Aristotle University Thessaloniki

Įvadas

Oficialus aprašymas

Salonikų Aristotelio universitetas

Salonikų Aristotelio universitetas Aristotelio universiteto Salonikuose buvo įkurta 1925 metais ir yra didžiausias išsamų universitetų Graikijoje. Pagrindinis Campus įsikūręs Salonikų miesto centre, ir užima apie 33,4 ha plotą. Tai sudaro 10 fakultetų, kurie susideda iš 40 mokyklų ir 1 vienos mokyklos fakultete. Kai švietimo ir administracinės patalpos yra išjungti kampusie dėl praktinių ir veiklos priežasčių. Šių įrenginių skaičius yra už Salonikų mieste ar net kituose miestuose. Aristotelio universitetas bendruomenė apima apie 75.000 studentų (65,000 studentus ir 9.000 magistrantūros studentams ir doktorantams), 2,024 fakulteto nariai, daugiau kaip 800 mokslinių tyrimų ir laboratorinių darbuotojų ir beveik 900 administracijos darbuotojų.

Mokykla žurnalistikos ir masinių komunikacijų

Žurnalistikos ir masinės komunikacijos (http://www.jour.auth.gr/en/~~HEAD=pobj) Aristotelio universiteto Salonikuose mokykla buvo įkurta 1991 metais, siekiant suteikti studentams teorinių ir praktinių mokymo žurnalistikos, skatinti mokslinius tyrimus žurnalistikos ir masinės komunikacijos, taip pat laikytis teises ir pareigas Graikijos žurnalistais. Ji užima šešių aukštų neoklasikinis pastato, esančio 46 Egnatias gatvėje, Salonikų centre. Sekretoriatas yra įsikūręs pirmame aukšte. Mokyklos žiniasklaidos ir informatikos laboratorijos yra kitoje pastato, netoli centrinės miestelio. Žurnalistikos ir masinių komunikacijų mokykla siūlo ketverių metų bakalauro pagyrimu laipsnis (atitinka 240 ECTS) per) Žurnalistika ir b) masinių komunikacijų. Operacinės visavertę ir finansuojamą stažuotės programą, studentai abiejų specializacijų turi galimybę įgyti vertingų įgūdžių in situ metu semestrą ilgą vietą į žiniasklaidos organizacijas (televizijos ir radijo stočių, laikraščių ir žurnalų, interneto žiniasklaidos, reklamos rūšis ir viešųjų ryšių agentūros), taip pat spaudoje / komunikacijos pranešimų privataus ir viešojo sektoriaus. Mokyklos magistrantūros programa buvo atidarytas 2008 metais, o šiuo metu ji apima žurnalistikos ir naujosios žiniasklaidos magistro ir Komunikacijos ir kultūros mA (tiek trunka 2 metus ir tai atitinka 120 ECTS), taip pat doktorantūros studijų programa (3 metai / 180 ECTS). Mokyklos dabartinis studentas gyventojų yra beveik 700, studentus, 64 magistrantams ir 57 doktorantų. Be to, kiekvienais metais mokykla gauna 15 Erasmus studentams vidurkis ir tuo pačiu metu, ji traukiniai dešimtys vidurio karjeros specialistams per platų specialiai suprojektuoti mokymosi visą gyvenimą programose.

Salonikai Istoriškai vienas iš seniausių ir labiausiai daugybe etninių Europos miestuose, Salonikai turi maždaug vieną milijoną gyventojų, ir, atsižvelgiant į jo keturių universitetų ir daugybė kitų aukštojo mokslo įstaigų, gali pasigirti studentą stiprus gyventojų daugiau nei 150.000. Aprūpinta jos tūkstančiai metų daugiakultūrėje paveldo, susieta su jo graikų, romėnų, Bizantijos, Osmanų ir sefardai žydo istoriją, Salonikai yra triukšmingo kultūros kūrybinio judėjimo, kuri apima kai kurie iš šalies labiausiai pripažintų juostų, dailininkais ir centro dizaineriai, taip pat tarptautiniu mastu pripažintų festivaliuose kaip žiemą tarptautinis kino festivalis ir pavasario Salonikų dokumentinių filmų festivalis.

Ar man reikia imtis IELTS / TOEFL / Cambridge tt egzaminą mano prašymą? Jums reikia pateikti anglų kalbos egzamino rezultatas, jei jūs arba jūsų gimtoji kalba nėra anglų visą savo bakalauro laipsnį nebuvo dėstoma anglų kalba Daugiau informacijos rasite Anglų kalbos reikalavimai. Atkreipkite dėmesį, kad jūs neturite pateikti kalbos testą su jūsų paraiška kaip selektoriai bus neatsižvelgiama į tai, kai sprendžiama, ar siūlyti iš priėmimo pasiūlymą. Jei jūs gaunate iš priėmimo pasiūlymą, bus įtraukta atitinkama kalba sąlyga. Jūs turite pateikti įrodymą savo kalbos žinias, prieš jums yra dėl užsiregistruoti savo programą.

Ar man reikia siųsti bet kokius kitus dokumentus?

Administracija lieps siųsti jokių egzaminų rezultatus, kurie nebuvo įtraukti į paraiškos formą, taip pat bet kokią kitą papildomą informaciją, kuri gali būti laikoma būtina.

Ką man reikia mano registracijos?

Kai buvo priimtas mums bus susilietus su jumis apie dokumentus, kuriuos reikia pateikti pagal jūsų registracijos. Šie paprastai apima patvirtintas kopijas savo laipsnį ir savo anglų egzamino rezultatus iš tapatybės puslapyje pasą dviejų tapatybės kortelių dydis spalvotų fotografijų fotokopija

Aš ne iš Europos Sąjungos šalyje. Ar man reikia vizos? Visi studentai, kurie nėra kilę iš ES šalių reikia patikrinti su Graikijos ambasada savo šalių reglamentų dėl studentų vizų Graikijoje. Jie turi kreiptis dėl studento vizą jų gimtojoje šalyje kuo anksčiau, nes Apdorojimo laikas tokiems vizų gali būti gana ilgas.

Ką turėčiau daryti, kad pasiruošti programą?

Kai buvo priimtas mums bus susilietus su jumis apie programos detales ir reikalavimus. Tai gera idėja, kad ką nors prep darbą iš anksto paleisdami programą, ty atsigaivinti savo anglų kalbos įgūdžius arba specialus terminologijos žinias skaitant knygą, susijusią su keliu jūs pasirinktą (žr pvz. Jūsų pagrindinė kurso Bibliografija).

Ar galiu aplankyti Žurnalistikos ir masinės komunikacijos mokykloje?

Taip tu gali. Prašome susisiekti su programos administravimas pareigūną (žr aukščiau) ir susitarti dėl vizito bet kuriuo metu iki vasaros nagrinėjimo laikotarpį (30 birželio) pabaigoje, arba po sumažėjimas nagrinėjimo laikotarpį (rugsėjo 1 d) pradžios.

Vietos

Salonikai

Aristotle University of Thessaloni

Address
egnatias 46
54625 Salonikai, Salonikai, Graikija
Telefonas
+30 231 099 6000