Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į TEI Rytų Makedonijos ir Trakijos (ΤΕΙ ΑΜΘ)

TEI Rytų Makedonija ir Trakija (ΤΕΙ ΑΜΘ) buvo įkurta 1976 metais pagal pavadinimą TEI Kavala. Dabartinė forma yra institucinių reformų ir pokyčių rezultatas. Pirmą kartą atidarius, kaip centro techninio švietimo (KATE), vienerius metus po centro techninį mokymą (Katee) ir 1983 metais kaip techninio mokslo instituto (TEI). 2001 Technologinis Švietimo institutas (TEI), o nuo 2007 m kaip aukštojo mokslo institucija (AMI).

Iš pradžių (1976-1983), Kate / Katee turėjo šešis departamentus, šiandien žinomas kaip senovės departamentai TEI. 1985 įkūrė pirmąją priedą iš TEI dramos kur jis nusistovėjusią miškininkystės ir gamtos Aplinkos vadybos departamentą, tačiau kuri buvo pradėta 1986 m. Tais pačiais metais įkurtas ir verslo administravimo, kuris prisijungė prie Ekonomikos ir vadybos mokykla (GFS).

Per 1999-2007 4 daugiau departamentai buvo įtraukta į TEI AMTH, žinomas kaip Plėtros Katedros. Su antrojo departamento Drama, kad Kraštovaizdžio architektūra (2003) veiklai, buvo įsteigta ir 3. fakultetas TEI AMTH pavadintas mokyklos žemės ūkio technologijų (Steg).

2009 ji buvo įkurta trečiosios dramos departamento, Enology departamentui, kuris neturi priklausyti STEG bet veikia kaip nepriklausomas departamentas iki institucionalizuos žemės ūkio technologijos ir maisto technologijos ir mitybos mokyklą, kur mokslas priklauso.

Dabartinė pastatas TEI Rytų Makedonija ir Trakija yra cardioid pastatas su neprilygstamą peržiūros srityje Kavalos įlankoje. Jos statyba prasidėjo 1983 metais ir pagaliau pasidavė 1995 m. Kompleksas (Campus) užima 132,000 m2 plotą su dangčiu 36.000 m2, iš kurių 11.000 m2 kabinetai, 11.000 m2, dirbtuvės (TOL ir remontas), 11,000 m2, yra trys gyvenamosios patalpos talpa 450 lovos ir 3000 m2 pastato biblioteka.

ΤΕΙ ΑΜΘ eksploatuojami šeši atskiri pakopos universitetinių studijų programas (PSP). Su naujausiomis departamentai TEI Rytų Makedonijos ir Trakijos, Vyno gamyba ir kraštovaizdžio architektūra, dėl kurių neišvengiama išdavimas Prezidento dekretų (PD) visi kiti skyriai statutinių profesinių teisių išimtis.

ΤΕΙ ΑΜΘ yra į dešimtuką tarp 16 TEI ir 28. tarp 82 universitetų ir kolegijų šalyje. Pasaulio reitinge yra pirmoji pusė (padėties 5264) 12000 geriausių pasaulio universitetų. Matavimo (metodika) yra suderintas su Cybermetrics Lab rodiklių, visų pirma tuos, kurie susiję su gamyba ir akademinės paskelbimo mokslo žiniomis.

Ugdymo procesas ne ΤΕΙ ΑΜΘ atlieka dėstytojai narių (nuolatinių), kurios yra hierarchiškai padalintas į 4 klases: a) profesorius b) docentas; c) docentas ir d) dėstytojas. Iš VP nariai padeda savo darbą mokslo ir Laboratoriniai Associates (laikinai), iš laboratorijos technikų ir administratoriams.

Graduate Management Admission Test arba ΤΕΙ ΑΜΘ suteikia ypač didelę reikšmę moksliniams tyrimams ir inovacijoms. Jos tikslas yra nustatyti griežtas procedūras aukštos kokybės mokslinių tyrimų visais akademiniais veikimo lygį. Šiuo tikslu TEI AMTH skelbia du žurnalus anglų kalba.

Svarbus institucinė priemonė, kuri jungia akademinį personalą ΤΕΙ ΑΜΘ moksliniams tyrimams ir inovacijoms yra Rytų Makedonija ir Trakija Technologijų tyrimų centras (TRC-AMG). Centras buvo įkurta 2004 metais ir yra privataus asmens (privatūs subjektai), ir veikia septyniuose sektoriuose: a) Radiacinės b) Kuro c) Marmuro, D) Naujos Prekės planavimas, E) Rinkodara f) Kompiuterių ir g) aplinkos.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Graikų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

Eastern Macedonia and Thrace Institute of Technology

Šis kursas apima inžinerijos ir verslo studijų ir siūlo Naftos ir gamtinių dujų technologijos katedros, bet apima įmokas nuo verslo administravimo departamentų ir apskait ... [+]

Apie programą

Magistro naftos ir dujų technologijos yra labai akademinės ir profesinės Žinoma suteikti žinių ir įgūdžių, kurie yra suinteresuoti pereiti nuo inžineriją valdymo pozicijas ir tiems, kurie mano, kad sudėtingi valdymo situacijos reikalauja šiek tiek giliau techninį supratimą. Vėlgi, tai yra idealus naujiems rinkos dalyviams naftos ir dujų pramonėje taip pat. Žinoma, yra visiškai pripažino Graikijos valstybei.

TRUKMĖ IR KREDITAI

Programos trukmė yra 14 mėnesių. Programa numato 90 ECTS viso.

Atvirą prieigą prie aukštųjų technologijų LAB ĮRENGINIŲ

Magistro naftos ir dujų technologijos yra paskaitų, projektų, darbo ir mokslinių tyrimų atvira laboratorijos gaminiai programą. Pastarasis yra stiprus turtas čia EMaTTech. Kaip iš tiesų programa suteikia mūsų studentams susipažinti (24/7) labai brangus aukštųjų technologijų prietaisus, kurie reguliariai neturės galimybę pamatyti juos visus iš karto ir atvirai dirbti su jais bet kurioje pasaulio vietoje. Tai apima: Mažas / plataus kampo rentgeno sklaida (SAXS / WAXS), Rentgeno spindulių difrakcijos (XRD), įvairių tipų mikroskopai, pavyzdžiui, perdavimo, skenavimas su energijos dispersijos sistemos ir atominės jėgos (SER, SEM / EDX, AFM ), dujų chromatografija degimo izotopų santykis masių spektrometrijos (GC / C / IKMS), skirtumas skenavimo kalorimetrijos ir termo Gravimetrinio analizatoriumi (DSC / TGA), žemės skverbiasi radaras (GPR) ir daugelis kitų paviršių ir kuro mokslas priemonės. ... [-]

Graikija Graikija internete
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba