ALBA Graduate Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Graikijos Amerikos koledžo ALBA Graduate Business School buvo įkurta 1992 m. Ir veikia verslo bendruomenės, korporacijų ir institucinių organizacijų asociacijos, kuri šiuo metu yra daugiau nei 90 narių, globojant.

"Alba" siekia kompetencijos, kokybės ir nuolatinių naujovių mokslinių tyrimų ir mokymo srityje. "Alba" siūlo aukštojo mokslo akademines programas, kurių daugumą tarptautiniu mastu akredituoja AMBA arba EFMD . Tai yra pirmaujanti verslo mokykla Graikijoje, pagrįsta karjeros orientavimu, verslumo ugdymu, vykdomosiomis programomis aukščiausiaose kompanijose ir neįvykdytais absolventų įrašais.

115520_CF110834.jpg

Albos profesoriai yra iš geriausių pasaulio universitetų, tokių kaip Yale, London Business School, IMD ir kt. Apie 20% dieninių studijų studentų yra iš tokių šalių kaip Prancūzija, Indija, Rusija, Serbija, Nigerija ir kt. Be to, nuolat augantis tinklas partnerių visame pasaulyje per mainų programas suteikia studentams galimybę kurti tarptautinius profesinių ir socialinių ryšių tinklus ir pasinaudoti keitimuisi žiniomis, patirtimi ir kultūrine įžvalga.

Kiekvienais metais „Alba“ siūlo daug stipendijų pareiškėjams, kurie demonstruoja stiprią akademinę veiklą ir (arba) puikų profesinį kelią. Alba karjeros tarnyba teikia pasaulinio lygio paramą studentams ir absolventams. Per asmeninį mokymą, daugiau nei 10 sutelktų seminarų, karjeros grupių, darbo šešėlių, stažuočių ir nesuskaičiuojamų įmonių vizitų studentai pasiruošę ieškoti geriausių darbo vietų tarptautiniu mastu. Metinis karjeros forumas pritraukia daugiau nei 100 darbuotojų ir yra pagrindas daugiau nei 1500 interviu per mažiau nei savaitę. Alba prenumeruoja ir siūlo studentams ir absolventams visas svarbiausias tarptautines įdarbinimo / įdarbinimo paslaugas.

Stipendijos teikiamos tarptautiniams studentams. Jei norite sužinoti, ar esate tinkamas, užpildykite šią formą.

115515_22179953_10155784170836810_6043486379086959257_o.jpg

956_img2.jpgBe savo akademinių programų, „ Alba“ siūlo aukštos kokybės vykdomąjį išsilavinimą , kad patenkintų didelių vidaus ir tarptautinių verslo klientų poreikius. Šios programos apima nuo atvirų dalyvavimo seminarų iki individualių sprendimų. Daugiau nei 11000 vadovų dalyvavo vykdomose plėtros programose stipendijoms, skirtas tarptautiniams studentams. Jei norite pamatyti, ar esate tinkamas, užpildykite šią formą.

958_img3.jpg„Alba“ absolventų kūną sudaro apie 3 000 išskirtinių asmenų, kurie sudaro grupę jaunų ir dinamiškų vadovų kuriant sudėtingą karjerą, kartu didindami Alba reputaciją Graikijos ir tarptautinėse verslo bendruomenėse.

Vietos

Atėnai

Alba Graduate Business School

Address
ALBA Graduate Business School
6-8 Xenias Str.

115 28 Atėnai, Centriniai Atėnai, Graikija
Interneto svetainė
Telefonas
+30 21 0896 4737

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Akreditacijos