Aristotle University of Thessaloniki - School of Geology

Įvadas

Oficialus aprašymas

Geologijos, petrologijos ir mineralo laboratorija bei Meteorologijos ir klimatologijos laboratorija yra Fizikos ir matematikos fakulteto dalis, o 1928 m. Rudenį atidarė duris.

Geologijos, petrologijos ir mineralų laboratorija buvo padalinta į Geologijos ir paleontologijos laboratoriją, mineralinės ir petrologijos laboratoriją, kurios buvo įtrauktos į Gamtos mokslų mokyklą, įsteigtos 1943 m. Rudenį. Meteorologijos ir klimatologijos laboratorija pirmą kartą buvo įtraukta į Fizikos mokykla ir vėliau Geologijos mokykla.

Gamtos mokslų mokykla rengė studentus disciplinose, susijusiose su geologija ir biologija. Naujos laboratorijos buvo įkurtos per trisdešimt metų, pavyzdžiui, fizinės geografijos laboratorija, geofizikos laboratorija ir sistemingoji mineralų-petrologijos laboratorija. 1973 m. Gamtos mokslų mokykla buvo padalyta į Geologijos mokyklą ir Biologijos mokyklą.


Geologijos mokykla buvo įkurta 1973 m. Pagal Karališkąjį dekretą 290 / 5-4-1973 ir buvo įkurta Gamtos mokslų mokyklos absolventų. 1983 m. Geologijos mokykla buvo padalinta į departamentus, kurie koordinuoja mokymą ir mokslinius tyrimus, siūlo programas, kurios moko studentus įvairioms disciplinoms, susijusioms su jų pagrindine studijų sritis. Siūlomų kursų skaičius dar padidėjo, kai buvo įsteigtos naujos laboratorijos. Geologijos mokykla taip pat yra Paleontologijos muziejus, mineralo ir petrologijos muziejus, seismologijos stotis ir Olimpo kalno meteorologijos centras.


Mokykla užtikrina, kad mokiniams būtų suteiktas išsamus ir išsamus mokymas įvairiausiomis geoelektrinių sričių temomis, pavyzdžiui, pramoninės mineralai ir uolos, geografinės informacinės sistemos, geotermika, geofizika, geokinezija, taikomoji geologija, sedimentologija, klimatologija ir meteorologija, rūdos indėlių geologija, Ekonominė geologija, iškastinis kuras, mineraloterapija, paleomagnetizmas, paleontologija, aplinkos geologija, aplinkos geochemija, petrologija, seismologija, stratigrafija, struktūrinė geologija, techninė geologija, hidrogeologija, fizinė geografija, okeanografija. Studentams siūlomi kompiuterių kursai ir kursai, susiję su skaitmeninėmis technologijomis. Mokymo ir mokslinių tyrimų personalas mokyklos yra patyręs, aukštos kvalifikacijos ir tvirtai įsipareigojęs mokyti ir mokslinius tyrimus.

Geologijos mokykla yra viena iš pirmųjų dešimties Salonikų Aristotelio universiteto mokyklų, siekdama pritraukti mokslinių tyrimų finansavimą iš įvairių šaltinių. Per metus Geologijos mokykla sugebėjo pasiekti savo tikslus, siūlė aukštos kokybės išsilavinimą, stiprino mokslinius tyrimus ir visokeriopai prisidėjo prie visuomenės ir visuomenės.

Vietos

Salonikai

Address
Aristotle University of Thessaloniki
Faculty of Sciences
School of Geology

54124 Salonikai, Salonikai, Graikija