurios laikas atėjo tiek Ganos ir kitų šalių Vakarų Afrikos regione. Suinteresuotų pareiškėjų, ypač... [-]
Gana Kumasi
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

School Video 1

School Video 2