AAS College

Įvadas

Oficialus aprašymas

AAS College buvo įkurta 1990 m. Ir šiandien yra viena didžiausių Salonikų kolegijų. Jis yra gerai žinomas dėl aukšto meninio išsilavinimo

AAS yra frančizės partneris, University of Sunderland universitetas JK. Tai reiškia, kad AAS mes siūlome aukščiausios kokybės britų švietimą. Mes vadovaujamės ta pačia mokymo programa ir suteikiame tuos pačius bakalauro ir magistro laipsnius, kaip ir UoS, projektavimo srityje.

AAS suprantame, kad norint išnaudoti visas savo galimybes, jums reikia modernios, draugiškos ir įkvepiančios aplinkos. Tai yra priežastis, kodėl mes nuolat investuojame į savo patalpas ir išteklius. Čia yra aukštųjų technologijų kompiuteriai, biblioteka, VLE ir visa reikalinga įranga, kuri padės jums atlikti studijas. Studijuojate ir praktikuojatės pilnai įrengtose kompiuterių studijose, paskaitų kambariuose, dizaino studijose, o galėsite mėgautis ir atsipalaiduoti kolegijos kavinėje.

Mūsų biblioteka yra viena didžiausių mieste ir yra visiškai atnaujinta. Be to, kadangi bendradarbiaujant su „Sunderland“ universitetu, visą savo studijas galite nemokamai naudotis elektroninėmis bibliotekomis.

Studijų metu dalyvausite daugybėje konkursų. Didelis apdovanojimų skaičius, kurį mūsų studentai gauna nacionalinėse ir tarptautinėse varžybose, verčia mus didžiuotis.

Trejų metų programos metu taip pat mėgaujasi kultūriniais vizitais, realiais projektais, darbo vietomis, parodomis ir pažintiniais vizitais į Europą.

128194_P6130971.png

AAS yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori pakeisti dizaino ir komunikacijos sritis.

Jūs esate apmokyti pagal Britanijos švietimo sistemą ir esate pasirengę atsakyti į visus tarptautinės rinkos iššūkius.

Jūs vykdote tą pačią mokymo programą, tą pačią programą ir gausite tą patį bakalauro ir magistro laipsnį kaip ir UoS studentai. Jūs gaunate tą patį aukščiausios kokybės britų išsilavinimą. Jūs nuolat atnaujinate visas tarptautines dizaino ir grafikos tendencijas.

Atvykę į studijas, atlikite protingą pasirinkimą!

Aukščiausio lygio Viduržemio jūros aplinkoje atraskite Sunderlando universiteto Viduržemio jūros regiono svetainę, pasirinkdami aukščiausios kokybės britų švietimą už mažesnius studijų mokesčius nei JK universitetuose!

Prisijunkite prie mūsų AAS kolegijoje Salonikuose - Graikijoje!128205_UndergradProspectus_enviro48copy.jpg

Vietos

Salonikai

Address
AAS College
108 Thessalonikis street
Oraiokastro

ΤΚ: 57013 Salonikai, Salonikai, Graikija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis