Athens University of Economics & Business

Įvadas

Oficialus aprašymas

Atėnų universitetas, Ekonomikos ir verslo (AUEB) buvo įkurta 1920 metais ir šiandien yra laikomas vienu iš labiausiai konkurencingų universitetų, Europos lygmeniu, siekiant ekonomikos, verslo administravimo, informatikos, statistikos, rinkodaros, apskaitos ir finansų srityse. Beveik šimtmetį po jos įkūrimo, AUEB toliau perduoti žinias mokslo srityse Jis skatina, skatinti veiksmingus ir naujoviškus valdymo praktiką ir prisidėti prie graikų ir tarptautinės bendruomenės plėtrą, su link tarp kompetencijos ir pusiausvyra socialinio draudimo įmokos. Kiekvienais metais daugiau nei tūkstantis absolventų universitete.

AUEB turi daugiau nei 26.000 absolventų, kurie sudaro varomoji jėga ne tik graikų, bet ir tarptautinėje ekonomikos ir vadybos viso. Be to, AUEB yra tarp į potencialių studentų pageidavimus didžiausia kasmet disciplinų jis adresus. Iš AUEB tikslas yra ne tik suteikti savo studentams teorinių žinių, kartu su šiuolaikinėmis analizės įrankių, bet taip pat suteikti jiems galimybę plėtoti savo asmeninius įgūdžius, kaip antai kritinio mąstymo ir asmeninės iniciatyvos. Suderinus tradicija su inovacijomis ir moksliniais tyrimais su paraiška, orientuota į kokybę ir ekstraversija ir reaguojant į visuomenės poreikius, AUEB turi puikią reputaciją, kilusią dėl aukšto lygio mokymo ji siūlo ir šiuolaikinės akademinės programos, kuriose vėliau tarptautinė teikimą pokyčiai, remiantis šiandienos darbo rinkos reikalavimus.

"... Mūsų universiteto tikslas yra tarnauti kaip švietimo ir mokslinės kompetencijos, demokratijos, talentingųjų, ekstraversija, skaidrumo ir socialinės atsakomybės centras, ir kaip intelektinės turto šaltinis mūsų šalyje, ypač šiais sunkiais laikais, kad Graikija ketina per. Mes norime, kad mūsų studentams įgyti geriausią įmanomą mokslinį mokymą, kuris leistų jiems tapti narsos Europoje ir visame pasaulyje. Tuo pat metu, nepaisant apribojęs savo finansinį pajėgumą, AUEB siūlo savo studentams kultūros, sporto ir kitos veiklos ir paslaugų šeimininką, prisidedant prie kiek įmanoma jų gerai suapvalinti asmeninio tobulėjimo. Mes siekiame sukurti nuolatinę santykius su mūsų studentais. Išlaikant ir toliau plėtoti ilgalaikius ir glaudžius ryšius su Graikijos verslo pasaulyje, AUEB palengvina ir palaiko per savo paslaugas, karjeros stažuotes jos absolventai. Pasitelkusi tvirtą atsakomybės jausmą, AUEB ryžtingai prisideda prie svarbiausių išteklių šalis gali turėti sukurta: savo žmogiškąjį kapitalą ... "

Profesorius Konstantinas GATSIOS rektorius

Ištrauka iš rektoriaus sveikinimo

Vietos

Atėnai

Address
Athens University of Economics and Business
76, Patission Str.

10434 Atėnai, Centriniai Atėnai, Graikija