Oficialus aprašymas

Apie UG

Iš Ganos universiteto vizija yra sukurti pasaulinės klasės žmogiškųjų išteklių ir pajėgumų, kad atitiktų nacionalinius vystymosi poreikius ir pasaulines problemas per kokybės mokymo, mokymosi, mokslinių tyrimų ir žinių sklaida. Įkurta 1948 kaip universiteto koledžo Gold Coast, institucija buvo įgaliota teikti ir skatinti universitetų mokymąsi, švietimą ir mokslinius tyrimus. Jis tapo universiteto koledžo Gana apie Ganos nepriklausomybės pasiekimo kovas 1957. Tačiau, Parlamento įstatymą 1961 m spalio 1 d universiteto koledžo Gana pasiekti suverenią universitetinį statusą institucijai sudaryti savo mokslo laipsnių. Tai seniausia ir didžiausia iš šešių valstybinių universitetų Gana. Su dabartinius studentus daugiau nei 36.000, iš kurių apie 1100 yra tarptautinių studentų, iš Ganos operacijų universitetas reglamentuoja aukščiausio lygio vientisumą, etinių standartų, atvirumo ir sąžiningumo, ir yra paremta veiklos orientuotos atlygio atpažinimo sistema. Tai akademinės kompetencijos centras pripažintas visame pasaulyje dėl savo dėstytojų ir studentų organizacijos kompetencijos bei profesinės sėkmės savo absolventų. Ji išugdė daugiau nei 50.000 absolventų, kurie daro įmokas Gana plėtrai, taip pat tarptautiniu lygiu.

Miesteliai Universiteto skiriamasis specializuotas mokymas ir impactful tyrimai atliekami per tris universiteto bendruomenės - Legon Campus, Korle Bu Campus ir Accra City Campus.

Legon apgyvendinimu: Legon Campus yra už maždaug 13 km į šiaurės rytus nuo Akra, Gana kapitalą. Tai kur dauguma universiteto mokymo ir mokslinių tyrimų yra atliekami. Legon apgyvendinimu taip pat veikia centrinę administraciją Universiteto.

Yra 16 on-campus gyvenamosios patalpos studentams. Priimtas doktorantai tradiciškai siūlo apgyvendinimą bendro k VALCO Patikos fondo Hostel. Tačiau studentai turi galimybę gyventi bet kurioje kitoje nakvynės miesteliu, ar off-kampusie, jei jie to nori.

Nuo 2014/2015 mokslo metais universitete bus įgyvendinti kolegialus sistemą, kuri, be kita ko, bus gerinti savo administravimo ir veiklos Universiteto efektyvumą. Bus įsteigta keturis kolegijas; kolegijos sveikatos mokslų kolegijos Humanitarinių mokslų kolegija fundamentaliųjų ir taikomųjų mokslų ir švietimo koledžo. Trys iš šių keturių kolegijų bus įsikūręs ant Legon Campus. Ganos universitetas siūlo daugiau kaip 90 bakalauro ir 150 studijų programas įvairiose srityse, meno, socialinių mokslų, verslo, fizinių ir biologinių mokslų, medicinos, stomatologijos, giminingų sveikatos mokslų, žemės ūkio, inžinerinių mokslų ir teisės. Specialios programos yra siūlomi Vaizduojamasis menas, Afrikos studijų ir tarptautinių reikalų.

Korle-Bu apgyvendinimu: Korle-Bu apgyvendinimu, vadovaujama Provost, namų sveikatos mokslų kuri sudaryta iš medicinos mokyklos koledžą, stomatologijos mokyklos, visuomenės sveikatos mokykla ir Noguchi memorialinis institutas medicininių tyrimų, sąjungininkų sveikatos mokslų mokyklos ir Slaugos mokykla.

Accra City Campus: Accra City Campus yra naujas pavadinimas restruktūrizuojamai išorės studijų centras Ganos universiteto veikusioje į Akra Darbuotojų koledže. Jis įsikūręs į Akra, Gana sostinės širdyje.

Galimybes užsienio studentams

• Studentai iš VAVEB paregionis skirti ypatingą nuolaidą už mokslą iki 50% o studentai iš kitų Afrikos šalys gauna specialią nuolaidą už mokslą iki 30%.

• universitetas yra gerai įžuvinti su švietimo įstaigose, pavyzdžiui, bibliotekų, skaityklų, Wi-Fi karštieji, kompiuterių laboratorijose ir daug daugiau • Platus programų, prieinamų • Tarpkultūrinis panardinimo - daugiau nei 70 tautybių kasmet pateikia • Office skirta valdymas Tarptautinių programų ir gerovės tarptautinių studentų • Įspūdingos patirtinio mokymosi galimybes • Labai saugi miesteliu

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

University of Ghana

Suderinti savo įgaliojimus, Komunikacijos studijų mokykla siūlo 15 mėnesių MA komunikacijos studijų ir dvejų metų M. Phil. Komunikacijos studijų. Abu ... [+]

Suderinti savo įgaliojimus, Komunikacijos studijų mokykla siūlo 15 mėnesių MA komunikacijos studijų ir dvejų metų M. Phil. Komunikacijos studijų. Abiejų studijų programos turi kaip pagrindinius kursus teorinius taip pat profesijos pagrindu kursus.

Priėmimo sąlygos

Pirmojo laipsnio iš gerbiamų universitete iš antros klasės mažesnį ar neįvykdyti įrašų iš mokyklos diplomą ryšių studijų programoje. Atrankos proceso kandidatams pateikus prašymą mokyklos sudaro stojamieji egzaminai ir interviu.

Kurso trukmė: 15 mėnesių

Reikalavimai baigimo (kredito valandos)

Kursinis darbas: 28 Projekto / Disertacija: 12 Seminaras: 3 Stažuotė (d... [-]
Gana Akra
Rugsėjis 2020
Dieninės
15 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Ghana

Institutas siūlo kursus studijų padedančią MA, M. Phil ir Kandidatas gyventojų tyrimų sudarymo. Kandidatai į magistro programos privalo turėti gerą pagyrimu laipsnis nuo ... [+]

PATEKIMO REIKALAVIMAI

Institutas siūlo kursus studijų padedančią MA, M. Phil ir Kandidatas gyventojų tyrimų sudarymo.

Kandidatai į magistro programos privalo turėti gerą pagyrimu laipsnis nuo patvirtinto universiteto socialinių arba gamtos mokslų, statistikos, matematikos ir geografijos.

Kurso struktūra ir vieneto REIKALAVIMAI 12 mėnesių MA (gyventojų studijos) PROGRAMA SANTRAUKA KREDITŲ

Kursinis darbas - 28 kreditų Seminaras - 3 kreditai Disertacija - 12 kreditai Iš viso - 43 kreditai

Pagrindiniai kursai ir Kreditai

POP 600 Disertacija 12 POT 601 Šaltiniai ir vertinimas demografiniai duomenys 2 POP 602 Pagrindinis Gyventojų analizė 3 II POP 603 Gyventojų teorijos ir plėtros 2 POP 604 Gyventojų politika ir programos 2 POP 605 Pagrindinis Gyventojų analizė 3 I POT 606 Gyventojų Kintamieji ir plėtros planavimas 2 POP 607 Gyventojų dinamika 2 POP 608 Socialinė demografija 2 POP 609 būdai gyventojų vertinimų ir prognozių 2 POP 610 Seminaras 3 POPS 611 socialinių tyrimų metodai ir statistiniais metodais 2 POP 612 Išplėstinė Gyventojų analizė 2 ... [-]
Gana Akra
Rugsėjis 2020
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Ghana

Programa yra atvira visiems kandidatams, kurių gerų pirmojo laipsnio (ty bent antros klasės mažesnis skaidymo) į bet kurį atitinkamą socialinę ir gamtos mokslų, tačiau pa ... [+]

PRIĖMIMO REIKALAVIMAI

MA Migracijos tyrimai

Programa yra atvira visiems kandidatams, kurių gerų pirmojo laipsnio (ty bent antros klasės mažesnis skyrius) bet atitinkamos socialinės ir gamtos mokslų, tačiau pareiškėjai bus reikalaujama imtis nustatytų kursų, priklausomai nuo jų patirties ir ankstesnių studijų kursus.

M. Phil Migracijos tyrimai

Pareiškėjai, kurie jau turi magistro migracijos studijų ar kito susijusio dalyko srityje iš kito universiteto, gali būti svarstomiems dėl priėmimo į M. Phil programos tiesiogiai.

Kandidatai, kurie gauna vidutinės klasės B ar didesnė magistro lygiu, gali būti svarstoma galimybė atnaujinti į M. Phil programą.... [-]

Gana Akra
Rugsėjis 2020
Dieninės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Ghana

Visi studentai pirmiausia bus įtraukti į magistro programą. Priėmimo reikalavimai apims gerą pirmąjį laipsnį bet kuriuo klausimu, o minimalus darbo patirties 2 metus joki ... [+]

PRIĖMIMO REIKALAVIMAI

Visi studentai pirmiausia bus įtraukti į magistro programą. Priėmimo reikalavimai apims gerą pirmąjį laipsnį bet kuriuo klausimu, o minimalus darbo patirties 2 metus jokiu plėtros planavimo susijusios institucijos. Norėdami būti įtraukti į M. Phil programą, kandidatai turi būti sėkmingai baigę magistro programą bent vidutinę klasę B + ir turi rodyti tinkamą mokslinių tyrimų Patirtis / potencialą. Abiem atvejais, interviu bus atliekamas atvykti į galutines atrankas.

TRUKMĖ PROGRAMŲ

MA programa truks 12 mėnesius kiekvienais metais, ir M. Phil programa veiks dar 12 mėnesių po magistro programos.

Baigimo reikalavimai... [-]

Gana Akra
Rugsėjis 2020
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Ghana

Studijų programa ir Afrikos studijų siekiama skatinti kritinį mąstymą tarp studentų ir aprūpinti juos ištekliais, priemonėmis ir metodais sustiprinto įvertinti ir suprast ... [+]

Studijų programa ir Afrikos studijų siekiama skatinti kritinį mąstymą tarp studentų ir aprūpinti juos ištekliais, priemonėmis ir metodais sustiprinto įvertinti ir suprasti klausimais, susijusiais su Afrikos kultūrų ir visuomenių ir jų plėtrą, ir kad būtų galima inicijuoti ir elgesys tyrimų įvairiose srityse Afrikos studijų.

Visi mokiniai yra įtraukti į MA pagrindu ir tiems, kurie tobulėti Pirmieji metai kursinį darbą tęsti M. Phil studentų.

MA ir M. Phil studentai siūlo tuos pačius mokymo kursus su seminaro II (AFST 650), kuri siūlo M. Phil studentų antraisiais metais išimties.

MA Afrikos studijų

Kursinis darbas Seminaras Disertacija ... [-]
Gana Akra
Rugsėjis 2020
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Ghana

Už šį laipsnį kursai apima 12 mėnesių nuo registracijos datos. Studentai privalo imtis keturių kursų, kurių kiekvienas vykdo 3 kreditus kiekvienoje iš dviejų semestrų min ... [+]

MA kursas TARPTAUTINIŲ SANTYKIŲ

Trukmė: Programa yra pilna laiko per 2 semestrus laikotarpį (12 mėnesių)

Patekimo į rinką reikalavimai: gerų pirmojo laipsnio. Būtų pateikti atrankos interviu kandidatus.

Kursai

Už šį laipsnį kursai apima 12 mėnesių nuo registracijos datos. Studentai privalo imtis keturių kursų, kurių kiekvienas vykdo 3 kreditus kiekvienoje iš dviejų semestrų minimumą. Studentai taip pat pasiūlė dvidešimt savaičių kursą tyrimų metodologijos.

Neakivaizdinių studijų studentų paims kursą per 24 mėnesių nuo įregistravimo dienos.

Pagrindiniai kursai

INTA 601 Tarptautinių santykių 3 INTA 641 Tarptautinė teisė 3 INTA 661 tarptautiniai ekonominiai santykiai 3 ... [-]
Gana Akra
Rugsėjis 2020
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Ghana

Už šį laipsnį kursai apima 12 mėnesių nuo registracijos datos. Studentai privalo imtis keturių kursų, kurių kiekvienas vykdo 3 kreditus kiekvienoje iš dviejų semestrų min ... [+]

MA kursas TARPTAUTINIŲ SANTYKIŲ

Trukmė: Programa yra visą darbo laiką per 2 semestrus (12 mėnesių) laikotarpį

Patekimo į rinką reikalavimai: gerų pirmojo laipsnio. Būtų pateikti atrankos interviu kandidatai.

Kursai

Už šį laipsnį kursai apima 12 mėnesių nuo registracijos datos. Studentai privalo imtis keturių kursų, kurių kiekvienas vykdo 3 kreditus kiekvienoje iš dviejų semestrų minimumą. Studentai taip pat pasiūlė dvidešimt savaičių kursą tyrimų metodologijos. Neakivaizdinių studijų studentų paims kursą per 24 mėnesių nuo įregistravimo dienos.

M. Phil KURSAS TARPTAUTINIAI SANTYKIAI

M. Phil laipsnis tarptautinių reikalų reikia dvejų akademinių metų studijos, kurių metu kandidatai imtis bent keturis kursus. Dėl neakivaizdinių studijų studentų, tačiau, M. Phil programa trunka keturis akademinius metus arba ilgiau kaip per aštuonias iš eilės semestrus. M. Phil kandidatai privalo imtis INTA 610, mokslinių tyrimų metodologiją ir INTA 620 Taikomoji Lauko metodai, 5 pagrindinius kursus, be dviejų pasirenkant mažiausiai pirmąjį semestrą. Per antrąjį pusmetį, studentai privalo imtis keturių pasirenkant tarp INTA 604 ir viešosios politikos analizė Politikos mokslų katedros.... [-]

Gana Akra
Rugsėjis 2020
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Ghana

EMM programa Gana siekiama stiprinti institucinius ir žmogaus gebėjimus Ekonomikos departamento Ganos universiteto pasiūlyti absolventas lygio mokymą ekonominės politikos ... [+]

EMM programa Gana siekiama stiprinti institucinius ir žmogaus gebėjimus Ekonomikos departamento Ganos universiteto pasiūlyti absolventas lygio mokymą ekonominės politikos valdymo (EPM), vidurio karjeros politikos patarėjų. Mokymas visų pirma tikimasi pagerinti ir padidinti viešojo sektoriaus politikos analitikų ir ekonominių vadovų Gana ir angliškai kalbančiose šalyse, Vakarų Afrikoje efektyvumą. Tam tikru laipsniu, nevyriausybinės organizacijos (NVO) ir privatūs asmenys taip pat turi teisę vykdyti programą. Remiantis poreikių įvertinimui, gali būti pasiūlyta nedaug pareiškėjų ne angliškai kalbančiose Vakarų Afrikoje priėmimą.

Programa yra siūloma dviejų kategorijų: reguliariai ir vakare. Vakaro programa yra mokamas ir jo turinys yra tas pats, kad nuolatinę programą.... [-]

Gana Akra
Rugsėjis 2020
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Ghana

Kursinis darbas bus baigtas per dviejų ilgų atostogų laikotarpius. Kiekvienas dvejų metų kursinį darbą truks šešias savaites, todėl iš viso 12 savaičių, o dvi savaites (k ... [+]

Dailės magistras (MA) visuomeniniuose reikaluose

Kursinis darbas bus baigtas per dviejų ilgų atostogų laikotarpius. Kiekvienas dvejų metų kursinį darbą truks šešias savaites, todėl iš viso 12 savaičių, o dvi savaites (kiekvienas savaitę) bus išleista peržiūrėjimo ir egzaminų, todėl keturių savaičių iš viso. Studentai bus tikimasi užbaigti ir pateikti savo specialiomis temomis iki spalio antros programos metais.

Patekimo į rinką reikalavimai

i) geras pirmasis laipsnis pripažintame universitete socialinių mokslų.

ii) trejų metų darbo patirtį privačiame, ar viešajame sektoriuje minimalus.

iii) pereiti į egzaminą ir interviu.... [-]

Gana Akra
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MSc

University of Ghana

Magistrantūros programą inžinerinės geologijos nukreipti darbo profesionalai, norintiems atnaujinti savo žinias ar įgyti naujų įgūdžių, inžinerinės geologijos srityje. Pr ... [+]

Magistrantūros programą inžinerinės geologijos nukreipti darbo profesionalai, norintiems atnaujinti savo žinias ar įgyti naujų įgūdžių, inžinerinės geologijos srityje. Programa siekiama suartinti studentus įvertinti ir suprasti sąveiką tarp civilinės inžinerijos dizaino ir giluminiuose sluoksniuose. Ši magistrantūros programa yra dieninės vienerių metų dėstė kursą, kuris apima disertaciją. Plataus masto požiūris taip pat leidžia absolventams siekti savo karjeros galimybes, įskaitant konsultavimo ir mokslinių tyrimų, taip pat pasirengti tolesnėms studijoms aukštosiose lygiais.

Mokymo apima paskaitas, vadovėliai, rankas ant pratimai, laboratoriniai pratybų, seminarų, lauko pratybos, ekskursijų ir disertacijos rengimą. Praktinio mokymo programas buvo sukurta siekiant būti pamoka vizitus į statybos ir kelių tiesimo projekto vietas, užtvanka statybos ir pasirausti materialinių svetainių, kasybos statybos projektus, pakrančių inžinerijos ir pelkių atkūrimo svetainių ir laboratorijų institucijų, tokių kaip AESL, Greitkelių ir kasyklose paminėti keletą , Magistro inžinerinės geologijos rekomenduojama taip pat civilinių inžinierių, kurie nori atnaujinti savo žinias apie geologinių mokslų taikymo inžinerinę praktiką.... [-]

Gana Akra
Rugsėjis 2020
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Ghana

Magistro programa yra dieninės 12 mėnesių mokė kursą, kuris apima disertaciją. Šios programos tikslas yra suteikti pažangias mokymo Naftos Geoscience srityje. Šis tikslas ... [+]

Magistro programa yra dieninės 12 mėnesių mokė kursą, kuris apima disertaciją. Šios programos tikslas yra suteikti pažangias mokymo Naftos Geoscience srityje. Šis tikslas bus pasiektas per paskaitas, vadovėliai, praktinės pratybos, laboratoriniai pratybų, seminarų, lauko pratybos, ekskursijų ir disertacijos rengimą. Žinoma yra karjeros ir rekomenduojama profesinės žemės ir gamtos mokslininkai, kurie nori arba nustatyti arba konsoliduoti į naftos Geologijos mokslo karjerą. Plataus masto požiūris taip pat leidžia absolventams siekti savo karjeros galimybes, o tai apima ir konsultacijas, mokslinius tyrimus ir asmeninį tobulėjimą per vykdymas aukštojo studijas. Programoje daroma prielaida, kad studentas turi gerų pirmojo laipsnio žemėje mokslų ar susijusios disciplinos.... [-]

Gana Akra
Rugsėjis 2020
Dieninės
12 ieškoti teisės doktorantūros studijų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Ghana

Potencialūs studentai turi turėti: gerą pirmąjį laipsnį (bent antros klasės žemesnis divizionas) Finansai ... [+]

Patekimo į rinką reikalavimai

Potencialūs studentai turi:

Geras pirmasis laipsnis (bent antros klasės Apatinis skyrius) Finansai, Ekonomika, Prekyba, apskaitos ar kitos finansų susiję laipsnių arba; Geras pirmojo laipsnio kitose ne finansų susijusios disciplinos (pavyzdžiui, inžinerijos, IT, Mokslas ir socialinių mokslų) pripažintos universitete bent 3 metų darbo patirtį finansų susijusį darbą.

Kurso struktūra

Studentai bus tikimasi laikytis per vienerius kalendorinius metus programą, vedantį į magistrantūros sudarymo. vystomojo Finansų nuo sėkmingo. Akademiniai metai kasmet prasidės rugpjūčio ir kiekvienais metais baigiasi liepą. Bus du semestrus ir studentai turės imtis šešis kursus per semestrą. Dalyviai taip pat turi atlikti ilgą esė.... [-]

Gana Akra
Rugsėjis 2020
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vadybos kursai

University of Ghana

Iš M. Phil programos Environmental Science tikslas yra teikti absolventas išsilavinimą priežastis, poveikį ir kontroliuoti aplinkosaugos problemų, ypač Ganoje, absolventų ... [+]

M. Phil Environmental Science

Iš M. Phil programos Environmental Science tikslas yra teikti absolventas išsilavinimą priežastis, poveikį ir kontroliuoti aplinkosaugos problemų, ypač Ganoje, absolventų fundamentaliųjų mokslų ir glaudžiai susijusių disciplinų. Aplinkosaugos mokslininkas vaidmuo yra vertinamas kaip atsakomybę už Seniūno, tiriamųjų ir konsultavimo funkcijas aplinkos valdymą. Programa susideda iš dviejų semestrų dėstomų dalykų, po kurių vyksta vienerių metų tyrimai specializacijos srityje. Programa yra suskirstyta į dvi dalis. Kandidatai privalo pasirinkti ne mažiau kaip du iš B skirsnyje išvardytų dalykų, kurie yra pasirenkamieji dalykai.... [-]

Gana Akra
Rugsėjis 2020
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Ghana

1 metai (24 kreditų minimalus ir 36 kreditų maksimalus 1 metai). Kurso kodai. OCFS 603 pakrančių zonų valdymas 2. OCFS 605 Statistika ir Kompiuterija 2 ... [+]

M. Phil ŽUVININKYSTĖS MOKSLO

1 metai (24 kreditų minimalus ir 36 kreditų maksimalus 1 metai)

Kurso kodai

OCFS 603 pakrančių zonų valdymas 2 OCFS 605 Statistika ir Kompiuterija 2 OCFS 610 Seminaras aš 3 ŽUVYS 611 Ekologija žuvų 3 ŽUVYS 612 Akvakultūra 3 ŽUVYS 613 žvejybos išteklių dinamika ir vertinimas 3 ŽUVYS 617 Žvejybos būdai 2 ŽUVYS 618 Žuvų fiziologija

RINKINIAI

(Mažiausiai 5 kreditai turi būti atrinkti konsultuojantis su prižiūrinčiu dėstytoju ir gali priklausyti nuo studento mokslinių tyrimų srities)

Kurso kodai

OCFS 601 vandens aplinkai tyrimai 2 OCNO 611 Biologinis okeanografijos 3 OCNO 613 Chemijos okeanografijos 3 OCNO 615 Fizinės okeanografijos 3 OCNO 617 Okeanografinės technika 2 OCNO 619 Jūrų Geoscience 3 OCNO 622 jūrų teisė 1 OCNO 624 ekologija žiotyse 2 OCNO 626 Ekologija ir išsaugojimo Aukštojo jūrų Stuburiniai 2 OCNO 632 Jūrų Botanika 2 ŽUVYS 614 konservavimas ir išsaugojimas žuvininkystės ... [-]
Gana Akra
Rugsėjis 2020
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba