Hellenic Open University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Graikijos atvirasis universitetas buvo įkurtas kaip savarankiškas valstybinis universitetas, kurio patalpose daugiausia gyveno Patra Graikija . 1998 m . Universitetas priėmė pirmąsias mokyklas. Jame yra keturios mokyklos (socialiniai mokslai, taikomosios dailės, mokslo ir technologijų bei humanitariniai mokslai).

Šiuo metu yra įregistruota daugiau kaip 30 000 studentų ir magistrantų. Jie yra išugdyti iš išorės atrodo akademinio fakulteto, kuriame dirba apie 50 narių, kuriuos remia 2000 papildomų dėstytojų, profesorių, doktorantų, laboratorijų pagalbinių darbuotojų, instruktorių, taip pat 200 administracinio aptarnavimo personalo.

" HELLENIC OPEN UNIVERSITY" (HOU) misija - teikti aukštos kokybės universitetinį išsilavinimą per nuotolinį mokymą tiek bakalauro, tiek magistro lygiu. Tuo tikslu ji kuria ir įgyvendina tinkamą mokymo medžiagą ir mokymo metodus. Mokslinių tyrimų, taip pat atitinkamų technologijų ir metodikos plėtra nuotolinio mokymosi srityje skatinimas patenka į jos tikslų taikymo sritį.

Vietos

Patras

Address
Parodos Aristotelous 18
26 335 Patras, Achaea, Graikija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis